Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

Nový karavan

Poslední aktualizace před 6 let
R
ramtlah1Člen
Přidáno před 6 let
Ale tak mozny je cokoliv dal jsem sanci zareagovat na muj prispevek :) to ze tu brouzdaj i prodejci je vice nez jasne .
bleriot11bleriot11Člen
Přidáno před 6 let
Tome a Zdeno,je od tebe hezké,že chceš poradit,ale věř tomu,že ani jedno slovo co jsi zde napsal si dotyčná k srdci nevezme-ani si to nepřečte......Zde není cíl radit,zde je cílem koukat na přiložený odkaz.Což se vlastně paní XYZ daří...
R
ramtlah1Člen
Přidáno před 6 let
[quote]Zdenka123 napsal:

Zdravím všechny karavanisty!

Kempování s karavanem je pro mojí rodinu už doslova závislost, vždy jsme si však karavan půjčovali. Tím se dostávám k mému dotazu. Letos nám to konečně vyšlo, a chtěli bychom si splnit náš velký sen, koupit si karavan z řady Challenger.

Přiznám se, že nevím na jaké odborné specifikace se přímo zaměřit a který je tedy nejlepší. Je jich hrozně moc! Prosím o rady.

https://skladove-...ng.cz/www/

Zdenko já už to tu napsal mockrát. Nelze se ti takto od pasu poradit !! Nic o tobě a rodině nevíme, nevíme věk, nevíme věk dětí, neznáme koníčky, záliby, nevíme kam chcete cestovat a co vás baví, nevíme za čím karavan budete tahat, nevíme jestli chcete karavan používat i v zimě, budete kempovat v kempech, nebo chcete i jezdit na divoko, nevíme jestli jste sportovní rodina či třeba rozměry někoho z vás můžou být takové, že vám znemožní spát na lůžku s palandou nebo jinak. Nevíme jestli jste limitováni financemi a v neposlední řadě neznáme tvůj vkus neb si myslím, že to co si kupujeme musí být nejen praktické, ale musí se nám to líbit.
Jinak za sebe - já jsem jednal o zakoupení obytného vozu v procamping a za sebe můžu říci, že přímo majitel se mne věnoval na velmi profesionální úrovni a na úrovni, kterou si jako podnikatel představuji že by měla být. Sám má něco nacestováno a myslím si, že o vozech hodně ví i jeho zaměstnanci. Udělej si tedy čas, domluv si schůzku na místě a dostaneš nejen dobrou radu co pořídit, ale vše uvidíš i v reálu a nad to není. Jinak v březnu je veletrh v Praze, nyní je veletrh ve Stuttgartu a hrozně moc se dá dočíst na těchto stránkách, které jsou podle mne k nezaplacení. Ale hlavně pokud chceš dobře poradit, tak se musíš o sobě podrobněji rozepsat tzv. svléknout do naha, bez toho je to jen plácnutí do vody a ano na někoho to může působit i jen jako reklama. Tom

Ale jinak za mne pokud by šlo o skladovku a vybírat ze skladovek a ježdění s dětmi Challenger 391 MAGEO Cruise Edition
bleriot11bleriot11Člen
Přidáno před 6 let
Zdenko 123,když je to pro vaši rodinu závislost,tak jistě máte spoustu zkušenností a víš sama na jaké specifikace se zaměřit.Odkaz pošli především členům své rodiny.
vondracekvondracekČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Zdenka123 napsal:

Zdravím všechny karavanisty!

Prosím o rady.

https://skladove-...ng.cz/www/


Moc děkuji!
:)


Nezapomeň na kytaru....! :he
PetrDubiPetrDubiČlen
Přidáno před 6 let
Že by neplacená reklama? :(
Z
Zdenka123Nováček
Přidáno před 6 let
Zdravím všechny karavanisty!

Kempování s karavanem je pro mojí rodinu už doslova závislost, vždy jsme si však karavan půjčovali. Tím se dostávám k mému dotazu. Letos nám to konečně vyšlo, a chtěli bychom si splnit náš velký sen, koupit si karavan z řady Challenger.

Přiznám se, že nevím na jaké odborné specifikace se přímo zaměřit a který je tedy nejlepší. Je jich hrozně moc! Prosím o rady.

https://skladove-...ng.cz/www/


Moc děkuji!
:)
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: ramtlah1, bleriot11, Zdenka123, PetrDubi, vondracek
Mediální partner

odak.cz

hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 13
Členové online 0

Celkem členů: 15,971
Nejnovější člen: lisky
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,461,144 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.12491 sekund | Průměrně za: 0.12491 (0) sekund | Dotazy: 68 | Použitá paměť: 1.77MB/4MB