Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

naftove topeni PLANAR 2D

Poslední aktualizace před 5 let
misusmisusČlen
Přidáno před 5 let
Kdyby nekdo chtel dalku dosah cca 150m

https://www.autot...adani.html
AutoelektroHoracekAutoelektroHoracekNováček
Přidáno před 5 let
Ahoj, prodavame a montujeme uz dlouho horkovzduch znacky Planar a bez problemu, je lepsi koupit topeni s mensim vykonem a jed na plno, protoze se nebude zasirat horak. Muzeme vam to namontovat v Hradci Kralove. Podivejte se na www.AutoelektroHo... (y)
F
fifa32Člen
Přidáno před 6 let

Citovat

Zdenek a Alena napsal:

Citovat

jirka dagmar napsal:

ono se to dá regulovat na nějakou teplotu předpokládám čidlem......


u toho našeho topení (44D) byla digit. krabička a v té se buď reguloval výkon, nebo teplota, ale při reg. teploty když by to mělo vypnout to přestalo hřát, ale ventilátor se nevypnul a foukal studený vzduch, tak jsme regulovali jen výkon a to bylo nutné přepínat ručně.

:_


Je to vlastnost jenom Planaru, nebo všech naftových topení, případně, dá se to obejít použitím jiného regulátoru? Uvažuji o montáži 4 kW do dodávky, 2 kW by mi sice stačily, ale jak už tady několikrát zaznělo, cenový rozdíl je minimální a s ohledem na případnou využitelnost v jiném/dalším autě, bych radši 4kW. Ten běžící ventilátor na studený vzduch by mně ale asi vadil, jde to nějak obejít-pro mě ideální stav topí, běží ventilátor, netopí, ventilátor stojí :-).
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 7 let
To samé jako do velké. Jen se více musí hrbit :-)
Platil jsem 3500,- Takže cena od 3000,-Kč.
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
M
Miro 319Člen
Přidáno před 7 let
A koľko môže stáť montáž do menšej dodávky?
Miro 319
misusmisusČlen
Přidáno před 7 let
planar 2D zatím bez problemu,muzu doporucit do mensich dodavek nebo osobaku.
Pirat z RuzynePirat z RuzyneČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

Karlos_Brno napsal:

44ku mám 2 roky, dal jsem si ho do dvojité podlahy. mám to ve velké vestavbě a jedu na nejnižší výkon. výdech do dvojité podlahy ze které jsem větrací mřížky. zkoušeno i v minus -12°C. spokojenost. mám to jako hlavní topení.
baterie 180 mi vydrží týden a stále není prázdná. jede na ni ještě televize 2 hodiny denně. a led osvětlení. na střeše to dokrmuje solár, ale v zimě jen velice slabě.
jsem spokojen. asi moc nežere. montáž doma. na hadičku přes T kus. u Mastera se blbě dává jehla do nádrže.

Ahoj, mám to asi podobně, dal jsem planar do dvojité podlahy a rozvod mi tvoří přepážky a výztuhy v dvojité podlaze, jediné místo, kam to potáhnu flexi hadicí bude do prostoru letiště. Ještě jsem ho nepřipojil. Jedinou neznámou je pro mě teplota na výstupu a reakce dřeva na tuto teplotu (dle prodejce může být na výstupu až 100°C). Řešil si tuto problematiku? A ještě bych měl dotaz jestli používáš toto topení pro ohřev vody v boileru? Předem dík a zdraví Pirát.
Karlos_BrnoKarlos_BrnoČlen
Přidáno před 9 let
44ku mám 2 roky, dal jsem si ho do dvojité podlahy. mám to ve velké vestavbě a jedu na nejnižší výkon. výdech do dvojité podlahy ze které jsem větrací mřížky. zkoušeno i v minus -12°C. spokojenost. mám to jako hlavní topení.
baterie 180 mi vydrží týden a stále není prázdná. jede na ni ještě televize 2 hodiny denně. a led osvětlení. na střeše to dokrmuje solár, ale v zimě jen velice slabě.
jsem spokojen. asi moc nežere. montáž doma. na hadičku přes T kus. u Mastera se blbě dává jehla do nádrže.
Karel Ulman. