Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

předstan ke karavanu- nafukovačka

Poslední aktualizace před 5 let
R
ramtlah1Člen
Přidáno před 5 let
Nafukovacky nejsou vhodne jen pro karavany, osobne jsem si koupil nafukovacku k novemu Carthagu misto markyzy jsem si nechal namontovat kedrovou listu a koupil jsem si nafukovaci wango air hub , vyzkouseno a je to ok.Neumim sem davat fotky bohuzel. Vyhodu vidim hlavne v tom, ze kdyz chci tak si predstan neberu a kdyz uz si to vezmu tak v pripade neprizne pocasi mam kompletni uzavreny predstan, ktery by se mne nikdy k markyze tahat kvuli vaze a slozotosti staveni nechtel.
Jana a Petr VJana a Petr VČlen
Přidáno před 5 let
po té, co nás před dvěma lety v kempu Ulika nenechala spát bouřka a trávili jsme část noci zavěšeni na konstrukci předstanu, rozhodli jsme se pro pořízení předstanu nafukovacího. Hlavní inspirací byl předstan Kampa našich německých sousedů, který se v té vichřici jen tak lehce vlnil, zatímco kolem se lámaly tyče a osazenstvo zachraňovalo co se dalo. Začali jsme tedy pátrat co se dá u nás koupit. Bohužel, na český trh stany Kampa nikdo oficiálně nedovážel, nebo jsme na žádného prodejce nenarazili, ale to je nakonec jedno. Efekt byl stejný. V nabídce na trhu byly stany Carina nebo Trigano. V porovnání s Kampou německých sousedů, kterou jsme měli možnost si řádně prohlédnout, bohužel někde jinde provedením , zpracováním a použitými materiály.
Letos na jaře jsem zaregistroval, že stany Kampa umí zdejší člen Caravanmen kontaktoval jsem jej tedy s poptávkou. Caravanmen velice rychle zareagoval, ale bohužel mi sdělil, že je momentálně velmi vytížen a nemohl mi dát alespoň přibližný termín objednání a následně doručení požadovaného předstanu. I tak mu patří poděkování za ochotu.
Už jsme se smiřovali s další sezonou s klasickým předstanem, ale na veletrhu v Letňanech jsme natrefili na firmu www.kempovanie.eu.
Odnesli si domu katalog s potvrzením, že objednáme li tuším do týdnem bude objednávka vyřízena za veletržní cenu. Proměřili jsme karavan, vybrali model Kampa Rally AIR 260 pro, dále vybrali originál na míru koberec a objednali .
Asi za dva týdny předstan přivezla dopravní společnost, doprava byla zdarma, platba v korunách na dobírku.
Nyní je předstan podroben zatěžkávací zkoušce na Cresu. Zatím nemáme výhrady. Je super a těm kdo uvažují o koupi nafukovačky, Kampu opravdu doporučuji.
Petr V
Upravil Jana a Petr V dne 02.07.2019 18:40, před 5 let
M
MachNováček
Přidáno před 6 let
Třeba někomu pomůže i tohle,levnější řešení.https://www.decathlon.cz/predsin-air-seconds-base-xl-id_8358157.html Vypadá to dobře,vyzkoušel jsem si osobně stavbu i složení a je to fakt rychlovka,K mému VW T 4 myslím dostačující.:)
PipPipČlen
Přidáno před 6 let
Používám tento:
www.svetkaravanu.cz/westfield-hydra-3...ra-300-air...a celkem dobrý.
Filip + paní Thajková a MB Viano Fun
C
caravanmanČlen
Přidáno před 6 let
Mohu nabídnout stan od firmy Kampa. Koukněte na jejich stránky. Určitě tam najdete stan pro Vaše auto. Pokud byste chtěl poradit, neváhejte mě kontaktovat, tel, 608 933 495
T
tbČlen
Přidáno před 6 let
Vybiram predstan k dodavce a budu rad za jakoukoli radu nebo tip na vami pouzivany nebo videny. Mel by to byt: nafukovacka, pro Ducato L2H2, i samostatne stojici ( moznost odpojit a ponechat v kempu ), spise mensi rozmery ( uplne staci 2x3 m nebo se delaji i mensi ? ), hodne prosvetleny a idealne kdyby sel hodne "otevrit" - aby mel clovek pocit, ze je venku ( tj. skoro jako pod markyzou - tu na aute nemame ) a az na noc by uzavrel. Diky
5-clenna posadka ( 47, 43, 15, 12, 1 ) ve vestavbe na Ducatu
C
caravanmanČlen
Přidáno před 7 let
pěkné, také děkuji a přeji hodně krásných zážitků na cestách.Caravanman.
BufinaBufinaNováček
Přidáno před 7 let
[img][/img][img][/img]

Citovat

betart68 napsal:

Ano pouze pro rovnou lištu.Mám taky nafukovačku a super,trubky už nechci.(velká váha a pracnost-hádky s manželkou)


Myslím že tomu nevadí když to nebude jen v rovné liště :_

Automatické sloučení 24.09.2017 19:51:

Citovat

caravanman napsal:

dovoluji si upozornit, že jsem v současné době rozšířil nabídku o předstany značky Kampa výrobce Kampa UK Ltd.:

https://www.kampa...

