Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

Jeden na dnes

Poslední aktualizace před 4 roky
L
LakyČlen
Přidáno před 4 roky
Toto se mi líbí : DNES jsme v bodě kdy je lepší s i v autobuse nahlas prdnout než potichu zakašlat .Grin
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 4 roky
Hlášky, které zanikly:

- Jdu na jedno
- Ruku na to
- Jak bylo ve škole?
- V kolik vyzvedneš děti?
- Všude dobře, doma nejlíp
- Buď pozitivní
- Jakou rtěnku?
- Ruku líbám
- Ochutnej ode mě
- Máš zaracha
Fun
Smile
Lubos a DasaLubos a DasaČlen
Přidáno před 4 roky
Když se teda nemá zbytečně vycházet z domova
https://www.faceb...503226921/
Zdraví
Luboš a Dáša
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 4 roky
Tak jsem si vydezinfikoval rousku toulenem.
A to vam pak byla prochazka...
M
MRČlen
Přidáno před 4 roky
Pověsil jsem na zeď velkou mapu světa,
dal ženě šipku a řekl, že kam se strefí,
tam pojedeme po pandemii na dovolenou.
Tak holt strávíme čtrnáct dní za ledničkou.
S pozdravem a přáním pěkných dnů Miroslav Rýznar
Willik68Willik68Člen
Přidáno před 4 roky
Ústav pro jazyk český doplnil český slovník o nové druhy slov:

HARANTÉNA - nucený pobyt doma s dětmi
MATEŘÍROUŠKA - rouška ušitá s mateřskou láskou
NÁKAZNÍK - infikovaný člověk pohybující se na veřejnosti
KORONOVAČNÍ KLENOTY - soubor pomůcek proti nákaze (rouška, respirátor, rukavice, desinfekce, ...)

Sloučené 31.03.2020 16:20:
Informace pro všechny nedočkavé táborníky: Praha otevřela nový kemp. Nalézá se poblíž vjezdu do tunelu Blanka v Troji. Je zcela zdarma, s polopenzí a je v provozu po dobu Koronového vyjímečného stavu. Podmínky účasti: stany budou od sebe v rozestupu 2M, striktní dodržování policejní hodiny (22,00hod), zákaz vnášení alkoholu a jiných omamných látek. Každý účastník se při vstupu do areálu prokáže platným průkazem BEZDOMOVCE.
Organizátorem zodpovědným za dodržování stanovených pravidel - Armáda Spásy

(obrázek je skutečný a pořízeny dnes)
Willik68 Připojili následující obrazek:
img_20200331_151321.jpg
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 4 roky
Grin

www.caravan24.cz/infusions/forum/attachments/rousky.jpg
Upravil Fun dne 03.04.2020 22:40, před 4 roky
Fun Připojili následující obrazek:
rousky.jpg
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 4 roky
Jojo, pekne nas to bolsevik naucil. Jak se to ted s rouskama hodi.
JiPe Highlanders Připojili následující obrazek:
img_0378.jpg
1
AnonymČlen
Přidáno před 4 roky
Taky jste doma vpoho? Grin
Anonym Připojili následující obrazek:
img-20200331-wa0008.jpg
R
RoomsterČlen
Přidáno před 4 roky
Koronavirus - pandemie?! - pravda je někde jinde.
Začalo odstraňování starého systému na celé planetě. Až to bude bezpečné bude se moci volně pohybovat a cestovat. Nebude to trvat dlouho a sdělovací prostředky budou muset říci pravdu a ta bude pro mnohé z vás šokující. Blízká se na nádherné časy.
S pozdravem Zdeněk.
haskyhaskyČlen
Přidáno před 4 roky

Roomster napsal:

@Roomster - Koronavirus - pandemie?! - pravda je někde jinde.
Začalo odstraňování starého systému na celé planetě. Až to bude bezpečné bude se moci volně pohybovat a cestovat. Nebude to trvat dlouho a sdělovací prostředky budou muset říci pravdu a ta bude pro mnohé z vás šokující. Blízká se na nádherné časy.
S pozdravem Zdeněk.


Pokud to není psané jako humor,tak jsem asi nechápavý.Můžeš mi to přiblížit?
C
Chlapi_sobeČlen
Přidáno před 4 roky

Roomster napsal:

@Roomster - Koronavirus - pandemie?! - pravda je někde jinde.
Začalo odstraňování starého systému na celé planetě. Až to bude bezpečné bude se moci volně pohybovat a cestovat. Nebude to trvat dlouho a sdělovací prostředky budou muset říci pravdu a ta bude pro mnohé z vás šokující. Blízká se na nádherné časy.
S pozdravem Zdeněk.


Pokud sis nevšiml tak tohle je sekce HUMOR na karavanistickym fóru. Svoje politický výlevy si piš do diskuze do Blesku. Sad
Upravil Chlapi_sobe dne 13.04.2020 18:25, před 4 roky
T
tomas86Člen
Přidáno před 4 roky
Až se všichni nakazíme, přilítne Aštar Šeran.

