Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

digestoř

Poslední aktualizace před 7 let
haskyhaskyČlen
Přidáno před 7 let
Zdravím.Dodělávám digestoř a nyní váhám - čím utěsnit(podmazat před našroubováním)venkovní mřížku?Terostat a nebo Sikaflex 291 i.
Hasky
L
LakyČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

hasky napsal:

Zdravím.Dodělávám digestoř a nyní váhám - čím utěsnit(podmazat před našroubováním)venkovní mřížku?Terostat a nebo Sikaflex 291 i.


To máš koupený nebo dělaný ?

Sikaflex
Žijeme jen jednou.
haskyhaskyČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Herman napsal:

Citovat

hasky napsal:

Zdravím.Dodělávám digestoř a nyní váhám - čím utěsnit(podmazat před našroubováním)venkovní mřížku?Terostat a nebo Sikaflex 291 i.


To máš koupený nebo dělaný ?

Sikaflex


Ahoj.Koupil jsem - https://www.dopln...-flat-12v/ - ale musím říct že zpracování je šílenost.Bez nadsázky - doma v dílně bych to u lahvinky zvládnul fakt líp.Při rozbalení jsem byl zklamaný.
Hasky
M
Miroslav6Člen
Přidáno před 7 let
Ahoj, na tu jsem také koukal, zdála se mě rovněž taková fórovka a nakonec jsem montoval Dometic CK 500, střešní výdech, který byl v setu jsem podmazával Sikaflexem 252i.
Míra a Zuzka
MB W251 Adria Adora 482 LU
haskyhaskyČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Miroslav6 napsal:

Ahoj, na tu jsem také koukal, zdála se mě rovněž taková fórovka a nakonec jsem montoval Dometic CK 500, střešní výdech, který byl v setu jsem podmazával Sikaflexem 252i.


Já chtěl výdech do boku a nějakou malou.Tak se mi tato líbila - ale zpracování šílenost.Naštěstí z ní bude vidět jen přední část,tak jsem to "zkousnul".
Hasky
D
DDTČlen
Přidáno před 7 let
Zdravím. Nebyly by nějaké fotky či návod, jak vyvézt digestoř do boku? Koupili jsme RV s digestoří, ale ta není vyvedena ven. :-) Takové zařízení je na dvě věci. Děkuji za radu.
Knaus Van i650MEG, 2017
haskyhaskyČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

DDT napsal:

Zdravím. Nebyly by nějaké fotky či návod, jak vyvézt digestoř do boku? Koupili jsme RV s digestoří, ale ta není vyvedena ven. :-) Takové zařízení je na dvě věci. Děkuji za radu.


Tak nejsem zrovna žádný spisovatel,ale - digestoř je přisazená,tím pádem půjde pod skříňku v které se udělá výřez(já 76 mm),dám plastovu trubku z kolínkem kterou nasadím na větrcí mřížku.Udělám výřez do boku karavanu a dám tuto mřížku - http://www.marine...6-x-126-mm
Hasky
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: hasky, Laky, Miroslav6, DDT
Mediální partner

odak.cz

hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 15
Členové online 0

Celkem členů: 15,972
Nejnovější člen: Roman1973
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,489,405 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.19701 sekund | Průměrně za: 0.19701 (0) sekund | Dotazy: 70 | Použitá paměť: 1.78MB/4MB