V současné době mám skladem velmi populární "nafukovací" model Kampa Rally Air pro 390:

https://www.kampa...ly-air-pro

video stavby stanu:

https://www.youtu...

za cenu £889 ( cena v korunách dle akt. kurzu v době koupě).

V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat.

Děkuji za pozornost Caravanman, tel. 608 933 495, email caravanman@seznam.cz


Za nás velké poděkování Caravanmanovi za dovoz Kampy z Anglie

Automatické sloučení 24.09.2017 20:14:
Zdravíme
V létě jsme prvně viděli nafukovačku v akci na vlastní oči . Moc se nám zalíbila a tak jsme začali zkoumat a hledat . Samozřejmě jako majitelé angličana jsme se začali pídit v Burimexu . Měli nafukovaček více jen nejlépe a nejlepší parametry měla nafukovačka Carina , vodní sloupec 6000 , ostatní měli jen 3000 . Objednali jsme si ji , ale ouha , nEní skladem a bude až příští rok . Pídili jsme dál a narazili na Kampu , moc se nám zalíbila , dostatečně velká , hodně prosvětlená a vodní sloupec také 6000 , takže paráda , když už musíme čekat do příštího roku , tak jsme se ptali , zda ji Burimex sežene , ne nedováží se k nám . Zkoušeli jsme shopu v Anglii i Německu , nikdo do ČR nedováží . Až jsem se zmínil Caravanmanovi , no a on to zmálk :g
První zkouška dopadla na výbornou , trošku byly obavy zda nebude vadit ohyb kedru , NEVADÍ . Zatím bez kolíkování stanu , ale 1. stavba do 5 minut !) počítám , že tak +10 min na kolíky .

DĚKUJEME CARAVAMNANOVI :^ :g

První foto , příští víkend budou 1. zkušenosti !) už se moc těšíme .

Automatické sloučení 24.09.2017 20:38:
Kampa Rally Air 390 Pro

Automatické sloučení 01.10.2017 20:18:

Citovat

Bufina napsal:

[img][/img][img][/img]

Citovat

betart68 napsal:

Ano pouze pro rovnou lištu.Mám taky nafukovačku a super,trubky už nechci.(velká váha a pracnost-hádky s manželkou)


Myslím že tomu nevadí když to nebude jen v rovné liště :_

Automatické sloučení 24.09.2017 19:51:

Citovat

caravanman napsal:

dovoluji si upozornit, že jsem v současné době rozšířil nabídku o předstany značky Kampa výrobce Kampa UK Ltd.:

https://www.kampa...

V současné době mám skladem velmi populární "nafukovací" model Kampa Rally Air pro 390:

https://www.kampa...ly-air-pro

video stavby stanu:

https://www.youtu...

za cenu £889 ( cena v korunách dle akt. kurzu v době koupě).

V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat.

Děkuji za pozornost Caravanman, tel. 608 933 495, email caravanman@seznam.cz


Za nás velké poděkování Caravanmanovi za dovoz Kampy z Anglie

Automatické sloučení 24.09.2017 20:14:
Zdravíme
V létě jsme prvně viděli nafukovačku v akci na vlastní oči . Moc se nám zalíbila a tak jsme začali zkoumat a hledat . Samozřejmě jako majitelé angličana jsme se začali pídit v Burimexu . Měli nafukovaček více jen nejlépe a nejlepší parametry měla nafukovačka Carina , vodní sloupec 6000 , ostatní měli jen 3000 . Objednali jsme si ji , ale ouha , nEní skladem a bude až příští rok . Pídili jsme dál a narazili na Kampu , moc se nám zalíbila , dostatečně velká , hodně prosvětlená a vodní sloupec také 6000 , takže paráda , když už musíme čekat do příštího roku , tak jsme se ptali , zda ji Burimex sežene , ne nedováží se k nám . Zkoušeli jsme shopu v Anglii i Německu , nikdo do ČR nedováží . Až jsem se zmínil Caravanmanovi , no a on to zmálk :g
První zkouška dopadla na výbornou , trošku byly obavy zda nebude vadit ohyb kedru , NEVADÍ . Zatím bez kolíkování stanu , ale 1. stavba do 5 minut !) počítám , že tak +10 min na kolíky .

DĚKUJEME CARAVAMNANOVI :^ :g

První foto , příští víkend budou 1. zkušenosti !) už se moc těšíme .

