Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

Mover cuká

Poslední aktualizace před 6 let
P
PolisNováček
Přidáno před 6 let
Díky za reakci,ale to už jsem udělal a nepomohlo. Zítra na tom jdu dělat tak uvidíme.

Automatické sloučení 22.10.2018 06:56:
Zdravím, tak jsem všechno zkusil a po přepojování motoru bylo všechno stejné. Nicméně jsem motory rozdelal a vyčistil, nic jim není ,uhlíky , ložiska, všechno OK. Pak jsem si sednul k jednotce , ze budu poslouchat co všechno spíná a co ne a ejhle karavan jezdil vpřed i vzad bez jediného cuknuti. Prodloužil jsem anténu u jednotky a zatím se zdá, ze je všechno OK. Problém snad vyřešen. Děkuji za rady.
Upravil Polis dne 22.10.2018 06:56, před 6 let
mafi8mafi8Člen
Přidáno před 6 let
Klidně by mohly být zatuhlé převody, tedy rozdělat, vyčistit a promazat (rozchodit).
P
PolisNováček
Přidáno před 6 let
Děkuji moc za reakci, zkusim to a dam vědět. Ještě jednou diky
JardaK2JardaK2Člen
Přidáno před 6 let
Asi bych zkusil přepojit motory z řídící jednotky - přepólovat tzn. změníš smysl jízdy moveru. Pokud se to bude chovat stejně bude problém v řídící jednotce což asi sám neopravíš. Pokud se bude cukat dopředu tak to bude v motorech např. opotřebované komutátory. Spíše bych si typnul na vadu v jednotce.
Jarda,Hanka,Anetka,Tomášek a Kačenka, VW CADDY CROSS 4motion - Burstner Belcanto 490TK
P
PolisNováček
Přidáno před 6 let
Zdravím, mám karavan s moverem Truma . Když jedu dopředu normálně jede a nic nedělá. Jakmile vsak začnu couvat tak cuká a nemá výkon. Neumite někdo poradit? Dekuji
Upravil Fun dne 19.10.2018 07:17, před 6 let
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Polis, JardaK2, mafi8
Mediální partner


hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 24
Členové online 0

Celkem členů: 15,970
Nejnovější člen: paveljurik
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,442,180 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.10986 sekund | Průměrně za: 0.10986 (0) sekund | Dotazy: 57 | Použitá paměť: 1.68MB/2MB