Mimochodem, Fun tím přesunem konečně ukázal aspoň smysl pro humor :-D
L
LakyČlen
Přidáno před 4 roky
Další bod : Potřebuji si odpočinout od ženy a dětí, vysvětlil řidič policii, proč v karanténě ujel 300 km

https://www.novin...m-40320300
Upravil Fun dne 13.04.2020 21:23, před 4 roky
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 4 roky
Koho zase napadlo, to tady zasvinit takovými sr#čkami ???

Jeden na dnes:

Admin nejmenovaných stránek: „Přijdu domu a vidím mojí manželku, úplně nahou a navíc s cizím chlapem v posteli. Podívali se na mě a pohled v jejich očích byl tak posměšný až mě zamrazilo. Zmocnila se mě strašná předtucha. Běžím k počítači a opravdu! Ty svině mi změnili heslo!“
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 4 roky
Kolik voličů ANO je potřeba na výměnu žárovky?
Přece žádný!
Andrej řekl, že už je vyměněná a voliči tleskají ve tmě.
Fun
Smile
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 4 roky
A víš kolik je potřeba voličů TOP09 ??
žádný !
Jsou slepý a hluchý.
PS:
Já myslel, že politiku na stránkách nechceš Cool
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 4 roky
Zdeňku je to jenom vtip, žádná politika. Nemám nic proti voličům ANO. Myslíš, že politické vtipy by tu neměly být?
Fun
Smile
P
prchtČlen
Přidáno před 4 roky
Nejlepší politický vtip je ten, na který když si za deset let vzpomenete, tak se mu smějete, až se za mříže popadáte.

Dnes by se dalo volně parafrázovat .... až si roušky sundáváte.
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 4 roky
Grin

Sloučené 20.04.2020 14:40:
U lékaře:
"Máte přesunutý orgán"
"Jak tomu mám rozumnět?"
"Máte játra v prdeli."
Fun
Smile
Fun Připojili následující obrazek:
dave_granlund_10474.jpg
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: bousovaci, PepaK, matus, Petr a Lucie, mitrak, Doskocil, Vita, tronic, MichalJ, Lefik, Fun, Rudy, Viktor, Janek, Roman a Jana, Hunyady, Drakous, MRAZIRNA, Michal, JurajTT, operativec, petlin, merfan, Hroch, Robert, petr a jarka, broucci, jojo, Jirkac, michal a jitka, stepan, Mila, buml, viera a vlado, jmesser, zdenek a Irena Lbc, Mikey, kamenak, Jira 48, Zdobik 88, jarda77, simcha, merkur, Petr a Mirka, michalina, Petr a Natali, midlum, cyrma, jirhav, ajfelaci, JardaMajka, Pluhar, ogar, fozyk, malina, Franta REZAC, looser, JiPe Highlanders, Cattani, Jirka a Jarka, TomTP, camper, Martin TT, dalibor, Hatiti, liborvo, Abuk, Baja, arto, Bombici, Mirek57, Vasu, miro, Satelit, Tomyk, zuzi777a, libri, Charlie, copy, traktor, zdenek zehnalek, ekb1975, traktorista2, Traper, Roland, rop, stanley_mosquito, juroba, Bedynka, vlk-cz, Kopecny, MTS, Habasek, TomA, Mirek a Iva, honza_vy, nugisek, Smith, lada721, Laky, tuareg, Jarda a Maru, fedaBA, jamaca, Hrib, fedexjs, Discoverfun, Kapitank1400, liborlipa, Lubos a Dasa, Ro-Mi, upotreblenci, hrnecek, Sumec, najk, Deda Lebeda, petridas, Lubino, MaPa Friends, Lojzove, PetrK, tibi, jirkaj19, ScooterMarty, lechem, MR, floridan79, mb, Yetti, Dyfer, Jirka Canon, Houfi, Martin Mrak, chodac, _P_H_, Gerbera, Hlemyzd Matej, bleriot11, jirka dagmar, pachta, poldaj, cody, alapa, Emh, gut, priborj, mile, Honza11, Dudla, Lukas a Petra, funjemachr, Espero, Milan a Marketa, tom74, vladimir1, ivan613, Zdenek a Alena, eblazek, ferdasan, Rudla, Honzin007, PetrDubi, milosduris, PPPmyto, Pepek28, Honza Palasek, Honza H, PATRIKaMISA, jiri61, mstr, Beran, Mito67, Tandy, petr63, kajman111, Vlasta49, Radovan, maria, Bozetech, Joe King, lusy, PabloGS, Chlapi_sobe, kremilek, oltcitak, fido, Willik68, 1779-zrusen, Roomster, hasky, tomas86, prcht, DDT
Mediální partner


hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 24
Členové online 1
Mira1131

Celkem členů: 15,970
Nejnovější člen: paveljurik
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,447,360 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.32820 sekund | Průměrně za: 0.3282 (0) sekund | Dotazy: 139 | Použitá paměť: 2.3MB/4MB