Tak první zkušenosti s Kampou Rally Air 390 dopadl na výbornou .
1. stavba do 20 min. Že stan zasahuje až do ohybu není problém , jen dořešit vypnutí bočnice , ale i tak to nevadí :) , moc se nám líbilo že na nás nefouká :D . Stan je nádherně světlý , od čtvrtka do neděle nebylo třeba nic dofukovat , jak jsem tu už někde četl , něco o nesmyslné elektrocentrále a podobně :) , navíc Kampa se fouká jedním centrálním ventilem a to byla za chviličku nafouknutá ruční pumpou . Za nás pějeme jen chválu . Na fotce jsme ještě neměli zavěšené záclonky , to pak bude teprve to pravé ořechové !t
CARAVANMAN - DĚKUJEME



Automatické sloučení 24.09.2017 20:38:
Kampa Rally Air 390 Pro
Dáša, Jindřich, + Le Voyageur 7.2 ( Hanzelka )
Upravil Bufina dne 01.10.2017 20:18, před 7 let
Bufina Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen
C
caravanmanČlen
Přidáno před 7 let
dovoluji si upozornit, že jsem v současné době rozšířil nabídku o předstany značky Kampa výrobce Kampa UK Ltd.:

https://www.kampa...

V současné době mám skladem velmi populární "nafukovací" model Kampa Rally Air pro 390:

https://www.kampa...ly-air-pro

video stavby stanu:

https://www.youtu...

za cenu £889 ( cena v korunách dle akt. kurzu v době koupě).

V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat.

Děkuji za pozornost Caravanman, tel. 608 933 495, email caravanman@seznam.cz
dablikhasicdablikhasicČlen
Přidáno před 7 let
trosku to tu ozivim, ma nekdo zkusenosti s Brunner Panorama Airtech? diky
B
babi a dedaČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

pata napsal:

Ahoj,
muzu se zeptat na par otazek, premyslim o predstanu a tycky uz jsem mel a po par postavenich jsem to uz nepouzival ...
- jaky je prostor uvnitr stanu ? (klasika tycky jsou temer pravouhle a da se chodit i u sten a muzete ve stanu umistit stul pro 4x ?)
- jaky je problem postavit predstan na nerovnem terenu (napr. kdyz je parcela sikma, myslim ze tohle muze byt uplne v pohode)
- je mozne predstan pouzivat i jako letni markyzu ? Je problem s vetrem ?
- na kolika mistech je potreba stan zavetrovat ? (u klasiky postavit predstan snad ani neni tak tezke postavit jako jej dobre zavetrovat)
- jak je to se susenim predstanu, nezatyka do nafukovacich tycek ?

dekuji predem za odpoved, myslim, ze je to novinka a zkusenost kolegu se urcite hodi nejen me.

Pata


Zdravím,
prostor uvnitř stanu je dostatečný,záleží samozřejmě na velikosti stanu,který si pořídíte,my máme malý karavan,tak máme ten menší stan(Trigano 280),stůl 120/60,dvě křesla a dvě židle v pohodě,i kuch.skříňka v rohu a ještě fůra dětských hraček...dá se chodit i u stěn.
Postavit v nerovném terénu lze..nevidíme problém
Jako letní markýzu ne,je to celek,pouze se daji vyklopit okna i dveře.
S větrem není absolutní problém,stáli jsme na břehu rybníka v Chlumu u Třeboně,vitr jak blázen a žádný problém,a to manžel říká,že jsme měli zavětrováno tak max.na 70%
Sušení jsme zatím bůhvíjak neřešili..na velikonoce,když jsme se ráno vzbudili,na stanu jinovatka,ale než jsme v poledne začali balit,stan byl suchý.
Utíkání vzduchu z nafuk.tyček jsme si nevšimli,nezdá se nám,nic nedofukujeme,zatím...tak nevím jakou kdo má zkušenost a že by do nich zatékalo,to aky nemůžem řict,nic takového jsme nepostřehli...
Každopádně od nás spokojenost..
H
hymer662Člen
Přidáno před 7 let
Já s nafukovacími "tyčemi" nemám dobré zkušenosti. Prošel jsem si to opačně. Začínali jsme se stanem. Dovezli jsme si Vango, laminátové tyče. Výborná kvalita materiálů a zpracování. Následně jsme koupili větší (Vango) nafukovací. No paráda. Ale smůla se lepí, kde může a tak nás také postihla... Sloupky časem začaly ucházet...
Usmálo se štěstí a koupili jsme karavan a následně obytko.
Co bych si nepořídil, je nafukovačku jako předstan. Vše super co se tady píše, ale jsem poučený a fyziku neoblbneš.
Důvody proč ne:
-pravděpodobnost, že vzduch bude unikat je jistá
-čím chladnější počasí, tím náchylnější materiál na mikroskopické zlomy a následná netěsnost
-hledání netěsnosti je hezká detektivka, zvlášť, když předstan stojí
-zákonitě nižší životnost
-myslím si, že i hůř prodatelné jako použité
-velké negativum je cena

Vše ostatní jsou zase velké klady, co zde již bylo napsáno majiteli.

