Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

Balaton kemp

Poslední aktualizace před 6 let
K
katka288Člen
Přidáno před 14 let
poraďte vybavený pěkný kemp u Balatonu děkuji moc
mouchamouchaČlen
Přidáno před 14 let
Upravil Fun dne 13.04.2011 14:18, před 13 let
PepaKPepaKČlen
Přidáno před 14 let

Citovat

katka288 napsal:
poraďte vybavený pěkný kemp u Balatonu děkuji moc



Pokud tam nejedeš za koupáním tak ok. Jinak Balaton běs a hrůza.
H
HunyadyČlen
Přidáno před 14 let
Co jsem slyšel, tak karavanisty oblíbený kemp je v Balatonfüredu, pokud jedeš na severní stranu. My jsme byli letos vedle v Alsöorsu a kemp byl takový, že neurazí a nenadchne. Ale zas za ty peníze - 2 dospělí, 2 děti, karavan, elektrika, auto za 5 nocí cca 2.800,-Kč.

Balaton na koupání není zas taková hrůza, akorát tam nemůžeš čekat čirou vodu jako v HR. Semtam při plavání potkáš užovku, ale žádná hrůza to není. Jestli ale jedeš hlevně kvůli vodě, prodluž to do HR.
MilaMilaČlen
Přidáno před 14 let
Ahoj, nesouhlasím s PEPAK, my jezdíme k Balatonu a rádi se sem vracíme, po různém zkoušení jsme si oblíbyli kemp na východ od Siofóku kousek od dálnice M7. Žádné rákosí, písek, lyžařský vlek, kite a serf středisko. Kemp je levný a my nepotřebujeme nic než plac. V kempu free WiFi.
http://www.surfbe...p;lang=eng

nějaké foto najdeš na jejich stránkách s on-line kamerou anebo na http://caravan24....um_id=2604

Hezké Maďarsko:_
G
GULIČlen
Přidáno před 14 let
AHOJKY LIDI :_
Kempy na Balatonu jsou tady http://www.balato... , já tu výbíral a dost mi to pomohlo.Ceny mapy foto.
Voda mě odpuzovala, ale po ochutnání OK.
Tipy: ELDORÁDO- katastrofa
STRAND-HOLIDAI, BALATONAKALI- tak -dvojka
YACHT, BALATONALMÁDI- SUPER
Upravil GULI dne 22.07.2010 20:19, před 14 let
poppicipoppiciČlen
Přidáno před 13 let
Prosím vás jaké máte zkušenosti s kempováním u Balatonu, popřípadě vaše tipy na dobrý kemp pro rodinu s dětmi.
Díky moc :_
Toyota Land Cruiser + Dethleffs Camper TK510 * Viki*Kiki*Miki :_
R
RudyČlen
Přidáno před 13 let
Loni jsme změnili plán cestou do Chorvatska a zůstali týden na Balatonu v kempu Europa. http://www.balato...amp;lng=cz
Moc jsem od toho nečekal ale nakonec jsme byli příjemně překvapeni. Myslím, že hlavně pro děti je kemp dobře vybaven a nebál bych se jej doporučit.
mikivanmikivanČlen
Přidáno před 13 let

Citovat

poppici napsal:
Prosím vás jaké máte zkušenosti s kempováním u Balatonu, popřípadě vaše tipy na dobrý kemp pro rodinu s dětmi.
Díky moc :_



Ahoj loni jsme taky vyrazili k Balatonu sice zatím jen pod stan byli jsme nakonec v kempu Europa a byli jsme spokojený. Ještě jsme se byli podívat v kempu Strand kde se mluví taky česky protože ta domluva je v Madarsku horší jedině anglicky nebo německy ale ani tak nás moc nenadchnul. :(Voda v Balatonu není sice jako v moři ale koupat se dá a komu vadí trochu špíny má tam dostatek možnosti se osprchovat. Ahoj M. :_

Zkus se podívat na tyto stránky http://cs.camping...aton/kempy
Upravil mikivan dne 13.04.2011 21:15, před 13 let
dcpajadcpajaČlen
Přidáno před 13 let
Ahoj, my jsme byli před 4 mi lety v Balatonlelle v malém kempu kousek od centra. Původně jsme chteli na pár dnů a pokračovat do Chorvatska, ale bylo takové vedro, že nemělo smysl se táhnout až k moři. Když jsme odjížděli, měl Balaton 32 st.C!! kemp měl odhaduji tak 40 parcel, nové sociálky kde tekla teplá voda po celý den. Stáli jsme cca 20 m od břehu. Na pláž chodili pouze lidé z kempu. Do městečka cca 10 minut chůze či na kole. Tam byl na hlavní pláži docela mumraj, stejně tak v blízkém, poměrně velkém kempu (odhaduji tak pro 500 karavanů). Jinak v hospodách ceny o něco málo vyšší než u nás, v pohodě se ankglicky či německy domluvíš. Co se ještě týká vody, tak musíš počítat s tím, že je zakalená, ale to je způsobeno jemným pískem, akorát na jižní straně si nezaplaveš. byl jsem asi 200 m od břehu a voda pořád po pás. proto byla tak teplá.Jinak pozor, jak stavíš karavan. Doporučuji nestavět s výhledem na Balaton. Kolem jsou výstražná světla kvůli větru, který umí přijít pěkně rychle a je dost nepříjemný a ostrý:o Jinak pár fotek je v mé galerii http://www.caravan24.cz/userphotogall...bum_id=171
Jan BordovskyJan BordovskyČlen
Přidáno před 13 let
R
roko73Člen
Přidáno před 13 let
Ahoj tak Balaton super a letos tam jedem voda je bíla ale čista a teplá a kemp je luxus a čistota jde o Balaton Fured a jezdím tam s přestávkama už 15 let . Pro děti dobrá atrakce trajektem na druhou stranu na zmrzku nebo je tam perfektní aqva park za celej den ho neprojdeš atd . Opravdu dobrá a levná dovča s dětma .

