Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

For Caravan 2018

Poslední aktualizace před 6 let
J
JagrovciČlen
Přidáno před 6 let
Byl jsem v Karavanové městečku od pátku poledne do neděle cca 10 hod. a po celou dobu byla větší část plochy prázdná!
Opravdu by stálo za to najít nějaký lepší způsob rezervace na příští roky.
Jaroslav, Zdena a Nikolka (59/72/00)
kucmaiskucmaisČlen
Přidáno před 6 let
Tak jsme se podívali a musím říct, že to co mám, nám bude dlouho stačit. Doba lehkých karavanů je pryč, všechno 1200 a výš. No a karavanové městečko zaplněné tak z poloviny, nevím kam se poděli registrace.
Kucmaisi + Abbey Aventura 315
E
EsperoČlen
Přidáno před 6 let
Byl jsem tam se synem, na rozdíl od vás jsme jeli tak, že auto jsme nechali v Praze na Stodůlkách a pak už pokračovali metrem. Nepotřebovali jsme nejen parkovací, ale vůbec žádné karty. Přímo tam mě skolila chřipka, vrátil jsem se s horečkou, byl tam velmi špatný vzduch, myslím, že to přispělo k celkové nepohodě. Byl jsem dost zklamaný. Doplňkového vybavení a prvků pro interiery minimum. Už taky nevystavují firmy, které do klasických dodávek dělají vnitřní vestavby na míru nebo přání zákazníka. Takže většina expozice patřila prodejcům obytňáků, neboli stále totéž v lišících se provedeních povrchu nábytku a křesel. Počáteční cena kolem 1,3 mil. Nejvvyšší jsem ani nehledal, asi tak kolem 4 mil. Spíš jsem se podíval na to vnitřní vybavení z pohledu výrobců a je tam jednoznačná snaha používat nejdražší řešení i tam, kde pro ně není vhodné místo-třeba důsledně aplikované do prostoru otevírací dvířka skříněk zabírají místo a vyžadují vyšší pracnost i materiálovou nákladovost oproti třeba šoupačkám, které prostor nezabírají při otevření a nepotřebují panty a jiné spojovací prvky, i když by to asi nebylo prvoplánově tak estetické. Přehršel těžké vysoce aglomerované dřevotřísky, náchylné na otřesy. Ovšem designové provedení z fabriky je na nejvyšší úrovni, ovšem neměl by být řešen primárně jen design, ale i funkčnost a ekonomie výroby. To by šlo proti zájmům výrobců - kupce pokud možno odrbat co nejvíce.
ferlichferlichČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

ferlich napsal:

Ahoj, vyžádal jsem si včera parkovací kartu s tím, že zítra vyrážíme směr Praha, ale okolnosti tomu brání. Pokud má ještě někdo zájem, pošlete SZ.


Už jsem předal zájemci.
F
fifa32Člen
Přidáno před 6 let
Ahoj, nakonec mi jedna volná vstupenka přebývá, pokud ji někdo využije, pošlete mail, přepošlu.
ferlichferlichČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj, vyžádal jsem si včera parkovací kartu s tím, že zítra vyrážíme směr Praha, ale okolnosti tomu brání. Pokud má ještě někdo zájem, pošlete SZ.
C
chaddevilČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj, z pracovních důvodů nemohu na výstavu, tak nabízím místo v karavanovém městečku a tři volné vstupenky. SZ

Automatické sloučení 09.03.2018 07:02:
Darováno...hezky si to užijte
Upravil chaddevil dne 09.03.2018 08:02, před 6 let
MajliMajliČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Zdenek a Irena Lbc napsal:

...čekáme až nás vpustí na plac...


Ahoj, podle fotek to vypadá zase pěkně rozmáčený. Čím nás budou tahat, mají tam připravenýho bobíka ?
Upravil Majli dne 08.03.2018 19:13, před 6 let
zdenek a Irena Lbczdenek a Irena LbcČlen
Přidáno před 6 let
...čekáme až nás vpustí na plac...
Všude dobře tak co doma, cestujeme s autobytem RAPIDO...
zdenek a Irena Lbc Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen
K
KiposiNováček
Přidáno před 6 let
Zdravím,
nabízím dvě volné parkovací karty. V případě zájmu mě kontaktujte zde nebo na bara.sopikova@seznam.cz.
OldJuhyOldJuhyČlen
Přidáno před 6 let
Citroen C5 Tourer 2,2 HDi + Hobby Excellent 495 UFE
☆☆☆ CB - 10 ☆ PMR 1/7 ☆☆☆ volačka « oldjuhy boršov »
ferlichferlichČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Emh napsal:

Chřipka udeřila a proto nabízím parkovací kartu, pokud má někdo zájem?


Poslal jsem SZ
EmhEmhČlen
Přidáno před 6 let
Chřipka udeřila a proto nabízím parkovací kartu, pokud má někdo zájem?
Míra + Eliška
MTSMTSČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Jarda_1 napsal:

Má ještě někdo zájem o 1x parkovací kartu + 4x vstupenky?
SZ

=========
karta odeslána


Děkuju !n
Jirka + Alena + Renault Master - MTS-2
https://www.carav...i_id=41587
Jarda_1Jarda_1Člen
Přidáno před 6 let
Má ještě někdo zájem o 1x parkovací kartu + 4x vstupenky?
SZ

=========
karta odeslána
Upravil Jarda_1 dne 07.03.2018 14:27, před 6 let
MartinHMartinHČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

MartinH napsal:

Citovat

MartinH napsal:

Ahoj, kamarád ještě nemá opravený vůz. Poprosil mě zda bych zde nenabídl jeho parkovací kartu, není zde totiž registrovaný. Proto nabízím prvnímu zájemci.


Stále volná


Odeslána uživateli Ladesek
V
Vladas60Člen
Přidáno před 6 let

Citovat

Vladas60 napsal:

Ahoj, nabízím rovněž na poslední chvíli parkovací kartu do karavanového městečka, kterou nemohu z časových důvodů využít. Přepošlu do SZ...................


Karta postoupena zájemci "Chatdevil"
MartinHMartinHČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

MartinH napsal:

Ahoj, kamarád ještě nemá opravený vůz. Poprosil mě zda bych zde nenabídl jeho parkovací kartu, není zde totiž registrovaný. Proto nabízím prvnímu zájemci.


Stále volná
clintkrclintkrČlen
Přidáno před 6 let
Mám 1x kartu do karavanového městečka,nevyužiji,kdo chce ať napíše SZ.

Automatické sloučení 06.03.2018 17:38:

Citovat

clintkr napsal:

Mám 1x kartu do karavanového městečka,nevyužiji,kdo chce ať napíše SZ.


karta předána Lada a Vendulka
Upravil clintkr dne 06.03.2018 18:38, před 6 let
V
Vladas60Člen
Přidáno před 6 let
Ahoj, nabízím rovněž na poslední chvíli parkovací kartu do karavanového městečka, kterou nemohu z časových důvodů využít. Přepošlu do SZ...................
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Mediální partner

odak.cz

hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 22
Členové online 0

Celkem členů: 15,972
Nejnovější člen: Roman1973
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,496,859 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.60112 sekund | Průměrně za: 0.60112 (0) sekund | Dotazy: 140 | Použitá paměť: 2.29MB/4MB