Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

Rychlovka z kuřecího masíčka

Poslední aktualizace před 7 let
srdickosrdickoNováček
Přidáno před 9 let
Kuřecí maso nakrájíme na nudličky,osolíme,opepříme a zrudka orestujeme na oleji. K masu přidáme tavené smetanové sýry a důkladně mícháme dokud se sýry nerozpustí.Když je směs řídká bez hrudek zalijeme smetanou a necháme přejít varem.Kuřecí směs dochutíme kořením podle chuti a jako příloha jsou vhodné těstoviny….
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 9 let
Proc ne ? Jen bych urcite vynechal taveny syry. Jsou vzhledem k technologii vyroby dost nezdrave. Nahradit by sly treba orestovanou smesi cersvych rajcat, paprik a cibule. Pokrm by se tim i celkove odlehcil.:_
L
lada721Člen
Přidáno před 9 let
Ano šéfe!!! Já bych se do role Z. Pohlrajcha zde nepřevtěloval. Je to přece recept. Změnou ingrediencí pak jde už přece o úplně jinou pochutinu. Kdo dnes může s jistotou říct, že ta či ona potravina je stoprocentní, včetně toho kuřecího? Na trhu jsou tavené sýry vysoké kvality. Co na tom, že nejsou třeba domácí provenience.:_
A dáš si fofolu?:D
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

lada721 napsal:

Ano šéfe!!! Já bych se do role Z. Pohlrajcha zde nepřevtěloval. Je to přece recept. Změnou ingrediencí pak jde už přece o úplně jinou pochutinu. Kdo dnes může s jistotou říct, že ta či ona potravina je stoprocentní, včetně toho kuřecího? Na trhu jsou tavené sýry vysoké kvality. Co na tom, že nejsou třeba domácí provenience.:_
A dáš si fofolu?:D


JesusMaria fuj certe !!! Jak jsi mohl vzit nadarmo jmeno mistrovo na teto pude ? :)
Je to jen dalsi rychly recept pro ty co prvni rekneme tak hutnou variantu nemusi ci nemohou.
A das si Vlado europivo ? :D
L
lada721Člen
Přidáno před 9 let

Citovat

JiPe Highlanders napsal:

Citovat

lada721 napsal:

Ano šéfe!!! Já bych se do role Z. Pohlrajcha zde nepřevtěloval. Je to přece recept. Změnou ingrediencí pak jde už přece o úplně jinou pochutinu. Kdo dnes může s jistotou říct, že ta či ona potravina je stoprocentní, včetně toho kuřecího? Na trhu jsou tavené sýry vysoké kvality. Co na tom, že nejsou třeba domácí provenience.:_
A dáš si fofolu?:D


JesusMaria fuj certe !!! Jak jsi mohl vzit nadarmo jmeno mistrovo na teto pude ? :)
Je to jen dalsi rychly recept pro ty co prvni rekneme tak hutnou variantu nemusi ci nemohou.
A das si Vlado europivo ? :D

:D:_
JimbooJimbooČlen
Přidáno před 8 let
Právě jsme zkusili tento recept v původním znění bez těch "úprav" a je to výýýborné. Mohu jen doporučit. Je to rychlý jednoduchý a mňam :g
TomTPTomTPČlen
Přidáno před 8 let
Doporučuji na vyzkoušení přidat kukuřici (zrnka) z nálevu. Salát se tím zjemní a je to fakt mňamka. Děláme to spoustu let. Doporučeno i českými osly http://www.carava...8&rs=0
Tom & Pavla
Škoda Octavia II 1.9 TDI + Elddis Crown Crest
P
petrkvapilNováček
Přidáno před 7 let
Doporučuji napéct hromadu řízků :D
Ještě rád hledám detektorem kovu
bydlikemevropoubydlikemevropouČlen
Přidáno před 7 let
Škoda, že jsem to nenafotila, dneska jsme to měli k obědu....

My jsme teď v Itálii a tady je kupodivu krůtí lacinější než kuřecí, takže já to dělám tak...... velká cibule na jemno usmažená do sklovita na to hodím na malé kousíčky krůtí maso a zprudka orestuji, podleju trochou vody, 1/2 kostky masoxu a chvilku podusím a pak co je v lednici za sýr, ten tam vrazím.... nedávno jsem použila i plátkový toustový a taky byl dobrý. Teď byla tady v akci gorgonzola tak tu, pak přidám mléko a povařím, přesně jako v hlavním receptu a nakonec trošku zahustím, ale jen maličko.... no a těstoviny.... Výborné.... pro změnu jsem do jedné dvojporce nasypala mraženou zeleninu na minestorine, taky výborné... byla to změna... Bohužel, čerstvá zelenina je tu teď pekelně drahá, ale určitě by stačily jen papriky a rajčata....

Dobrou chuť.... !j
Bobeška + Zdenda + Flíček Dethleffsíček :_
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: srdicko, JiPe Highlanders, lada721, Jimboo, TomTP, petrkvapil, bydlikemevropou
Mediální partner


hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 22
Členové online 0

Celkem členů: 15,970
Nejnovější člen: paveljurik
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,446,426 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.20733 sekund | Průměrně za: 0.20733 (0) sekund | Dotazy: 80 | Použitá paměť: 1.85MB/2MB