Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

Ukradený Rimor Seal 9

Poslední aktualizace před 7 let
YettiYettiČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

maria napsal:

..... Postižený se ani nezmíní, že už si nemusíme vykroutit krky.


A není zvláštní, že se vždy objeví někdo novej, nikdo ho nezná, nemá nikde žádnou aktivitu, vyštěkne zde něco co lidi nadzvedne a reaguje pouze pokud to tu všechno spí? Rád bych se mýlil, ale zatím to funguje dobře ne?

toto auto se mimo jiné již od února prodává https://auto.bazos.cz/inzerat/7146767...e-2016.php .... pokud máte zájem ..... taky způsob jak udělat třeba .... reklamu :) .... kdo to tak dělá netuším, ale je mi z toho trošku blivno :P


Prcku61 .... SNB bylo pro odlehčení :D . Budky snad už ani nejsou ne? Já teda do vsi moc nechodim, tak sem ztratil přehled :) :) Příhoda je to ale pravdivá a je stará cca půl roku :)

Y.
Yetti
V
Vajglon HnusonČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Yetti napsal:


A není zvláštní, že se vždy objeví někdo novej, nikdo ho nezná, nemá nikde žádnou aktivitu, vyštěkne zde něco co lidi nadzvedne a reaguje pouze pokud to tu všechno spí? Rád bych se mýlil, ale zatím to funguje dobře ne?

toto auto se mimo jiné již od února prodává https://auto.bazos.cz/inzerat/7146767...e-2016.php .... pokud máte zájem ..... taky způsob jak udělat třeba .... reklamu :) .... kdo to tak dělá netuším, ale je mi z toho trošku blivno :P

Y.


Jj, taky je mě z toho tu a tam smutno, ještě v technice se diskuze drží zásluhou několika věrných jedinců ( a neuvěřitelně trpělivého našeho Karla !) ) a jinak sem každej přijde akorát prodat, popřípadě napsat, když mu ukradnou auto.
Die Krähen fliegen in Schwärmen, der Adler fliegt allein.
P
potapec35Nováček
Přidáno před 7 let
Takže předem se omlouvám, že jsem se hned neozval, měl jsem docela dost starostí jak nepojízné auto dostat z lesa, kam ho odvézt atd. Mimo jsem také mezi tím musel vyřizovat protoly a další věci.. Takže auto se našlo,(částečně i díky upozornění člověka z té pavlače FB), stálo odstavené v chatové oblasti u Roštína, okr. Kroměříž. Ujeli s ním cca 80 km a tam ho nechali, až utichne humbuk, který se okolo toho zvedl a kvuli zjištění jestli v něm není vyhledávání. Celkem nic s ním neudělali, vyjma toho jak špinavé, částečně rozebraná paluba, ukradené řídící jednotky a všechno co mělo displej :-(
Je chyba, že jsem nenapsal hned když se auto našlo, což je v pondělí v 17:00, ale od té doby jsem měl vážně dost dalších starostí.
Děkuji za pomoc při hledání, chytré komentáře kdoví jak to bylo, reklama na prodej atd. hrdinové u klávesnice jsou na všech forech stejní :-(
Jinak to, že jsem nereagoval hned, (což mě mohlo stát i to, že bych propásl informaci) je zapříčiněno tím, že jsem tady nový a mám asi špatné nastavení, neupozorňuje mě mail na nové příspěvky u mého vlákna :-(
YettiYettiČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj Potapěči,

pokud nejsi imaginární osoba jak je zde zvykem a je tato příhoda pravdou, pak si výjimka potvrzující pravidlo a upřímně se ti omlouvám. Nevím jak je to na ostatních fórech. Reaguji jen zde a u klávesnice často nejsem. Navíc nejsem imaginární osobou a spousta lidí mě zná osobně, takže není problém se sejít a řeknu ti to i do očí. Za své názory se nestydím. Bohužel je tady (nebo spíše už není) obrovská spousta zklamaných a nasraných karavanistů, co už nebaví, že si z nich někdo dělá neustále dobrej den. Proto jsem se ozval takto.

Upřímně: Když někdo žádá o pomoc a pak si nenajde pár vteřin na to to stopnout, vysvětlit atd .... přitom na FB čas má a sem se to dokonce dostane již v pondělí od někoho jiného pár minut po sedmé. Že by nebyl čas? :) .... pak není problém podle fotky najít aktivní inzerát, nereaguješ, scénář Tvého zrození je velice shodný s těmi imaginárními kolegy, atd ..... prostě se pak nediv zdejším reakcím.

Pokud je pravda to co zde proběhlo, pak ti přeji vše nej a hodně zdaru a ať těm hajzlům někdo zpřeláme minimálně ruce a čelisti. Jinak děkuji že se ses ozval alespoň se zpožděním.

měj se Y.
Yetti
P
potapec35Nováček
Přidáno před 7 let

Citovat

Yetti napsal:

Ahoj Potapěči,

pokud nejsi imaginární osoba jak je zde zvykem a je tato příhoda pravdou, pak si výjimka potvrzující pravidlo a upřímně se ti omlouvám. Nevím jak je to na ostatních fórech. Reaguji jen zde a u klávesnice často nejsem. Navíc nejsem imaginární osobou a spousta lidí mě zná osobně, takže není problém se sejít a řeknu ti to i do očí. Za své názory se nestydím. Bohužel je tady (nebo spíše už není) obrovská spousta zklamaných a nasraných karavanistů, co už nebaví, že si z nich někdo dělá neustále dobrej den. Proto jsem se ozval takto.

