Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

Itálie s dětmi v srpnu

Poslední aktualizace před 6 let
EdaZEdaZNováček
Přidáno před 6 let
Ahoj, my vyrážíme teď v neděli. Plán máme Slovinské hory, pak sever Itálie, do kempu, tak na 7 dní, aby si i děti přišli na své. Dál bychom chtěli do Pisy a akvária v Janově. když bude čas, tak ješte Lago di Como. Dvakrát jsme v srpnu přijeli s bydlíkem do Pra delle Torri. Dali nás na plochu ke golfovému hřišti (můžeš čerpat veškeré výhody kempu) a tak do dvou dnů nám vždy našli místo v kempu :-) Pěknou dovolenou :-)
S
Slavek81Nováček
Přidáno před 6 let
Ahoj, taky jsme v Caorle, resp. kousek niz, v Pra delle Torri. Nejake misto se tu najde, ale moc ho neni. My prijeli ve ctvrtek a chytli jsme druhou radu od more.:)
bazenovavodabazenovavodaČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj právě jsem v Caorle a je tu místa dost.
zemanekpetrzemanekpetrČlen
Přidáno před 6 let
Když máš obytku nepotřebuješ kemp.Děcka se rychle a rády přizpůsobí a manželka?to ti neporadím.
H
hymer662Člen
Přidáno před 6 let
Bude to náročnější, ale když jiný termín nemáš nedá se nic dělat.
Právě obytko ti umožní změnit místo, podle situace. Nakonec místo najdeš.
TIP:
-přijet do kempu v týdnu, ne v SO,NE někde i PA,
-nebo vybrat kemp co má i STLP, počkáš na místo v kempu na STLP.
R
RadovanČlen
Přidáno před 6 let
Můžeš-li,jeď jindy...
Radovan,Zuzana,Peugeot Partner,Coachman Pastiche
P
PrettorianČlen
Přidáno před 6 let
Zdravím všechny. Letos bychom chtěli poprvé vyrazit obytňákem na 14 dni do Itálie. Plán byl první nic Rakousko, pak pár dnů Garda, následně níže do Follonicy k moři a pak postupně zpět.
Je mi jasný, že srpen bude nátřesk. Ale zatím to vypadá, že je plné všude a všechno a navíc rezervace jen na týden apod. Zkusil jsem Korsiku, tam rezervace na 10 dní ( zatím jeden kemp). Ŕíkám si, k čemu mi ten obytňák je, když bych měl všechno naplánovat dopředu. Já bych rad jezdil nezávisle a moc neplánoval. Jen nevím , jestli to jde s dětmi zvládnout takto bez kempů, jestli se vůbec dostaneme blíže k moŕi atd.
Nějaké praktické tipy? Díky.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Prettorian, Radovan, hymer662, zemanekpetr, bazenovavoda, Slavek81, EdaZ
Mediální partner

odak.cz

hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 24
Členové online 0

Celkem členů: 15,967
Nejnovější člen: PetrHermi
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,425,651 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.18146 sekund | Průměrně za: 0.18146 (0) sekund | Dotazy: 68 | Použitá paměť: 1.77MB/2MB