Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

recitál Samsona / Jahelky se stáním zdarma

Poslední aktualizace před 6 let
SmartnumericSmartnumericČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj všem. Nabídku jsem dával na FB a doplním i pro komunitu tady. Ještě je trochu volno.

Máme takový areál, kde v březnu/dubnu otevíráme mini camp ( k tomu teď nechci psát ), ale v únoru a březnu pořádám koncert Jardy Samsona Lenka a Ivo Jahelky. Vzhledem k tomu, že Samson sám jezdí bydlíkem a já tam budu taky bydlíkem a pár kamarádů přijede taky bydlíkem na koncert, tak mne napadlo oslovit skupinu a nabídnout. Pokud je tahle muzika ta co posloucháte a v únoru nemáte tip kam jet, zvu k nám. Ke vstupence je stání ( podle počasí - louka ve stávajícím kempu, nebo zpevněné stání v rámci farmy ) a elektriku zdarma. Samson hraje 17.2.2018 a Jahelka 17.3.2018. Koncerty jsou v klubovém prostředí, nic velkého, v podstatě "intimní" prostředí :-) předprodej chvíli běží, ale vlezenky ještě jsou. Víc po SZ pokud bude potřeba nebo 724391316. Je to kousek od Mělníka, www.facebook.com/... .

Automatické sloučení 12.01.2018 15:49:
Jen up infa : Samson je v podstatě vyprodaný, zbývá pár ks. Bydlíků nás bude zatím 12 potvrzených / + ještě čeká na úhradu. Jahelka je ještě trochu volno.











Citovat

Smartnumeric napsal:

Ahoj všem. Nabídku jsem dával na FB a doplním i pro komunitu tady. Ještě je trochu volno.

Máme takový areál, kde v březnu/dubnu otevíráme mini camp ( k tomu teď nechci psát ), ale v únoru a březnu pořádám koncert Jardy Samsona Lenka a Ivo Jahelky. Vzhledem k tomu, že Samson sám jezdí bydlíkem a já tam budu taky bydlíkem a pár kamarádů přijede taky bydlíkem na koncert, tak mne napadlo oslovit skupinu a nabídnout. Pokud je tahle muzika ta co posloucháte a v únoru nemáte tip kam jet, zvu k nám. Ke vstupence je stání ( podle počasí - louka ve stávajícím kempu, nebo zpevněné stání v rámci farmy ) a elektriku zdarma. Samson hraje 17.2.2018 a Jahelka 17.3.2018. Koncerty jsou v klubovém prostředí, nic velkého, v podstatě "intimní" prostředí :-) předprodej chvíli běží, ale vlezenky ještě jsou. Víc po SZ pokud bude potřeba nebo 724391316. Je to kousek od Mělníka, www.facebook.com/... .
Luboš + Jitka + Šimon (6) ... Fiat Ducato Weinsberg METEOR
Upravil Smartnumeric dne 12.01.2018 16:49, před 6 let
Smartnumeric Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Smartnumeric
Mediální partner

odak.cz

hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 18
Členové online 0

Celkem členů: 15,972
Nejnovější člen: Roman1973
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,507,397 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.11036 sekund | Průměrně za: 0.11036 (0) sekund | Dotazy: 40 | Použitá paměť: 1.57MB/2MB