Upřímně: Když někdo žádá o pomoc a pak si nenajde pár vteřin na to to stopnout, vysvětlit atd .... přitom na FB čas má a sem se to dokonce dostane již v pondělí od někoho jiného pár minut po sedmé. Že by nebyl čas? :) .... pak není problém podle fotky najít aktivní inzerát, nereaguješ, scénář Tvého zrození je velice shodný s těmi imaginárními kolegy, atd ..... prostě se pak nediv zdejším reakcím.

Pokud je pravda to co zde proběhlo, pak ti přeji vše nej a hodně zdaru a ať těm hajzlům někdo zpřeláme minimálně ruce a čelisti. Jinak děkuji že se ses ozval alespoň se zpožděním.

měj se Y.


V pohodě, upřímně jsem na to zapomněl, FB jsem odpovídal protože mě neustále někdo volal a tady jsem neměl zapnuto upozornění tak mě to trochu uniklo.

Dík
HatitiHatitiČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

potapec35 napsal: Takže předem se omlouvám, že jsem se hned neozval, měl jsem docela dost starostí .... Je chyba, že jsem nenapsal hned když se auto našlo, což je v pondělí v 17:00, ale od té doby jsem měl vážně dost dalších starostí.
Děkuji za pomoc při hledání, chytré komentáře kdoví jak to bylo, reklama na prodej atd. hrdinové u klávesnice jsou na všech forech stejní :-(

U mne dobrý!
Zvykej si - už je jiná doba! (Už ani SNB není! )
Málo kdo, nejenom že ví, že existuje nějaká nadsázka a sranda, natož aby je pochopil! Místo toho se nafoukne a začne kopat, osočovat a pod., a přitom je to vlastně nedorozumění spočívající v absenci výše citovaného.
To je realita internetu a s ním spojené anonymity! Do očí Ti nikdo neřekne to, co naslintá na sklo!
Mám s tím bohaté zkušenosti! Kdo mne zná - ví, kdo nezná ... (viz výše).
Hlavně že to relativně dobře dopadlo ... :_

Kamil
!y+!u+!i+:i+:i
"Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká aby byl a je, tak má bejt to co je a nemá bejt to co není, jak tomu v mnoha případech je!" :^
(Pan Jan Werich)
TomTPTomTPČlen
Přidáno před 7 let
Měl jsem za to, že větší pavlač jak FB není. Po přečtení celého vlákna vezdejšího už vím, že jsem se zmýlil. Tady chybí už jen Kelišová :D
Tom & Pavla
Škoda Octavia II 1.9 TDI + Elddis Crown Crest
KelisovaKelisovaNováček
Přidáno před 7 let
Cože?? Už se perou?
HatitiHatitiČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Kelisova napsal: Cože?? Už se perou?

"... můj Bóže, můj Bóže, můj Bóže ..." :he
!y+!u+!i+:i+:i
"Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká aby byl a je, tak má bejt to co je a nemá bejt to co není, jak tomu v mnoha případech je!" :^
(Pan Jan Werich)
P
potapec35Nováček
Přidáno před 7 let

Citovat

Hatiti napsal:

Citovat

potapec35 napsal: Takže předem se omlouvám, že jsem se hned neozval, měl jsem docela dost starostí .... Je chyba, že jsem nenapsal hned když se auto našlo, což je v pondělí v 17:00, ale od té doby jsem měl vážně dost dalších starostí.
Děkuji za pomoc při hledání, chytré komentáře kdoví jak to bylo, reklama na prodej atd. hrdinové u klávesnice jsou na všech forech stejní :-(

U mne dobrý!
Zvykej si - už je jiná doba! (Už ani SNB není! )
Málo kdo, nejenom že ví, že existuje nějaká nadsázka a sranda, natož aby je pochopil! Místo toho se nafoukne a začne kopat, osočovat a pod., a přitom je to vlastně nedorozumění spočívající v absenci výše citovaného.
To je realita internetu a s ním spojené anonymity! Do očí Ti nikdo neřekne to, co naslintá na sklo!
Mám s tím bohaté zkušenosti! Kdo mne zná - ví, kdo nezná ... (viz výše).
Hlavně že to relativně dobře dopadlo ... :_

Kamil

Ahoj,
měl jsem docela špatnej týden který nakonec skončil trochu líp. Proto jsem si jen tak trochu kopl, jsem rád že ti co to chápou to vzali.
Pavel
P
potapec35Nováček
Přidáno před 7 let
Jinak mimochodem admine, dnes jsem si zapnul sledování, chvilku mi chodilo a poslední 3 příspěvky zase ne. Došla mi zkouška od admina, pak myslím ještě dvě upozornění a poslední 3 nic. Promiň nechci prudit, jen pro informaci.
Pavel
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: potapec35, Joza, Mikey, ramtlah1, TomTP, JiPe Highlanders, maria, Hatiti, Sheba, Yetti, prcek61, Vajglon Hnuson, Kelisova
Mediální partner

odak.cz

hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 16
Členové online 0

Celkem členů: 15,972
Nejnovější člen: Roman1973
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,508,727 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.18892 sekund | Průměrně za: 0.18892 (0) sekund | Dotazy: 91 | Použitá paměť: 1.95MB/2MB