Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

Vinobraní 2017

Poslední aktualizace před 7 let
F
FazoleNMNováček
Přidáno před 7 let
Ahoj, zkoušel někdo to parkoviště ve Znojmě u koupaliště? Pravidelně jezdíme na vinobraní a poprvé bychom chtěli zkusit s karavanem. Případně nějaké jiné vhodné místo pro přenocování? Díky
Upravil FazoleNM dne 21.06.2017 06:42, před 7 let
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 7 let
pro všechny milovníky vína a burčáku. Kam se letos chystáte na vinobraní?
Fun
Smile
_P_H__P_H_Člen
Přidáno před 7 let

Citovat

FazoleNM napsal:

Ahoj, zkoušel někdo to parkoviště ve Znojmě u koupaliště? Pravidelně jezdíme na vinobraní a poprvé bychom chtěli zkusit s karavanem. Případně nějaké jiné vhodné místo pro přenocování? Díky


Byli jsme přes noc na parkovišti v době burčáku cestou do Slovinska i zpět. Stálo s námi přes noc několik obytek. Nevím jak to , ale vypadá s parkováním přes den. Místo je to super.
Jeep Commander, Hobby De Luxe 540,
AsimetrAsimetrČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

fun napsal:

pro všechny milovníky vína a burčáku. Kam se letos chystáte na vinobraní?


Po zkušenostech z minulých let /na můj vkus až přespříliš lidí/ a to jak na jižní Moravě, ale i na Karlštejně a Mělníku se budeme oficiálně vyhlášeným vinobraním vyhýbat a pojedeme raději na burčák mimo vyhlášené termíny ... :-)
Tomáš,Petra a občas i Lukáš(15) Auto LMC
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 7 let

Citovat

TEifel napsal:



na můj vkus až přespříliš lidí


Mám jde kromě vína i o tu atmosféru.
Fun
Smile
pepabpepabČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

fun napsal:

pro všechny milovníky vína a burčáku. Kam se letos chystáte na vinobraní?



Asi zase na Karlštejn...
Pepa(59), Eliška(15)
AsimetrAsimetrČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

fun napsal:

Citovat

TEifel napsal:



na můj vkus až přespříliš lidí


Mám jde kromě vína i o tu atmosféru.


Chápu ... v tom případě raději něco menšího, budu se ještě dívat a dám vědět :-)
Tomáš,Petra a občas i Lukáš(15) Auto LMC
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 7 let

Citovat

TEifel napsal:


Chápu ... v tom případě raději něco menšího, budu se ještě dívat a dám vědět :-)


My jedeme do Mikulova. Není to asi moc komorní, ale nám se tam vždy líbilo.
Fun
Smile
AsimetrAsimetrČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

fun napsal:

Citovat

TEifel napsal:


Chápu ... v tom případě raději něco menšího, budu se ještě dívat a dám vědět :-)


My jedeme do Mikulova. Není to asi moc komorní, ale nám se tam vždy líbilo.


U nás to vypadá na termín o týden později tedy 15.-16.9. a to připadá v úvahu Vinobraní ve Velkých Pavlovicích, Bzenci, Přívrat ....
Tak si vybereme v září :-)
Tomáš,Petra a občas i Lukáš(15) Auto LMC
PaMiPaMiČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

fun napsal:
My jedeme do Mikulova. Není to asi moc komorní, ale nám se tam vždy líbilo.

Mohu se zeptat, kde doporučujete v Mikulově stání (obytný vůz)?
A ještě obecný dotaz: jaký doporučíte kemp, který je přímo na vinných cyklostezkách blízko vinných sklípků?
Děkuji.
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 7 let
Ahoj, budeme ve stanovém městečku v Mikulově. Máme rezervované místo. Můžeš se přidat. https://www.carav...jezd_o=963

V minulosti jsme byli vždycky v Yacht clubu Dyje v Pavlově. Letos mají akci, tak jsme využili nabídky stanového městečka Mikulov.
Fun
Smile
L
LacigaČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj, byl jsem ve zmíněném stanovém městečku poslední 3 roky a vždy spokojenost. Do centra dění cca 500 metrů, uzavřený prostor ve dvoře školy, v noci kvůli dodržování nočního klidu přítomnost bezpeč. agentury, bufet s občerstvením, WC typu TOY, bez elektr. přípojky. Jediná nepříjemná věc- vysoký práh u vjezdové brány s ostrým úhlem zatočení při nájezdu do stan. městečka. Pro delší jízdní soupravy nebo obytňáky se zadním dlouhým a nízkým převisem to bývá někdy problém. Já tam byl vždy s Giottyline dlouhým 7,40 metru a nebyl problém. Omezená kapacita pro bydlíky (cca deset až 12 posádek).
Všem případným návštěvníkům přeji příjemný pobyt.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: FazoleNM, Fun, _P_H_, Asimetr, pepab, PaMi, Laciga
Mediální partner

odak.cz

hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 9
Členové online 0

Celkem členů: 15,971
Nejnovější člen: lisky
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,460,747 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.17349 sekund | Průměrně za: 0.17349 (0) sekund | Dotazy: 98 | Použitá paměť: 1.96MB/4MB