Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

BESKYDY s karavanem u sjezdovky?

Poslední aktualizace před 7 let
PepiPepiČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

jenulda napsal:

děkuji za informace. přesně toto jsem viděl v mapách, tak jsem si jen nechal potvrdit. díky
Ahoj dnes jsem zašel na vlek v Karolince,el.není problém po domluvě s obsluhou ,zásuvka normální je potřeba se postavit co nejblíže budovy,prodlužovák vlastní cca do 50 m.Jinak kazeta se dá vylít na WC,ALE!!! NESM'I NIKDO POZNAT že jste tam byli,(hodně modrého a hodně spláchnou)hlavně neucpat.Né všichni to dodržují,Ještě el.jen na dobití né na topení.Jinak toto jde tady asi domluvit na všech sjezdovkách,:_:z http://www.becva.cz/

Automatické sloučení 11.01.2017 14:57:

Citovat

jenulda napsal:

zdravím,
pokud by šlo, tak bych se připojil a požádal o info. O Machůzkách taky uvažujeme.máš tam SZ:_
díky
Upravil Pepi dne 11.01.2017 15:57, před 7 let
jenuldajenuldaČlen
Přidáno před 7 let
děkuji za informace. přesně toto jsem viděl v mapách, tak jsem si jen nechal potvrdit. díky
Honza, Gábina, Honzík a Radek
PepiPepiČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Pepi napsal:

Citovat

swift 65O napsal:

Ahoj, kamarádi lyžníci:_:z,
Můžete někdo doporučit nejaké osvědčené lyž.středisko v Beskydech,kde by se nechalo stát s karavanem u sjezdovky a byla možnost el.přípojky,buď ofiko,nebo po domluvě s obsluhou???Doplnění vody a vylití odpadu by také nebylo k zahození....našel jsem jen kemp Machůzky,ale to je kemp....je mi jasné,že mé požadavky se hodí více méně právě jen do toho kempu.......ale co kdyby nějaké takové místečko někde bylo...:x
Za případný tip předem moc děkuji....:)
ahoj máš tam SZ:_
Ahoj,v beskydech je mnoho parkovišt u sjezdovek převážně na rovině a zadarmo,vždy je tam WC.Od Vsetína na V.Karlovice ,Hrozenkov-Kohutka ,špatný výjezd nahoru(karavany-nedoporučuji)obytky -řetězy,dále Karolinka v pohodě 20m od sjezdovka (1000m),parkoviště na rovině-restaurace ,V.Karlovice na kruháku do prava -Kyčerka (to co v Karolince),Dále V.Karlovice Bambuch (2 sjeydovky vhodné pro děti-nejlevnější)bufet-parkování na rovině u vleku.Tady jsou i upravené tratě v délce cca 15km na běžky.Dále je Razula,1000m sjezdovka,bufet,restaurace,servis,dětské hřiště,pořád směr slovensko,poslední je Horal -hotel parkuje se 500m pod hotelem u sjezdovky za hotelem Javorník,tady je i termál-bazeny,vhodné pro děti,sjezdovka 600m mírná louka,lyžařská škola,bez servisu,WC v hotelu.Všechny sjezdovky(kromě Kyčerky)jsou vidět z cesty směr slovensko.Ve V.Karlovicích je i kemp přímo u sjezdovky Machůzky,taky je vidět z cesty.pokud bude zájem o beskydy na Rožnovské straně ,nebo souřadnice atd-není problém SZ.čau pepa
jenuldajenuldaČlen
Přidáno před 7 let
zdravím,
pokud by šlo, tak bych se připojil a požádal o info. O Machůzkách taky uvažujeme.
díky
Honza, Gábina, Honzík a Radek
PepiPepiČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

swift 65O napsal:

Ahoj, kamarádi lyžníci:_:z,
Můžete někdo doporučit nejaké osvědčené lyž.středisko v Beskydech,kde by se nechalo stát s karavanem u sjezdovky a byla možnost el.přípojky,buď ofiko,nebo po domluvě s obsluhou???Doplnění vody a vylití odpadu by také nebylo k zahození....našel jsem jen kemp Machůzky,ale to je kemp....je mi jasné,že mé požadavky se hodí více méně právě jen do toho kempu.......ale co kdyby nějaké takové místečko někde bylo...:x
Za případný tip předem moc děkuji....:)
ahoj máš tam SZ:_
swift 65Oswift 65OČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj, kamarádi lyžníci:_:z,
Můžete někdo doporučit nejaké osvědčené lyž.středisko v Beskydech,kde by se nechalo stát s karavanem u sjezdovky a byla možnost el.přípojky,buď ofiko,nebo po domluvě s obsluhou???Doplnění vody a vylití odpadu by také nebylo k zahození....našel jsem jen kemp Machůzky,ale to je kemp....je mi jasné,že mé požadavky se hodí více méně právě jen do toho kempu.......ale co kdyby nějaké takové místečko někde bylo...:x
Za případný tip předem moc děkuji....:)
Martin!y Monča!o-Hyundai Santa Fe 2,2Crdi+Swift Charisma 650:_
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: swift 65O, Pepi, jenulda
Mediální partner

odak.cz

hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 14
Členové online 0

Celkem členů: 15,972
Nejnovější člen: Roman1973
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,526,462 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.13830 sekund | Průměrně za: 0.1383 (0) sekund | Dotazy: 67 | Použitá paměť: 1.76MB/4MB