Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

bezkempu

Poslední aktualizace před 4 roky
sipadansipadanČlen
Přidáno před 4 roky
Jasně, pokud je špatná fotodokumentace, tak nejezdit .... v dneění době pokud někdo neumí telefonem nefotit, byl by pro mne nedůvěryhodný.
rybyrybyNováček
Přidáno před 4 roky
Myšlenka je to super. Jedno kempování jsme již absolvovali a dvě další máme rezervované. Ano ceny jsou někdy vyšší, než by se mohlo zdát zdrávo, ale to je na pronajímatelích a bude zde platit zákon trhu.
Služby jsou podle pozemku - někde full service, někde nic, ale je to jasně uvedené v popisu, takže je možné vybrat.

A výhoda je, že to funguje i teď a automaticky to omezuje jednu rezervaci na pozemek. Takže pokud někdo nechce stát někde na divočáka, je to momentálně jediná možnost výjezdu.

Jak vypadá jeden z bezkempů v praxi na fotu Smile
Upravil ryby dne 23.04.2020 17:34, před 4 roky
ryby Připojili následující obrazek:
img_20200418_101013.jpg img_20200418_085917.jpg img_20200418_085908.jpg
J
JURČlen
Přidáno před 4 roky
Nerad bych tu bezkempu moc propagoval, aby se z toho nestala za chvilku masovka Smile

Vyzkouseli jsme minuly vikend jeden pozemek a mohu rict, ze za nas mnohem lepsi, jak v nekterych ceskych kempech, hlavne ten klid a mnohem vetsi prostor kolem sebe, predevsim s malymi detmi kdy je nekdy dobre je nechat vybehnout ven na louku a nemuset nic resit Smile

Spali jsme za 500 / noc, coz odpovida kempu. Meli jsme k dispozici hadici s vodou a elektrinu v cene, coz je na vikend plne postacujici a v kempu ani ta voda vetsinou pobliz neni = mame svoji samostatnou sprchu, tak ji radi vyuzivame.

Prvni zkusenost super a pristi tyden znovu, tak snad zustanou jenom ty pozitivni zkusenosti.
Upravil JUR dne 23.04.2020 21:38, před 4 roky
jarek65jarek65Nováček
Přidáno před 4 roky
Já využil bezkempu jednou do Čejkovic a chystám se znovu je to super. V kempu to je taky hezké ale tady je to paráda. Majitel vstřícný a ochotný, cena přiměřená. Zkrátka další služba pro nás karavanisty a je na každém jak ji využije a pokud není spokojen tak prostě jede jinam. Přeju mnoho krásných zážitků.
W
WiFiČlen
Přidáno před 4 roky
ahoj Všem,
nevím jestli to píši na správné místo. Tak se předem omlouvám a případně prosím o přesunutí.
Mám pozemek u Máchova jezera ve Starých Splavech, který nevyužívám. Vzhledem k současné situaci by se to mohlo někomu hodit.

Nevýhody:
Nic tam není jen oplocená zahrada
Není voda,odpad elektřina
Preferuji dlouhodobé pronajmutí. Jsem y Prahy a nebudu tam jezdit denně .

Výhody:
Je to ani ne 100m od Nového rybníka kde se dá rybařit. Dá se tam koupit povolenka
K |Mácháči asi 400m
Pozemek má 700m2.
Je tam absolutní klid a nebo zase naopak asi není problém dělat tam trochu kravál
Je oplocený pod uzamčením. Tedy děti nebo mazlíčci bez problémů.. Mám iasi 25m zastínění do pletiva, které mohu namontovat
Vedle je chatičkový kemp Intergast asi 200m,kde je voda, sprchy, restaurace atd

Pozemek jsem koupil vloni na jaře a byl jsem tam jen 3x na otočku. Jen si tam zajišťuji sekání. Vloni jsem pozemek nevyužil. Přiložená fotka je 14 dní stará.
Mám svůj karavan zatím na Berounce a letos ho tam převážet nebudu, takže není problém třeba do konce roku..

Energie jsem plánoval řešit soběstačně, jelikož mám. soláry a generátor. Vodu studní, která je ale zatím nedokončená, pitná z kempu nebo o benzínky. Odpad trativod a díra v zemí. (nekamenujte mě, trochu vápna to spraví)

Viděl bych to buď pro rybáře nebo nějaké rodinky s dětmi. Ale asi ne mix. Pro jednoho se mi to zdá velký. Spíše nějací známí. Nechci řešit, že někdo chrápe, druhý chodí pozdě spát atd. Kolik se může vejít na 700m2 netuším.
Také předpokládám, že pozemek zůstane ve stejném stavu v jakém je.

O ceně nemám představu. Nechci to na výdělek. Jde o to kdo by měl zájem, kolik lidí, na jak dlouho atd. Nebo nějakou protislužbu.
A nebo mi to třeba rozmluvte, že to za starosti nestojí,....
W
WiFiČlen
Přidáno před 4 roky
Tak ještě ta fotka. Snad se mi to podari
WiFi Připojili následující obrazek:
20200426_093713.jpg
H
hymer662Člen
Přidáno před 4 roky
Po zkusenosti:
+ obvykle misto bez lidi v blizkosti (krome samotnych posadek)
- neumerna cena za sluzby nebo vetsinou zadne sluzby
- v destivem pocasi problematicke vyjezdy z pozemku
- bezpecnost diskutabilni ,pojisteni nezname

Zpusob objednani a platby nehodnotim, funguje to pruzne,ale to tak byva pokud chci penizky rychle dostat na spravnou stranu.
Projekt zajimavy, cas ukaze jeho odolnost az se objevi prvni problemy nebo vzpory ( napr.poskozeni OA, vykradacky atd...),jsme Cesku ....

Za me vyzkousel jsem, dalsi navstevy NE.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Mediální partner


hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 18
Členové online 0

Celkem členů: 15,971
Nejnovější člen: lisky
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,485,887 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.17764 sekund | Průměrně za: 0.17764 (0) sekund | Dotazy: 69 | Použitá paměť: 1.78MB/2MB