Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

Bojler Henry GE (plyn-220V)

Poslední aktualizace před 6 let
M
mara1113Člen
Přidáno před 6 let
...myslím,že momentálně v čechách na trhu nejsou v nabídce .... kupoval jsem je někdy minulý rok přes e-shop Svět karavanů a momentálně je nemají v nabídce,ale zkus napsat dotaz přímo jim nebo na anglickém E-Bay se dají sehnat second hand starší Carver Cascade2,ale tam polovina prodejců neposílá do Evropy... ....
AdasAdasČlen
Přidáno před 6 let
dejte mi na něj prosím někdo odkaz. Díky Tom
M
mara1113Člen
Přidáno před 7 let

Citovat

tuareg napsal:

Bez problému 14 dní v kuse


...super,to jsem potřeboval vědět ... díky za odpověd..
tuaregtuaregČlen
Přidáno před 7 let
Bez problému 14 dní v kuse
!yZdeněk 53,!o Milada 52,:i Buddy 3,5, Oskar 1, Hyundai ix35, 2,0 CRDi, 4x4, 135 kw, automat - Superb I, 2.5 Tdi V6,120 kw - Superb II, 2.0 TDi, 125 kw, DSG - Swift Corniche 15/2
M
mara1113Člen
Přidáno před 7 let
- díky za odpověd,na 230V jsem ho zatím neměl zapnutý dlouhodobě,šlo mi o to abych ho při několika denním zapnutí nepropálil (nevypálil topnou spirálu zvnitřku) - nikde to výslovně uvedeno není,tak to asi bude fungovat - zatím spokojenost na max. - já to mám osazeno 1,4bar membránovým Shurflo,jen pro vodu na sprchu,tak jak je doporučen tlak pro bojler,takže jsem nikde žádnou závadu nepotkal :-)...... kuchyn je samospád,takže to Junior čerpadlo pro koupelnu bohatě stačí ....
1
1111111111Člen
Přidáno před 7 let

Citovat

mara1113 napsal:

...má někdo přehled jak dlouho může být Henry GE zapojen na 230V ?? ...na plyn funguje bezchybně,připojení k síti taky o.k.... ( příklad - týden na jednom místě,zapojení do sítě je o.k.?..ptám se jen pro jistotu,nerad bych něco pos...,i když to má tepelnou pojistku)..předem díky za odpovědi...


já ho mám už druhý rok a prozatím je úplně super. zapojený na 230V jsem ho měl v kuse asi tak tři dny a nic se nestalo. jenom při mintáži jsem ho musel upravi, když jsem měl původně nízkotlak (baterie a mikrospínač) tak vše OK, dal jsem pak čerpadlo a to mělo vyšší tlat a bojler začal zvenku prokapávat (pojistný ventil) a to docela dost.tak jsem ventil vyndal a trochu jsem natáhl pružinu a vše je v pohodě. za ty peníze je to myslím dobrá volba..........
M
mara1113Člen
Přidáno před 7 let
...má někdo přehled jak dlouho může být Henry GE zapojen na 230V ?? ...na plyn funguje bezchybně,připojení k síti taky o.k.... ( příklad - týden na jednom místě,zapojení do sítě je o.k.?..ptám se jen pro jistotu,nerad bych něco pos...,i když to má tepelnou pojistku)..předem díky za odpovědi...
hitzelhitzelNováček
Přidáno před 9 let
Tento typ bojleru mám v karavanu a jsem s ním spokojenost.Rychlé ohřátí vody a vystačí těch 9l pro tři za sebou se koupající.Servis a nd na tento typ bojleru je i v Čr.
M
mara1113Člen
Přidáno před 9 let
...a ještě amatérský dotaz - co je k tomu ještě potřeba dokoupit ?( bojler jsem v autě nikdy neměl) - tzn,jaký nejlíp čerpadlo (12V)atd., a nejlepší umístění..?(ve stěně,přívod vzduchu,jasný)......ale ještě něco na co je dobrý nezapomenout při plánování vestavby?.......................... + jestli to není tajemství,kde jste ho kupovali-našel jsem zatím jen jednoho tuzemskýho prodejce.............
Upravil mara1113 dne 20.03.2015 17:00, před 9 let
haskyhaskyČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

1111111111 napsal:

dnes mi přišel..............první dojem? asi lehká montáž, dosti odolný a šíleně velký!!!!Snad bude super


Montáž fakt jednoduchá.Je dlouhý ale "hubený".Truma kratší,ale hodně moc "baculatá".Troufám si říci že prostor zaberou stejný.
Hasky
1
1111111111Člen
Přidáno před 9 let
dnes mi přišel..............první dojem? asi lehká montáž, dosti odolný a šíleně velký!!!!Snad bude super
M
mara1113Člen
Přidáno před 9 let
.... kdyby sis pak vzpoměl,mohl by si sem pak dát nějaký info....právě ho hodlám v blízké době taky objednat,děláme zástavbu,jsme úplně na začátku a kromě ledničky a nádrží na vodu tam ještě není nic...tak vybíráme a právě ten Henry se mi zdál jako ideální řešení.....
1
1111111111Člen
Přidáno před 9 let
jen pro zajímavost, objednal jsem si ho v pondělí také do vestavby a dnes má přijít.Slyšel sem na něj taky prozatím jenom samou chválu, tak snad to bude dobrý.
M
mara1113Člen
Přidáno před 9 let
...super,díky za odpověd...
haskyhaskyČlen
Přidáno před 9 let
Ahoj.Měl jsem ho v předešlém karavanu.Má 9 litrů,troufám si říci že rychlejší ohřev vody,jednoduchá montáž,cena super,jezdili jsme ve třech a koupat jsme se mohli hned po sobě - stíhal dohřívat.Tento typ je modernizace staršího Carveru který používali Angláni.Za mě - max.spokojenost.
Hasky
M
mara1113Člen
Přidáno před 9 let
... Nepoužíváte někdo tento anglický kombinovaný bojler??...plánujeme do vestavby ohřev vody a kombinačně i cenově by tento model byl ideální... ale nesetkal jsem se ještě s nikým,kdo by ho používal nebo s ním měl zkušenosti........osobně mi kombinace plyn (ohřev vody bez možnosti el.sítě) a 220V (tam kde je možnost připojení) přijde dobrá.....
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: hitzel, 1111111111, hasky, mara1113, tuareg, Adas
Mediální partner


hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 17
Členové online 0

Celkem členů: 15,970
Nejnovější člen: paveljurik
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,453,357 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.22605 sekund | Průměrně za: 0.22605 (0) sekund | Dotazy: 106 | Použitá paměť: 2.02MB/4MB