Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

Velký Meder

Poslední aktualizace před 9 let
D
dinoČlen
Přidáno před 9 let
Meder je v pohodě co se týče ceny, kempování seženeš třeba o půlnoci. Problém je když je víc lidí není kam dát věci, věšáky lavice lehátka i okna jsou plné. Dětská část s atrakcemi je daleko od ostatních bazénů a když máš malé děti tak si moc neodpočineš sami cestu určitě nenajdou pro ty větší jsou tobogány blíž ke klidové části. Dobrá je i restaurace v dětské části, sedíš u pivka a máš mrňouse pod konrolou.
VasuVasuČlen
Přidáno před 9 let
Teď jsem byl ve Velkém Mederu, všechny vnitřní dětské atrakce, včetně toboganů fungují. Byl tam pán ze Štůrova a říkal, že je s dětmi tady, u nich je termál pouze na léto, v zimě jen vnitřní plavecký bazén. Letní atrakce pro děti jsou u nás doma ! Když chci na podzim, nebo na jaře do termálu s dětmi, jasná volba Velký Meder. Zkoušeli jsme Bešeňovou a Tatralandii, ale tam za tři dny zaplatím 3x více, než v Mederu.
mitrakmitrakČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

Mirek a Jirinka napsal:

Výše diskutovaná Dunajská má také všelijaké blbůstky pro děti.


Myslim ze v DS pre deti je cez letnu sezonu iba jeden malicky bazen. Vonku je este jeden vacsi ale skor pre starsie deti, ale o neakych blbustkach ani reci. Jedine co moze byt su tobogany, ktore su otvorene cez prazdniny kazdy den, na zaciatku a konci sezony iba cez vikend a potom zatvorene.
Vnutorna cast je myslim iba pre velke decka a mikro bazenik/ 2x2m/ pre deti.
Po letnej sezone su zmienovane vonkajsie bazeny zatvorene.
Milan!y a ShockIvana
D
duantNováček
Přidáno před 9 let

Citovat

plaminekl napsal:

Díky moc a nevíte o nějakých termálech na Slovensku ve stylu Sárvaru, tzn, kde by byla možnost kempu přímo u termálu a možnost courat se tam i zpět? Zároveň aby tam byla nějaká část pro děti? O tobogány mi nejde, spíš takové ty různé chrliče vody a stříkací "nesmysly".
V Sárvaru jsem byl, bylo to tam pěkné, ale při současné situaci mám z Maďarska s dětmi trošku strach.


Odporúčam Vadaš v Štúrove. Camp je priamo v areáli kúpaliska. Osem bazénov. Pre deti ideálne.

Anton
P
petakČlen
Přidáno před 9 let
Sice nepatří k termálu, ale malý a celkem hezký kemp asi 500 m od termálu,
www.travelguide.s...
od domácích dostaneš kartičky a zaplatíš 3 hod. vstup a můžeš tam být 4 hodiny, takže máš hodinu zdarma.
Mirek a JirinkaMirek a JirinkaČlen
Přidáno před 9 let
Výše diskutovaná Dunajská má také všelijaké blbůstky pro děti.
1-den + 1-dna * 50+, Fiat Ducato 2,5D-Frankia (1994),člun ADVENTURE Fotky s našich cest jsou na http://tvsat.rajc...
petr a jarkapetr a jarkaČlen
Přidáno před 9 let
O prodlouženém víkendu jsme byli ještě dále za Sarvarem a naprostý klid. Ani na bývalých hranicích žádná aktivita policie nebo uprchlíci
petr + jarka + vnučka Eliška + vnouček Kryštůfek
P
plamineklČlen
Přidáno před 9 let
Díky moc a nevíte o nějakých termálech na Slovensku ve stylu Sárvaru, tzn, kde by byla možnost kempu přímo u termálu a možnost courat se tam i zpět? Zároveň aby tam byla nějaká část pro děti? O tobogány mi nejde, spíš takové ty různé chrliče vody a stříkací "nesmysly".
V Sárvaru jsem byl, bylo to tam pěkné, ale při současné situaci mám z Maďarska s dětmi trošku strach.
Libor (44), Dáša (39) + Lenička (10) a Lukášek (4) - Lunar Quasar EB + Dacia Duster
karlosVWkarlosVWČlen
Přidáno před 9 let
ve V.Mederu poblíž termálů je více nabídek stání pro obytňáky...cca 5-10€ za noc. Termály jako takové jsou fajn,jen mi vadí ta omezenost courat tam a zpět jak se ti zachce. V podstatě můžeš jen 1x ven mimo areál.
1970 + 1977 + 2002
Fiat Ducato EuraMobil PRS695SB
nějaké ty fotky https://karlosvw.rajce.idnes.cz/
SOUNDSHOP.CZ vše pro car hifi & car multimedia
kucmaiskucmaisČlen
Přidáno před 9 let
kemp není , ale spoustu ubytování v soukromí, mám dojem že jsme stali za 5 euro na noc, nebo 3, pro děti bezva mají krytou dětskou část.
Kucmaisi + Abbey Aventura 315
P
plamineklČlen
Přidáno před 9 let
Zdravím všechny,
díval jsem se na termály na Slovensku a chtěl bych se zeptat ohledně Velkého Mederu. Je nějaký kemp, který k němu patří? Jak to vypadá při návštěvě s dětmi?
Moc dík za info.
Libor (44), Dáša (39) + Lenička (10) a Lukášek (4) - Lunar Quasar EB + Dacia Duster
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: plaminekl, kucmais, karlosVW, petr a jarka, Mirek a Jirinka, petak, duant, mitrak, Vasu, dino
Mediální partner


hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 18
Členové online 0

Celkem členů: 15,967
Nejnovější člen: PetrHermi
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,430,514 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.18728 sekund | Průměrně za: 0.18728 (0) sekund | Dotazy: 91 | Použitá paměť: 1.93MB/4MB