Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

Garážové stání

Poslední aktualizace před 7 let
S
sidČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj. 8 x 4 m, cana cca 90.000 Kč, kromě svařování konstrukce a materiálu vše svépomocí. SID.
sid Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
M
mariaČlen
Přidáno před 7 let
tak vida, zítra mám cestu do Bohumína, přeskočím se přes čáru zeptat, jestli bych jim nemohl dělat rozpočtáře.
K
kikisak36Člen
Přidáno před 7 let
Děkuji všem za reakci, poslední byla obzvlášť inspirující. Moc děkuji.
Pro vás všechny. Odpověď na svou otázku jsem našel i když do tohoto řešení nakonec nepůjdu. I tak může být toto vlákno inspirací pro ostatní.
Po oslovení jsem obdržel nabídku od www.carporty.pl na rozměr dxšxv 800x300x300cm za 9tis zlotých bez DPH s dodávkou a montáži v ceně, nemají problém s dodávkou v ČR (berte s rezervou, bydlím nedaleko hranic s PL), což odpovídá mé původní představě. Ocelová, žárově zinkovaná konstrukce s obloukovou střechou z polykarbonátu. Při současném kurzu komplet cca 70,5 tis Kč.
Bez dodávky a montáže 7,5 tis zl bez DPH
PabloGSPabloGSČlen
Přidáno před 7 let
Já mám na zastřešení sklolaminátové trapézové samonosné oblouky.
Vypadají velmi dobře, není potřeba střešní konstrukce, pouze se šroubují do bočnic dřevěné konstrukce.
Kompletní stání o půdorysu 3x6m mě přišlo na 12 tis. za oblouky vč. kotevní sady + cca 8 tis. trámy na konstrukci, takže celkem asi 20 tisíc komplet (bez zámkové dlažby) !)
Hezky to vypadá ale taky i funguje. Oblouky jsou úžasně pevné a lehké.
Toto stání mám od roku 2008, doposud jsem pod ním parkoval offroada a žádný problém. Sníh s tím nic neudělá a že ho u nás v Podkrkonoší občas máme kopec !d Letos tam leželo skoro 3/4m než jsem vzal hrablo a shodil to.
Teď jsem stání rozebral, protože offroad šel z domu a tento týden jsme přivezli nový karavan, takže se bude zvyšovat o 30cm. Po prohlídce oblouků jsem zjistil, že jim po těch 9 letech vůbec nic není, pouze jsou lehce zažloutlé. Takže můžu s klidným srdcem po dlouhodobé zkušenosti doporučit.
http://www.pamaas.cz/produkty/lana/el...ne-oblouky
http://www.pamazastreseni.cz/katalog/...-r3-3-cira
Upravil PabloGS dne 25.03.2017 19:43, před 7 let
badbadČlen
Přidáno před 7 let
Zdravím ve spolek
Taky jsem měl krásnou stříšku s polykarbonátu, je pravda, když svítilo slunce v létě bylo tam moc horko. Jednou když jsme se vraceli z výletu tak jsem koukal, že nad námi je nějak moc černo a blesky. Při přiblížení k domovu silný déšť a vichřice. Polykarbonát jsem posbíral po zahradách, udělal novou konstrukci z trámků a prken nalepil ipu a je klid. Bylo to za polovic než první pokus. Mám to 7,5x 4m a když se opře vítr tak je to cítit. Auto je pěkně ve stínu, nic netrpí, přece jenom je tam plastů dost. Příjemný den Valda
Valda+Naďa Touareg+126n+Bad
Fiat Ducato 2,8 JTD Knaus
Peugeot ION full elektric
L
LakyČlen
Přidáno před 7 let
kikisak36

Nazdar jen můj názor , to co chceš je disajnově pěkné ale ty karbonové desky jsou z vícero druhů jakosti ,chtěj do mrazu jinak ti to časem popraská . Projdi si tady odkazy už se to řešilo i s fotkami ale se šikmou střechou samo domo vyšlo to levněji
Ja upřednostnuji stání ve stínu , šetřím tím solár panel a UV záření působící na lak .
Žijeme jen jednou.
Upravil Laky dne 25.03.2017 08:41, před 7 let
moodsmoodsČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

alan2 napsal:

děláme to se švagrem... :^


Alane, buď taktní.
Mirek & Nori & Barča & Roller Team Granduca 285 P
alan2alan2Člen
Přidáno před 7 let
Ahoj Kikisáku, odkud jsi?
Zkusím ti spočítat za kolik bychom ti to mohli udělat, děláme to se švagrem a bez papíru, tudíž za trochu jiné ceny. Já jsem nyní koupil také bydlíka a právě si to doma připravuji na zastřešení, ale děláme to ze dřeva, je to prostě hezčí :^
Aleš (44), Lenďa (31) a Tomášek (2)
Tomas17Tomas17Člen
Přidáno před 7 let
Ahoj,
take jesem z tech cen byl prekvapenej. Nakonec jsem si to udelal sam. Vyslo me to na 50tkc. Jeste musim doladit detaily a namontovat osvetleni. Je to trosku opicarna, ale pri takovehle velikosti s tim asi nic neudelas, viz foto.
Poptaval jsem take truhlare a to by vyslo cca 100tkc.
Tomas
Fiat Ducato Carado A464
Tomas17 Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
M
mariaČlen
Přidáno před 7 let
počty jsou celkem jednoduché. Profil 1bm cca 3kg. 1kg železa nákup za cca 25Kč/kg. K tomu nejlépe pozinkovat za 15 - 20Kč/kg. Polykarbonát se dá pořídit od 250Kč/m2. K tomu kotevní materiál, těsnící profily, žlaby, svod vody, doprava, montáž, DPH....

Nebo celková váha oceli x cca 200Kč/kg + cena makrolonu. Tzn. cca 200kg x 200Kč.

A pokud si to neuděláš sám, tak najít někoho, kdo to bude ochoten za těch cca 70.000Kč bez papírku a DPH udělat
K
kikisak36Člen
Přidáno před 7 let
Obracím na kolegy, kteří řešili problém garážového stání z profilů a polykarbonátové krytiny. Pokud hledám na netu, jsou ceny stání o rozměrech vxšxh 3x3x8m nad 150tis, což se mi zdá trochu příliš.
Uvítal bych něco v rozumnější cenové hladině, na druhé straně nechci přísřešek řešit jakoukoliv stlučenou dřevěnou konstrukcí zaklopenou neprůsvitnou střechou.
Jde mi o lehkou, vzdušnou kovovou konstrukci.
Pokud máte nějaké tipy, rád ise budu nspirovat.
Díky
Kikiisáci.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: kikisak36, maria, Tomas17, alan2, moods, Laky, bad, PabloGS, sid
Mediální partner

odak.cz

hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 12
Členové online 0

Celkem členů: 15,972
Nejnovější člen: Roman1973
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,521,305 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.16979 sekund | Průměrně za: 0.16979 (0) sekund | Dotazy: 89 | Použitá paměť: 1.91MB/4MB