Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

otočná přední sedadla

Poslední aktualizace před 5 let
F
ferdasanČlen
Přidáno před 5 let
Laický dotaz-jak má správně fungovat aretace otočných předních sedadel?Sedadla jdou zaaretovat pouze po směru jízdy.Mimo tento stav jsou stále pohyblivá(otáčecí).Je to dost nepříjemný,když při každém pohybu se sedačkia pod zadkem točí.
L
LakyČlen
Přidáno před 5 let
Mám to samé a myslím že je to dobře ,když ji opouštím mohu ji pohybem natočit od stolu . Můžeš si ji provizorně něčím zajistit a posoudit zda ti to vyhovuje jinak nebo si ji rukou přidrž . Kancelářská židle je také otočná právě pro to ah- jo?
Žijeme jen jednou.
D
DochtorČlen
Přidáno před 5 let
Nevím jak je to u ostatních, ale u mojí otoče je po obvodu zářez do kterého zapadne páčka a sedadlo se aretuje v jízdní poloze. Asi by šlo ten zářez vypilovat i v jiné poloze, ale je to změna nevratná.
F
ferdasanČlen
Přidáno před 5 let
No ,tak to vypadá ,že každý typ auta to má jinak.V druhým autě to mám po cca 45stupních aretace.Právě to,že se točí jak kancelžidle mě vadí ah-jo.Budu tam muset vymyslet nějakou brzdu.
M
mariaČlen
Přidáno před 5 let
já to mám ve dvou autech stejně, otoče jsou od různých výrobců.
Hrozně mě to štve, jak se mi to točí a uhýbá. Chystám se na nějakou rozborku a úpravu. Na tu odjišťovací páku chci dovařit kolík a zajišťovat i v jiných polohách, kde vyvrtám dírky nebo přivařím zarážky. Pro tu aretaci v klidu nebude potřeba tak festovní jako pro aretaci za jízdy.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: ferdasan, Laky, Dochtor, maria
Mediální partner


hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 16
Členové online 0

Celkem členů: 15,972
Nejnovější člen: Roman1973
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,521,425 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.14116 sekund | Průměrně za: 0.14116 (0) sekund | Dotazy: 58 | Použitá paměť: 1.69MB/2MB