Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

Kompozitní lahve PB

Poslední aktualizace před 3 roky
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 4 roky
Můžu se zeptat kde jsi od Flagy ty lahve sehnal, nemůžu je nikde najít a to ani u firmy která plyn od flagy prodává ???
J
Jirka z LanstorfaČlen
Přidáno před 4 roky
Mám je od Flagy přímo z plnírny Hustopeče od r.2018.
Prodejci možná ani neví o co jde, předpokládám že mají možnost objednávky, anebo se jim nechce.
J
Jirka z LanstorfaČlen
Přidáno před 4 roky
Odpovědˇ od Flagy přišla obratem:

Vážený zákazníku,

Děkujeme za Váš podnět.

Váš požadavek spadá plně do kompetence Vašeho nejbližšího prodejce, pokud chcete měnit naše kompozitové láhve můžete též kontaktovat naši plnírnu v Hustopečích na tel : 519407133

Děkujeme Vám za porozumění a přejeme Vám příjemný den.



S pozdravem


Pavel Příhoda
Operátor Zákaznického centra
Tel.: +420 844 111 155
E-mail: zakaznicke@flaga.cz
dcpajadcpajaČlen
Přidáno před 4 roky
Procházel jsem stránky Flagy a kompozitky mají jen pro VZV. Volat jsem nezkoušel.
J
Jirka z LanstorfaČlen
Přidáno před 4 roky
Dovolat se tam je problém, na meil odpověděli hned a odpověd´ doufám postačující. Webovky neudržovaný. Samozřejmě se nebavíme o lahvích do VZV.
G
galbonyČlen
Přidáno před 4 roky
Asi mi najlepsie vychadzaju hlinnikove bomby neviete mi prosim doporucit kde by som ich najlepsie zohnal??pripadne ci niekto nepredava??dakujem
G
galbonyČlen
Přidáno před 4 roky
Tak nakoniec som sa rozhodok pre kompozit krahupol poprosim otazku slovenske lahve maju inu pripojku riesit to cez redukciu?? A neviete ci sa daju tieto flase aj plnit alebo iba menit??
Upravil galbony dne 31.05.2020 19:05, před 4 roky
galbony Připojili následující obrazek:
20200530_211355.jpg
M
mikemikNováček
Přidáno před 3 roky
Ahoj,
nemáte někdo zkušenost s kompozitkou od Compogas? Mělo by jít principiálně o obdobnou lahev jako vyrábí Kralupol, jen jiný výrobce. Mám v dosahu plnírnu, kde je možné bez problémů plnit čistý propan. Tím pádem mně to přijde jako lepší varianta než Kralupol. Jen by mě zajímalo jestli kvalita lahve odpovídá standardu Kralupolu.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Mediální partner


hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 11
Členové online 0

Celkem členů: 15,971
Nejnovější člen: lisky
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,458,781 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.19801 sekund | Průměrně za: 0.19801 (0) sekund | Dotazy: 74 | Použitá paměť: 1.8MB/4MB