Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

Prosba o pomoc

Poslední aktualizace před 6 let
F
Fendt PlatinNováček
Přidáno před 6 let
Zdravím všechny cestovatele a vyslovuji neobvyklou prosbu, snad si jí někdo v této rubrice všimne / vhodnější mě nenapadla /.
Vlastním dvouosý karavan zn. Fendt Platin 650, r.v. 2002-2005, který jsem před lety koupil jako oficiálně registrovanou přestavbu zrealizovanou firmou, která se touto činností dlouhé roky / do dnešní doby / zabývá. Vloni v létě se mě ale karavan bohužel podařilo lehce ´pobořit ´ / žádné drámo : rozbitá zadní lampa, popraskaná hrazda a pokroucená těsnící lišta /, a protože mám karavan dobře havarijně pojištěný, rozhodl jsem se opravu nerealizovat ´samo dómo ´, ale zavezl jsem jej do karavanového servisu. No, a nastal neřešitelný problém. Jelikož jde o přestavbu, která má přidělené nové číslo VIN, tak německý distributor ND nemůže ve svých skladových katalozích dohledat a zaslat požadované díly k opravě / = informace ze servisu /. :|
Zkusil jsem získat původní VIN u firmy, která přestavbu provedla - původní doklady již nemají, zkusil jsem oslovit všechny inzerenty, kteří stejný karavan nabízeli k prodeji či pronájmu - všechny inzeráty již byly neaktuální ..... :(:o
Takže vás prosím, pokud někdo z vás vlastníte stejný karavan / rozhodující je pouze typ a r.v., modelová řada, např. TFK, není podstatná, ´bednu´ mají všechny stejnou ! /, popř. znáte někoho z vašeho okolí, kdo takového ´stařečka´ ještě má, zda byste byli ochotni mě původní originální VIN poskytnout. Jde mě vážně pouze o objednání ND, nechystám žádné ´šméčko´ !!! Navíc mě někteří z vás znají z našich výjezdů, kterých se účastním :_
Díky moc za jakoukoliv vaši reakci či zprávu.
Vlasta

Automatické sloučení 14.04.2018 20:46:
Tak vyřešeno !!!! Díky neskutečně vstřícnému přístupu a ochotě zaměstnanců firmy Hykro Praha byly veškeré potřebné díly k opravě ve velice krátké době obstarány a karavan luxusně opraven / včera jsem si jej vyzvedl /.
Tímto ohromné poděkování výše zmíněné firmě, která během měsíce vyřešila to, co více než půl roku bylo " neřešitelné ".
Vlasta
Upravil Fendt Platin dne 14.04.2018 20:46, před 6 let
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Fendt Platin
Mediální partner


hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 13
Členové online 0

Celkem členů: 15,972
Nejnovější člen: Roman1973
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,508,388 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.10575 sekund | Průměrně za: 0.10575 (0) sekund | Dotazy: 37 | Použitá paměť: 1.52MB/2MB