Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

polní lopatka

Poslední aktualizace před 8 let
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 8 let
Klikni na koupit :-)
Koukal jsem na ty lopatky na obuch a je fakt, že já tenkrát měl nějakou jinou, byla hladká a z jednohu kusu, kromě šroubení, možná si to uvědomili a vytvořili pevnější, proč s ní nejde kopat?
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
simchasimchaČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

JiPe Highlanders napsal:

Malej problem je ze s obuchem diru nevykopes.
Jinak k sebeobrane se mi osvedcily klicky od zapalovani.
Rychle nastartovat a odjet.
A nekomu staci jenom nastartovat a je po utoku :D. !c

Přesně a kdo tohleto nepochopí, tak doporučuji dokoupit pistoli 9mm, upravený samopal vz.58 a taky ještě neprůstřelnou vestu. Pokud útočníka udrží na vzdálenosti 5-10 m, tak by to mohlo stačit.
Opravdu výživné vlákno.
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 8 let
Hosi, to nejni vlakno o obrane, prosim at se drzime lopatek a jejich vyuziti, dekuji velice.:x
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
J
jk1000Člen
Přidáno před 8 let

Citovat

Me2d napsal:

Klikni na koupit :-)
Koukal jsem na ty lopatky na obuch a je fakt, že já tenkrát měl nějakou jinou, byla hladká a z jednohu kusu, kromě šroubení, možná si to uvědomili a vytvořili pevnější, proč s ní nejde kopat?


jestli reagujes na moji poznamku, ze by se dala vyrobit odolnejsi, tak to jsi spatne pochopil - netvrdim, ze s ni nejde kopat, ja reagoval jen na to, ze jsi psal, ze se ti neosvedcila - to jsme jeste nevedeli, ze kazdy mluvime o jinem kusu/dobe :-)

ale mam pocit, ze ta ohebnost (moznost udelat z toho motyku) je spis na skodu a dalo by se to koncipovat jen jako lopata s naostrenou hranou (treba i nesymetricky brousenou - z jedne strany spis maceta a z druhe spis sekerka) a dalo by se to udelat dost bytelne

nepochybuju se tyhle problemy asi kazdy nechape... jsem jen malinko ulitlej na survival temata a univerzalni nastroje - ostatni prominou
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 8 let
Ne, reagoval jsem na Jipeho Horala,ale on spíš mluvil jen o obušku i když mi se bavíme o lopatce. Ty máš tu novou od ESP? Pochopitelně pokud by do toho někdo šel tak bych se taky přidal a už bychom byli 2. Není potřeba motyka, když se jinak chytí lopatka je z ní motyka. Prostě klasika pro aktivní řidiče a lidi do nepohody, aby uměla i páčit při vyprošťování auta z bláta, osekat větve a kořeny a případně si vytvořit ony schůdky k vodě vytvořit odtok vody od karavanu apod.
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 8 let
Mno, trochu se to motá pátý přes devátý. Přijde mi to jak když vaří Babica. A když nenáme cukr tak tam dáme kopr.
Podle mne máš na hloubení děr a rýn nejlepší fakt tu klasickou originální lopatku československé lidové armády.
Váží ca 1 kilo, je skladná a snad nezničitelná. Na vojně jsem s ní vyhrabal a zahrnul mnoho vlastních hrobů / zákopů
pro ležícího střelce / v terénu plném kamení a byla pořád velmi v pohodě.
A kdybych se s ní uměl bránit, tak jí snad i použiju. Bydlela by ve skříni na šaty a ne v garáži. A určitě by nikomu nevadila
při případné kontrole.
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 8 let
Klasickou českou pod názvy čsla lopatka, vzor 21. apod. až narazím určitě pořídím i pro kluky kteří mi neustále něco demolují a hrabou a dělají různá opevnění, jen prostě teď je doba kdy nejsou a nebo za 500 a víc a to je jen zlodějina.
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Mediální partner


hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 26
Členové online 2
FJR, Lasice

Celkem členů: 15,972
Nejnovější člen: Roman1973
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,498,537 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.16342 sekund | Průměrně za: 0.16342 (0) sekund | Dotazy: 67 | Použitá paměť: 1.76MB/4MB