Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

3D tisk a karavan

Poslední aktualizace před 3 roky
dracekvodracekvoČlen
Přidáno před 3 roky
Když potřebujete speciální kónickej klíč na povolování přetlakáče. Dřív jsem to dělal sikovkama, ale ten ventil by byl zachvilku zničenej.
Tímto klíčkem to jde naprosto libově. Půl hodinky modelování. Cca 2,5 hodinky tisku a je to.
Upravil dracekvo dne 01.04.2021 20:16, před 3 roky
dracekvo Připojili následující obrazek:
1617300750858.jpg 1617300750862.jpg
Jarda_1Jarda_1Člen
Přidáno před 5 let

Citovat

Rudy napsal:

Oživím toto starší vlákno.
Potřebuji vymodelovat podložku pod DuoControl ( mám v kastlíku šikmou stěnu), asi nic složitého. Tak mne napadlo v rámci sebevzdělání se to pokusit nakreslit v 3d a nechat vytisknout. Poradíte software ( free) ve kterém bych mohl tu podložku vymodelovat?


tak třeba DesignSpark Mechanical, je v češtině, free, a na webu spousty návodů
https://cz.rs-online.com/web/generalD...mechanical
dracekvodracekvoČlen
Přidáno před 5 let
Fusion 360. Je to od autodesk zdarma pro nekomerční využítí. Na youtube je i nějakej ten návod v čj.
lordKOKMANlordKOKMANČlen
Přidáno před 5 let
Prosím neřešil někdo tisk jako L tvaru na zakrytí háků dveří na stopě z pohledu z auta co jsou na stopě? Prostor na přišroubování ke stropu by se našel. Nebo pokud existuje jiná varianta budu rád za info, moc díky.
Jirka a Hani v Andílkovi (Peugeot Boxer)
lordKOKMAN Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
dablikhasicdablikhasicČlen
Přidáno před 5 let
pouzivame tento free a je super https://cad.onsha...
H
hymer662Člen
Přidáno před 5 let

Citovat

Rudy napsal:

Oživím toto starší vlákno.
Potřebuji vymodelovat podložku pod DuoControl ( mám v kastlíku šikmou stěnu), asi nic složitého. Tak mne napadlo v rámci sebevzdělání se to pokusit nakreslit v 3d a nechat vytisknout. Poradíte software ( free) ve kterém bych mohl tu podložku vymodelovat?

Znamy co tiskne tak pouziva [url][https://www.tinkercad.com/#//url], ale tvrdi, ze lze pouzit jakykoliv free podle slozitosti ovladani. Dale rika, ze i nejjednodussi online funguji spravne.
R
RudyČlen
Přidáno před 5 let
Oživím toto starší vlákno.
Potřebuji vymodelovat podložku pod DuoControl ( mám v kastlíku šikmou stěnu), asi nic složitého. Tak mne napadlo v rámci sebevzdělání se to pokusit nakreslit v 3d a nechat vytisknout. Poradíte software ( free) ve kterém bych mohl tu podložku vymodelovat?
martulinmartulinČlen
Přidáno před 6 let
foto
martulin Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen
martulinmartulinČlen
Přidáno před 6 let
jaksi neumim uploadovat dalsi foto tisku ..... :-((((

stejny format .jpg a pise nepodporovany format souboru pri vlozeni prilohy :-((((

flash povolen
Upravil martulin dne 20.09.2018 10:09, před 6 let
martulinmartulinČlen
Přidáno před 6 let
už mě nebavilo pořád při napouštění vody složitě strkat hadici ( zvlášť když, je tam docela velký ohyb do nádrže a hadice se nedá do ní dobře strčit, aniž by vytékala voda při plném proudu vody )

navrhl jsem si na míru víčko pro připojení rychlospojky,

nyní již pohoda
martulin Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
mafi8mafi8Člen
Přidáno před 6 let
Mi tiskárna po dlouhém čekání dorazila teprve před pár dny. Mám v plánu také plno tisku do bydlíka a ostatních vozidel a klíč na lahve vypadá parádně. Když něco užitečného objevím, určitě taky nasdílím. Tisku zdar!
vsazavskyvsazavskyČlen
Přidáno před 6 let
Máš SZ, zkusím to vytisknout. Běžně dělám strojní části i díly z flexi materiálu (guma). Protože je to pro mě hobby moc za to nechci. Cca 40 Kč vč. materiálu.
Vladimír + Ivana, Dethleffs + Boom
H
hroznejpetaČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj,
o vytisknutí několika dílů jsem už uvažoval, ale zatím jsem to vyřešil jinak. Teď potřebuji další díl. Nemám problém díl nakreslit, ale nemám 3D tiskárnu, a tak musím sehnat tisk externě. Byl by někdo schopen a ochoten vytisknout přiložený díl?
hroznejpeta Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
M
matorskČlen
Přidáno před 6 let
Na te smerovky najlepsie spravit silikonovu formu a odlievat nasledne.
HrenyHrenyČlen
Přidáno před 6 let
Délá se i průhledný fillament,... Pet-g je celkem odolný a pružný
copycopyČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Jarda_1 napsal:

Citovat

copy napsal:

Dá sa aj priesvitný materiál? Konkrétne kryty na smerovky?


Dá se, děláme různé signalizační světélka, ale nebude mít atest, bude poměrně křehké protože kvůli průsvitnosti bude tenké
Pošli foto jak moc je složité


Na starého Hymera smerovky.
Celé nemecké osadenstvo sa hrozí momentu, keď im praskne pôvodná. Nová smerovka komplet 200-300 €. Robila to Hella, a už nerobí.
copy Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
Jarda_1Jarda_1Člen
Přidáno před 6 let

Citovat

copy napsal:

Dá sa aj priesvitný materiál? Konkrétne kryty na smerovky?


Dá se, děláme různé signalizační světélka, ale nebude mít atest, bude poměrně křehké protože kvůli průsvitnosti bude tenké
Pošli foto jak moc je složité
E
EXPEDICE APALUCHAČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

copy napsal:

Dá sa aj priesvitný materiál? Konkrétne kryty na smerovky?


Zatím jsem neviděl takovou tiskovou strunu. V jednom pořadu, kde renovovali starou motorku odlévali kryty blinkrů z pryskyřice.
bambulabambulaČlen
Přidáno před 6 let
To je úžasná stránka, díky za odkaz!!!
Katka a Vlasta
copycopyČlen
Přidáno před 6 let
Dá sa aj priesvitný materiál? Konkrétne kryty na smerovky?
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Mediální partner


hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 16
Členové online 0

Celkem členů: 15,971
Nejnovější člen: lisky
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,458,382 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.23832 sekund | Průměrně za: 0.23832 (0) sekund | Dotazy: 141 | Použitá paměť: 2.27MB/4MB