Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

100 000,- Kč za víkend!!!

Poslední aktualizace před 7 let
M
mariaČlen
Přidáno před 7 let
tak myslím, že letos bude mít strach někdo vyhrát. Krom starostí s organizací ještě být pranýřován za neusmlouvání lepší ceny. Ocenění se změnilo v DANAJSKÝ DAR. Vypadá to, že akce sama sebe přerostla. Čím více účastníků, tím rozdílnější nároky a možnosti.
JozaJozaČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

maria napsal:

tak myslím, že letos bude mít strach někdo vyhrát. Krom starostí s organizací ještě být pranýřován za neusmlouvání lepší ceny. Ocenění se změnilo v DANAJSKÝ DAR. Vypadá to, že akce sama sebe přerostla. Čím více účastníků, tím rozdílnější nároky a možnosti.


něco pravdy na tom je - já bych se přimlouval na příští rok ke sletu na louce - všichni máme svoje zázemí a tak nebude co kritizovat.
L
LotrČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Yetti napsal:

..... po přečtení zdejšího vlákna a připomínek u výjezdu jsem se osypal a odhlásil se .... myslím že bych to v klidu nedal ... to plkání o ceně mi zvedá kufr ..... před pořadateli smekám, já bych s tím dávno sekl .... hezký víkend


Yetti dobře jsi udělal. Pokud jsi slabší a vznětlivější povahy, moc dlouho by jsi ty plky (ne všude a u všech) nedával a stejně by jsi kopnul do vrtule..:D.. joo a stálo by tě to 224,40,- vč DPH za ubytování v tom "zlodějským" kempu..:D :D
ty vole tooo je vlákno jak sviň....jak může být vůbec někdo takhle přízemní a závistí prožranej faakkkt nepochopim.
Dlouho jsem tu nebyl a na dlouho to zase zavírám..:( !o

Automatické sloučení 11.09.2017 17:17:

Citovat

Joza napsal:

Citovat

maria napsal:

tak myslím, že letos bude mít strach někdo vyhrát. Krom starostí s organizací ještě být pranýřován za neusmlouvání lepší ceny. Ocenění se změnilo v DANAJSKÝ DAR. Vypadá to, že akce sama sebe přerostla. Čím více účastníků, tím rozdílnější nároky a možnosti.


něco pravdy na tom je - já bych se přimlouval na příští rok ke sletu na louce - všichni máme svoje zázemí a tak nebude co kritizovat.


Postavil bych 90 posádek tomu kašparovi !Lerry" co založil tohle závistí prožraný vlákno na dvůr a běda, jak by řekl křivýho slova!!! NESKUTEČNÝ!!..co se tady člověk dozví..
Lotr:k
Upravil Lotr dne 11.09.2017 17:17, před 7 let
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 7 let
Nechme vlákno spadnout do "propadliště dějin". Kdo souhlasí už nic nepřidávejte a spadne tam automaticky.!o
Fun
Smile
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Mediální partner


hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 19
Členové online 1
MarianM

Celkem členů: 15,972
Nejnovější člen: Roman1973
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,493,955 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.15447 sekund | Průměrně za: 0.15447 (0) sekund | Dotazy: 57 | Použitá paměť: 1.71MB/2MB