Za mě, raději zlomená tyč a mechanická oprava...
patapataČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj,
muzu se zeptat na par otazek, premyslim o predstanu a tycky uz jsem mel a po par postavenich jsem to uz nepouzival ...
- jaky je prostor uvnitr stanu ? (klasika tycky jsou temer pravouhle a da se chodit i u sten a muzete ve stanu umistit stul pro 4x ?)
- jaky je problem postavit predstan na nerovnem terenu (napr. kdyz je parcela sikma, myslim ze tohle muze byt uplne v pohode)
- je mozne predstan pouzivat i jako letni markyzu ? Je problem s vetrem ?
- na kolika mistech je potreba stan zavetrovat ? (u klasiky postavit predstan snad ani neni tak tezke postavit jako jej dobre zavetrovat)
- jak je to se susenim predstanu, nezatyka do nafukovacich tycek ?

dekuji predem za odpoved, myslim, ze je to novinka a zkusenost kolegu se urcite hodi nejen me.

Pata
B
babi a dedaČlen
Přidáno před 7 let
Jééééé,díky jste zlatej.
A když už,můžu se zeptat na ukotvení? Je to skrz a nebo jen na boudě,zdá se nám ta markýza docela těžká.....
Díky za odpověď,Marcela
haskyhaskyČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

babi a deda napsal:

Zdravím,máme oboje,používáme podle délky pobytu,pouze na víkend markýza a na více dní nafukovačku.
Blbé je,že když chceme stan,markýza se musí vytáhnout,rádi bychom ještě jednu kedrovou lištu,že by byla markýza níž a v originál kedru by se navlékal stan...no, ale ještě je potřeba to domyslet a dotáhnout do konce...chtěla jsem radu zde na foru,ale asi nikoho nic moc nenapadlo.....bylo by to dobré oboje,protože když pak přejíždíte,a chcete pobýt jen jednu noc,markýza dobrá...jinak nafukovačka OK:g


Zdravím.Mám dvě kedr lišty.Sice z jiného důvodu,ale pro tvé potřeby by to bylo ideální.Koukni se na foto,nic složitého to není.Nejde mi sem vložit,tak jsem ji dal na - http://haskykarav...G_1792.jpg
Hasky
B
babi a dedaČlen
Přidáno před 7 let
Zdravím,máme oboje,používáme podle délky pobytu,pouze na víkend markýza a na více dní nafukovačku.
Blbé je,že když chceme stan,markýza se musí vytáhnout,rádi bychom ještě jednu kedrovou lištu,že by byla markýza níž a v originál kedru by se navlékal stan...no, ale ještě je potřeba to domyslet a dotáhnout do konce...chtěla jsem radu zde na foru,ale asi nikoho nic moc nenapadlo.....bylo by to dobré oboje,protože když pak přejíždíte,a chcete pobýt jen jednu noc,markýza dobrá...jinak nafukovačka OK:g
BritoviBritoviČlen
Přidáno před 7 let
My po něm taky pokukujeme, konečně jsme si po mnoha letech kempování ve stanu koupili karavan, ale právě možná i díky tomu, že jsme jezdili do toho stanu, tak se nám nechce kupovat přestan klasický, jsme už líní ho stavět. A stojíme před rozhodnutím buď markýza, nebo nafukovačka. Kdyby měl ještě někdo zkušenosti, budeme rádi.
PetrDubiPetrDubiČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

Karel458 napsal:

Mate prosim nekdo zkusenosti s takovouto zastenou - https://www.preci...rmi-l.html ? nebo je blbost ji kupovat a radsi predstan? Diky


Podle toho co jsem na tom odkazu viděl je to jenom zástěna (jeden bok) a ta je jenom jako doplněk k té střeše, která stojí 5 tisíc!
K
Karel458Nováček
Přidáno před 8 let
Mate prosim nekdo zkusenosti s takovouto zastenou - https://www.preci...rmi-l.html ? nebo je blbost ji kupovat a radsi predstan? Diky
B
babi a dedaČlen
Přidáno před 8 let
Pěkný.....ale stavět na víkend bych to nechtěla....ale je to moc šikovný.....
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Mediální partner

odak.cz

hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 11
Členové online 0

Celkem členů: 15,971
Nejnovější člen: lisky
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,462,320 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.27265 sekund | Průměrně za: 0.27265 (0) sekund | Dotazy: 140 | Použitá paměť: 2.37MB/4MB