Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

Elektrozavírání boč.dveří Dukato

Poslední aktualizace před 3 roky
J
JaKČlen
Přidáno před 3 roky
Zdravím, mohu poprosit o bližší info? Také o tom uvažuji. V první řadě kde jste objednávali - cena je těch 510 E ? a potom také zda jste montovali sami, jak je to náročné a co to obnáší či zda to montuje nějaký servis? a za kolik?
Díky za upřesnění
JaK
MirekJPMirekJPČlen
Přidáno před 3 roky
Objednával jsem na Campervans.cz a montoval si to sám.

Vyžaduje to nějaké řezání a a vrtání, ale nic složitého to není. Součástí balení jsou i potřebné šablony.

Tady je video s ukázkou kompletní montáže:
https://youtu.be/spHVD5HjIk8
Upravil MirekJP dne 13.01.2021 10:59, před 3 roky
M
mkoviČlen
Přidáno před 3 roky
Objednával jsem také na campervans. Udělali by i montáž, ale mám to daleko. V německu lze sehnat malinko levněji, našel jsem za 460 euro, ale problém zase s dopravou. Montoval jsem sám a trochu pakárna to byla. Vyřezat za dřezem zadek kuchyně byl pro mě eskamotérský kousek... Nechtěl jsem rozebírat kuchyni. Jen pozor na výšku kuchyňské linky. Pán z campervans říkal, že do nových vestaveb Knaus se pod kuchyňskou desku nevejde. Byl ochotný a poradí. Hlučnost by mohla být lepší, motůrek v tahu je slyšet. Jinak je to super. Naše dítě s dveřma pořád bojovalo.
J
JaKČlen
Přidáno před 3 roky
Díky, ta montáž by neměl být problém. Jenom prosím upřesnit jak je to s napojením na elektřinu. V tom videu je vidět jenom 3A pojistka + konektor, ale na co se to napojí už ne. Napojuje se to na spínač vody u umyvadla?
Tady je detailnější video i s rozebráním linky Wink
https://youtu.be/...
JaK
MirekJPMirekJPČlen
Přidáno před 3 roky
Kde se napojit na elektrinu není v návodu uvedeno, protože to bude u každého bydlili individuální. Já se napojil na kabel k 12V zásuvce v kuchyňské lince.

Baterii na mikrospínač nemám, takže jsem o tom ani neuvažoval, ale pokud vypínas vodni cerpadlo před odchodem z bydliku nebo i jindy, tak si over, ze ti tam v tu chvíli jde proud.
MirekJPMirekJPČlen
Přidáno před 3 roky
Kde se napojit na elektrinu není v návodu uvedeno, protože to bude u každého bydlili individuální. Já se napojil na kabel k 12V zásuvce v kuchyňské lince.

Baterii na mikrospínač nemám, takže jsem o tom ani neuvažoval, ale pokud vypínas vodni cerpadlo před odchodem z bydliku nebo i jindy, tak si over, ze ti tam v tu chvíli jde proud.
J
JaKČlen
Přidáno před 3 roky
Ještě prosím malé upřesnění, nevíte náhodou někdo zda se motor vejde když je namontovaná moskytiera? Ve výše uvedeném videu si myslím, že tam je (na začátku a hlavně ve 14'30" je vidět), ale nikdy jsem to neměl rozebrané tak nevím jak se tam skládáFrown
JaK
M
mkoviČlen
Přidáno před 3 roky
Moskytiera neni problem. Mam ji v autě. El jsem napojil na zapalovani sporaku.
tomkoptomkopČlen
Přidáno před 3 roky
Tak mám také namontováno, vlastní montáž - práce na dvě hodiny. Já mám bohužel linku moc nízko, tak budu ještě muset vyrobit 30 mm rámeček na který desku umístím.
Vymyšleno to mají skvěle, cena vyšší, ale určitě se tato investice vyplatí.
J
JaKČlen
Přidáno před 3 roky
Skvělé, nenašly by se nějaké fotečky? Wink
MirekJPMirekJPČlen
Přidáno před 3 roky
Spoustu fotek z montáže Softclose najdeš na tomto holandském fóru:
https://camperforum.nl/viewtopic.php?...;t=8471131
J
JaKČlen
Přidáno před 3 roky
To ano, ale mne zajímalo jak to myslel tomkop s tím rámečkem.
tomkoptomkopČlen
Přidáno před 3 roky
Potřebuji desku o 3 cm výš ... Tak tam musím vyrobit rámeček.
tomkop Připojili následující obrazek:
snmek_obrazovky_2021-02-03_091815.jpg
J
JaKČlen
Přidáno před 3 roky
Aha, už je mi to jasné. To je origo vestavba, nebo samovýroba? Já se teď k autu nedostanu a dle fotek mi přijde, že ten kolík za který se dveře přitáhnou není přesně veprostřed děr uchycení posuvného čepu dveří (fuj, snad jsem se vyjádřil alespoň trochu srozumitelně). Chtěl bych tedy poprosit jestli by mi někdo nemohl změřit nutnou výšku pracovní desky kuchyně pro instalaci? Je mi jasné že každý můžeme mít podlahu jinak, tak jestli by to bylo možné změřit od bodu, který bychom měli mít všichni stejný tj. např. otvory pro uchycení čepu posuvných dveří viz foto?
DěkujiSmile
JaK Připojili následující obrazek:
aut_dotazeni_cr.jpg
tomkoptomkopČlen
Přidáno před 3 roky
Spodek desky cca 230 mm od vršku zámku. S motorkem není problém jde o výšku přitahovacího mechanizmu.
Je to origo vestavba La Strada z roku 2012
tomkop Připojili následující obrazek:
snmek_obrazovky_2021-02-03_121244.jpg
J
JaKČlen
Přidáno před 3 roky
Díky moc Like
MirekJPMirekJPČlen
Přidáno před 3 roky
Tady jsou přesné rozměry zařízení pro případ, že byste potřebovali změřit zda se Vám to pod linku vejde. Já měl kliku - vyšlo to na centimetr přesně Smile
MirekJP Připojili následující obrazek:
dimensions.jpg
tomkoptomkopČlen
Přidáno před 3 roky

JaK napsal:

@JaK - Díky, ta montáž by neměl být problém. Jenom prosím upřesnit jak je to s napojením na elektřinu. V tom videu je vidět jenom 3A pojistka + konektor, ale na co se to napojí už ne. Napojuje se to na spínač vody u umyvadla?
Tady je detailnější video i s rozebráním linky Wink
https://youtu.be/...


Po zvažování zda na trvalé napájení, či přes energoblok, jsem zvolil druhou variantu (mám přístupné obě varianty). Připojil jsem se k napájení zapalování vařiče (10A). Jen po vypnutí energobloku budu muset dveřmi třísknout.
Když to nebude vyhovovat píchnu se na elektrický schůdek, který je napájený pořád.
Upravil tomkop dne 03.02.2021 15:43, před 3 roky
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Mediální partner


hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 21
Členové online 0

Celkem členů: 15,970
Nejnovější člen: paveljurik
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,452,827 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.21039 sekund | Průměrně za: 0.21039 (0) sekund | Dotazy: 120 | Použitá paměť: 2.09MB/4MB