Roko s bábovkama :_
A
amriaČlen
Přidáno před 13 let
Ahoj :_ poradil by prosím někdo pěkný kemp u Balatonu?
Díky za odpověď !)
Vitek a AlenaVitek a AlenaČlen
Přidáno před 13 let

Citovat

amria napsal:

Ahoj :_ poradil by prosím někdo pěkný kemp u Balatonu?
Díky za odpověď !)

To ti nestačí ty předchozí doporučení...:|Více kempů tam už snad ani není.:_
Vítek a Alena + Sprinter313. www.charvat.just.cz
haskyhaskyČlen
Přidáno před 13 let
Tak dnes asi padlo rozhodnutí o změně dovolené.Bude to asi Balaton.Jedeme auto + karavan - celková váha přes 3500 Kg.poradíte jak je to z dálniční známkou na Slovensku a v Maďarsku?Díky za radu.
Hasky
JirkacJirkacČlen
Přidáno před 13 let
Na slovensku určitě nad 3500kg musíš mít známku i pro karavan.Je stejně drahá jako pro osobák.Já ji z principu nekupuji a dálnici objíždím.
V maďarsku nevim ale koukni na
https://www.virpa...AxODMzNg==
Dneska jsem tam kupoval pro osobák.
Stránky jsou i v němčině a angličtině.
Jirka
POSÁDKA Adria Matrix
R
RudyČlen
Přidáno před 13 let

Citovat

hasky napsal:

Tak dnes asi padlo rozhodnutí o změně dovolené.Bude to asi Balaton.Jedeme auto + karavan - celková váha přes 3500 Kg.poradíte jak je to z dálniční známkou na Slovensku a v Maďarsku?Díky za radu.

Nejse si jist, ale v Rakousku Ti stačí jen jedna na auto. V tom případě je určitě lepší trasa přes Vídeň, Sopron, Sarvar, Balaton. Mnohem lepší cesty než přes Slovensko a Czsornou. Maďarskou známku nepotřebuješ ani v jednom případě.
haskyhaskyČlen
Přidáno před 13 let

Citovat

Rudy napsal:

Citovat

hasky napsal:

Tak dnes asi padlo rozhodnutí o změně dovolené.Bude to asi Balaton.Jedeme auto + karavan - celková váha přes 3500 Kg.poradíte jak je to z dálniční známkou na Slovensku a v Maďarsku?Díky za radu.

Nejse si jist, ale v Rakousku Ti stačí jen jedna na auto. V tom případě je určitě lepší trasa přes Vídeň, Sopron, Sarvar, Balaton. Mnohem lepší cesty než přes Slovensko a Czsornou. Maďarskou známku nepotřebuješ ani v jednom případě.


Díky za tvé další info.
Hasky
A
amriaČlen
Přidáno před 13 let

Citovat

Vitek a Alena napsal:

Citovat

amria napsal:

Ahoj :_ poradil by prosím někdo pěkný kemp u Balatonu?
Díky za odpověď !)

To ti nestačí ty předchozí doporučení...:|Více kempů tam už snad ani není.:_

Omlouvám se,stačí,ale prvně jsem toto nenašla,až mě sem FUN přesunul !)
Vitek a AlenaVitek a AlenaČlen
Přidáno před 13 let

Citovat

amria napsal:

Citovat

Vitek a Alena napsal:

Citovat

amria napsal:

Ahoj :_ poradil by prosím někdo pěkný kemp u Balatonu?
Díky za odpověď !)

To ti nestačí ty předchozí doporučení...:|Více kempů tam už snad ani není.:_

Omlouvám se,stačí,ale prvně jsem toto nenašla,až mě sem FUN přesunul !)

Vůbec jsem to nemyslel zle.!c
Vítek a Alena + Sprinter313. www.charvat.just.cz
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Mediální partner


hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 19
Členové online 0

Celkem členů: 15,967
Nejnovější člen: PetrHermi
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,428,736 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.23088 sekund | Průměrně za: 0.23088 (0) sekund | Dotazy: 141 | Použitá paměť: 2.31MB/4MB