Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

Řecko 2018

Poslední aktualizace před 6 let
Petr ZPetr ZČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj , ted jsme se vrátili z Chalkidiki. Cesta úplně v pohodě. Jen mám dotaz pro zkušené - hledali jsme pláže s jemným pískem - pro děti na stavění hradů a příjemné na procházky- něco jako na Peloponesu - tam jsem byli loni okolo Gastouni, ale ne ostrý písek jako př. Thalatta. Dejte tipy - nebo východní pobřeží pevnina ?

Díky Petr
Petr, Lenka děti 3,7,17 :_
T
Tomik KraluČlen
Přidáno před 6 let
Vzal jsem si také nějaké to rybářské náčiní, ale ještě jsem ho nepoužil. Ono neuškodí když se budeme chvíli postit, i když jsme už nějakou tu potvoru z moře vytaženou pozřeli v místní taverně.
OldJuhyOldJuhyČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Tomik Kralu napsal:

Na Chalkidiki doporučuji kemp Lacara na prostředním prstu. Sice jsou tam slabší sociálky ( to nám s karavanem nevadí ), ale je tam klid a s kartou ACSI za 17 €.



... tam máme namířeno no pravou stranu do kempu Mitari (ACSI 17€), už dříve nám ho někdo doporučil a recenze ho hodnotí spíš plusově. Jedeme na tři týdny, tak nám čas umožní aby jsme to objeli celý dokola výletem.
Beru dva pruty a harpunu, slíbil jsem dobré večeře, tak doufám, že tam nepojdem hlady :)
Citroen C5 Tourer 2,2 HDi + Hobby Excellent 495 UFE
☆☆☆ CB - 10 ☆ PMR 1/7 ☆☆☆ volačka « oldjuhy boršov »
T
Tomik KraluČlen
Přidáno před 6 let
Na Chalkidiki doporučuji kemp Lacara na prostředním prstu. Sice jsou tam slabší sociálky ( to nám s karavanem nevadí ), ale je tam klid a s kartou ACSI za 17 €.
Petr ZPetr ZČlen
Přidáno před 6 let
Loni jsem projeli západní pobřeží - teda kousíček:-) od Iqumenitsa, Lefkada na sever Pelopones - v červnu vrcholí sklizen melounů , takže jsem zastavili u sběračů a většinou nám za € nebo i gratis dali kolik jsme chtěli:-) Ted chceme zkusit "prsty" a podívat se na Meteory. Jestli jste na Olympské tak je hezký výlet na Olymp nahoru na Skalu 2886n.m Mytikas jen s výbavou.Dole bylo 35 st nahoře 4 st:-) sice budou lidi , ale od hospody cca 2100 m.n.m už vás půjde jen pár a nádherný výhledy. Ahoj Petr
Petr, Lenka děti 3,7,17 :_
Upravil Petr Z dne 11.06.2018 07:22, před 6 let
T
Tomik KraluČlen
Přidáno před 6 let
A kam máte namířeno ? My jsme pod Olympem jen na zotavení po cestě a zatím nevíme kam pojedeme dál tak potřebujeme nějakou inspiraci.
Petr ZPetr ZČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj díky za info, jedeme v úterý:-) ale asi jen okolo Chalkidiki
Petr, Lenka děti 3,7,17 :_
T
Tomik KraluČlen
Přidáno před 6 let
Včera jsme dorazili do Řecka - Olymské riviéri. Cesta super. Dálnice prázdné, jen před Budapešťí lehké zdržení. Zdržení na hranicích do 10 min. pouze HU - SRB 40 min. Ve čtvrtek jsme vyjížděli v 5 ráno z Prahy a nocovali jsme v Srbsku u pumpy od 21 h po cca 1100 km. Pátek jsme vyjížděli v 7 h a pod Olymp jsme dorazili cca ve 14 h. - najeto cca 550 km. Čistý čas jízdy 23 h 36 min komplet. Náklad na cestu (nafta + poplatky) 7 700 Kč - VW Transportér + karavan.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Tomik Kralu, Petr Z, OldJuhy
Mediální partner

odak.cz

hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 21
Členové online 0

Celkem členů: 15,972
Nejnovější člen: Roman1973
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,499,279 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.16107 sekund | Průměrně za: 0.16107 (0) sekund | Dotazy: 70 | Použitá paměť: 1.77MB/2MB