Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

Čerpadlo Shurflo 2095-403-443 hučí ale vodu nedáva

Poslední aktualizace před 6 let
R
Roman MarsalaČlen
Přidáno před 6 let
Ahojte. Chcem sa spýtať, či neviete niekto poradiť. Mám v OA čerpadlo Shurflo a momentálne neťahá vodu len hučí. Priznám sa, určite zamrzlo, lebo keď som ho pred výjazdom na lyže zapol tak nič nerobilo. Potom som ho rozmrazoval ohrievačov a začalo ísť. Len ten zvuk už bol potom taký nejaký iný, akoby šlo na prázdno. Ďakujem Roman
MatysekMatysekČlen
Přidáno před 6 let
Pravděpodobně nutné nové.Po zamrznutí se lehce roztahlo (nerasklo) a nemá silu napsat vodu a udělat tlak.Na první pohled vše v pořádku a a funkční.Ja koupil nové a vyřešeno.Zdraví Matysek
Matýsek ---- Stellplatz Matýsek možnost zaparkování 200 Kč auto + posadka / noc. Připojka bez topeni 60 Kč. Volejte 777800502 Matysek.
VasuVasuČlen
Přidáno před 6 let
Čerpadlo Shurflo je strašně jednoduché, elektrický motorek, výkyvná hlavice na hřídeli, která vibruje s membránou a tlakový spínač. Jestli hučí, tak se asi netočí. Vyndej z auta a rozeber, je to velice jednoduché. Možná, že máš zadřené ložisko na výkyvné hlavici, žádná převodovka tam není a čerpadlo může jet dlouho na prázdno. Málem nezničitelné, jak píšou. Když v zimě praskne, tak náhradní díly jsou dražší, než nové čerpadlo.
Fiat Knaus 2,8 + dva senioři
R
Roman MarsalaČlen
Přidáno před 6 let
Rozobrané som ho mal. Vsetko sa točí. Nic nie je zadreté. Ci sa ale motorček točí alebo len hučí netuším. Ako predchádzajte zamrznutí čerpadla ? Minuly rok bolo vsetko v poriadku. Aj mrazy boli podobne a systém som vypustil rovnakým spôsobom. Vdaka
Roman LuskRoman LuskČlen
Přidáno před 6 let
Myslím že máš ještě zamrzlé sání nebo rozvod po OA ,hrozně dlouho to trvá, než vše rozmrzne.To samé jsme řešili před 3týdny!:z
R
Roman MarsalaČlen
Přidáno před 6 let
Tiez som si myslel. Ale boli sme tyzden lyžovať a to uz muselo vsetko rozmrznut. Tyzden sme kúrili.
VasuVasuČlen
Přidáno před 6 let
Aby mi nezamrzlo čerpadlo, baterie, potrubí, tak vše proufoukávám kompresorem. K čerpadlu jsem ještě přidal jeden výpustný ventil. Mráz je "sfiňa", jak drží, tak nepovolí !
Fiat Knaus 2,8 + dva senioři
MencliciMencliciČlen
Přidáno před 6 let
Měl jsem to samé odešly membrány v čerpadle tady je odkazsnad ti to pomuže.:^
https://www.karav...el-shurflo
Petr + Aja + Knaus Travel-Liner 710GH !c
R
Roman MarsalaČlen
Přidáno před 6 let
Este sa spýtam, ze na aky zdroj mam pripojiť čerpadlo, ked ho chcem otestovať? Mozem priamo na autobatériu?
floridan79floridan79Člen
Přidáno před 6 let

Citovat

Roman Alasram napsal:

Este sa spýtam, ze na aky zdroj mam pripojiť čerpadlo, ked ho chcem otestovať? Mozem priamo na autobatériu?


Ano
Fiat Ducato 280 Weinsberg Cosmos 1989 2.5TDI 4x4 (Kosmik)
V
victy a bearČlen
Přidáno před 6 let
Čerpadlo sa dá vyskúšať aj pred rozobraním. Odpojíš hadicu z nasávania, spustíš čerpadlo, priložíš prst a mal by si cítiť, že ti prst jemne prisaje.
R
Roman MarsalaČlen
Přidáno před 6 let
Tak to ma nenapadlo. Uz je vybraté. Nabudúce budem múdrejší.

Automatické sloučení 12.03.2018 15:39:
Takze som čerpadlo vyskúšal a nefunguje, ani prst mi nepricuclo a ani vodu nepotiahlo. Objednal som nove. Dakujem všetkým za rady.

Automatické sloučení 23.03.2018 10:01:
Pozdravujem. Neviete mi niekto poradit, co sa nastavuje šrobom na tlakovom spinaci na čerpadle? Nastavenie vypnutia. Ale co to znamená v praxi?

Automatické sloučení 23.03.2018 10:10:
Rád by som pridal aj fotku, ale netuším ako to sem dostať. Dal som fotku aj zmenšiť a nič.
Upravil Roman Marsala dne 23.03.2018 11:10, před 6 let
VasuVasuČlen
Přidáno před 6 let
Šroubem na tlakovém čidle nastavuješ vypnutí čerpadla, tuším, že to je továrně nastaveno na tlak 1,4 bar a dá se to plynule snížit na 0,4 bar. Ovšem to tovární nastavení většinou vyhovuje, na sprchování je to akorát.
Fiat Knaus 2,8 + dva senioři
R
Roman MarsalaČlen
Přidáno před 6 let
Vdaka. Dnes som cerpadlo namontoval. Vsetko funguje tak jak ma.
Vlasta49Vlasta49Člen
Přidáno před 6 let
Zdravím,
mám jen takový dotaz - jak dlouho trvá, než vám vyprázdněné čerpadlo (po zimě) nasaje a natlakuje vodu v potrubí?
díky
Vlasta
R
Roman MarsalaČlen
Přidáno před 6 let
Čerpadlo nasalo vodu v podstate okamžite. Pred čerpadlom je filter a hneď som ju tam videl. Potom len trvá kým sa napusti bojler. Asi 2-3 minuty. Nechávam pri tom na batériách otvorenú teplu vodu, az kým z nich nezačne tiecť voda. Aby tam nevznikal pretlak. Potom zavriem a nechám az kým čerpadlo nevypne.
malinamalinaČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Vlasta49 napsal:

Zdravím,
mám jen takový dotaz - jak dlouho trvá, než vám vyprázdněné čerpadlo (po zimě) nasaje a natlakuje vodu v potrubí?
díky
Vlasta


Čerpadla podle typu....
https://www.sigma...flo-537610
..... dávají cca 10l/min. takže je to závislé na objemu vodovodního rozvodu včetně bojleru a případné tlakové - expanzní nádrže. Při důkladném zavodnění rozvodu se mi zdá čas cca 3min. jako nekonečný.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Vasu, Roman Marsala, Vlasta49, malina, floridan79, victy a bear, Menclici, Roman Lusk, Matysek
Mediální partner

odak.cz

hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 24
Členové online 1
mb

Celkem členů: 15,972
Nejnovější člen: Roman1973
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,504,436 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.18119 sekund | Průměrně za: 0.18119 (0) sekund | Dotazy: 112 | Použitá paměť: 2.06MB/2MB