Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

VYFUK - co je smejd?

Poslední aktualizace před 6 let

Anketa: Kterou znacku vyfuku na Kosmika?

    Bosal [1/8]13 %
    Walker [1/8]13 %
    Polmostrow [6/8]75 %
    Eberspacher [0/8]0 %
M
matorskČlen
Přidáno před 6 let
Tak beriem spet co som pisal, v piatok po ceste z madarska mi odpadol druhy tlmic, zlomil sa na zvare, nastastie hned odpocivadlo, tak som to nejako poriesil ale v ten den mi nejake kamienky ktore odletely spoza oproti iduceho auta rozbili celne sklo na 3 miestach, no proste krasny piatok 13 :-D, idem skusit reklamaciu a rovno skusim bosal.
hmozdahmozdaČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

floridan79 napsal:

Tak jsem zpet s otazkou. Ma byt vyfuk (oba tlumice) naskrz pruhledne? Ze trubka nekonci ve vyfuku a vedle ni nezacina druha ale ze proste derovana vede skrz v jednom kuse? V prilohach posilam pruhled druhym dilem vyfuku a klasickej ocekavatelnej stav svaru bez osetreni. Ale co bych za ty penize mohl ocekavat ze?

Hlavne me zajima proc vidim skrz jestli je to normalni a ma to tak byt.


Ahoj, mám tam přesně to stejné, již asi 5 let a je jako nový. Na jaře to přeběhnu a odrbu, zastříknu zinkovým sprejem. Trošku se mi zdá že je to náchylnější ve svárech ale jinak OK. Dával jsme si ho tam sám, i když jsme uplný technický neumětel. Spíš mám problém s těmi gumičkami co výguk drží, originál jsou děsný a nevím čím to nahradit. Každý druhý závěs jsme přidrátoval, bojím se že to upadne.

Mne u všech aut proreznul výfuk zevnitř ven. Jen u Docata ho to sežralo z venku dovnitř.
H.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete upravit anketu v tomto vlákně.
Vy nemůžete hlasovat v anketě v tomto vlákně
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: floridan79, matorsk, Cibi, DavidF, jarous350, Sheba, _P_H_, copy, JiPe Highlanders, Pilotek, Biimbo, Martin Mrak, Dan LT35, hmozda
Mediální partner

odak.cz

hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 14
Členové online 0

Celkem členů: 15,971
Nejnovější člen: lisky
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,472,904 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.10489 sekund | Průměrně za: 0.10489 (0) sekund | Dotazy: 44 | Použitá paměť: 1.59MB/2MB