Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

Touristik & Caravaning Leipzig

Poslední aktualizace před 5 let
P
Petr MacekČlen
Přidáno před 5 let
Prosím o info od znalých. Jsou mezi vystavovateli u obytných aut i čeští zástupci, nebo budu odkázaný pouze na komunikaci v německém jazyce?
Jedná se mi hlavně o zástupce u Carthago, Frankia, Hymer, LMC, Adria, Knaus, Laika.

Předem dík moc za odpověď.
H
hymer662Člen
Přidáno před 5 let
S češtinou jsem se o těchto firem na výstavě s pravidelností nesetkal co se týká, že na stánku je nějaký zástupce-prodejce CZE, ale je to možné, ale asi v ojedinělých případech. Např. předloni u Adrie byl česky mluvící prodejce.
Ale je také možné, že jsem narazil při konkrétních dotazech jen na německy (anglicky) mluvící obsluhu a nepoptával jsem, zda někdo hovoří česky.
HorniciHorniciČlen
Přidáno před 5 let
Prakticky tam prodejci z ČR nevystavují. Snad tam byl jen jeden prodejce s mini karavanem, výrobce. Na výstavě se komunikuje německy a anglicky. Jeden prodejce z Drážďan má obchodníka, který komunikuje česky.
P
Petr MacekČlen
Přidáno před 5 let
O.k., díky za odpovědi.

Ještě dotaz ohledně bazaru, je možné prohlédnout / koupit i ojetinu podobně jako v Praze?
HorniciHorniciČlen
Přidáno před 5 let

Citovat

Petr Macek napsal:

O.k., díky za odpovědi.

Ještě dotaz ohledně bazaru, je možné prohlédnout / koupit i ojetinu podobně jako v Praze?


O této možnosti nevím za ta léta jsem tam bazar neobjevil. Možná doporučení z bazaru převážně od zástupců prodejců ze Saska, jejich předváděček nebo aut a karavanů z jejich půjčoven. Na podzim dělají odprodeje. Například prodejce z Drážďan, který nám tuto možnost loni nabídl. Michal.
P
Petr MacekČlen
Přidáno před 5 let

Citovat

Hornici napsal:

Citovat

Petr Macek napsal:

O.k., díky za odpovědi.

Ještě dotaz ohledně bazaru, je možné prohlédnout / koupit i ojetinu podobně jako v Praze?


O této možnosti nevím za ta léta jsem tam bazar neobjevil. Možná doporučení z bazaru převážně od zástupců prodejců ze Saska, jejich předváděček nebo aut a karavanů z jejich půjčoven. Na podzim dělají odprodeje. Například prodejce z Drážďan, který nám tuto možnost loni nabídl. Michal.


O.k., díky moc za zprávu.

Šlo mi o to abych tam nehledal co není.
HorniciHorniciČlen
Přidáno před 5 let
V pohodě. Když můžu pomůžu. Jsme ze serveru Čech a tak do Lipska pravidelně jezdíme. Máme to stejné kilometry jako do Brna.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Petr Macek, hymer662, Hornici
Mediální partner

odak.cz

hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 26
Členové online 0

Celkem členů: 15,970
Nejnovější člen: paveljurik
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,442,402 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.48800 sekund | Průměrně za: 0.488 (0) sekund | Dotazy: 66 | Použitá paměť: 1.73MB/2MB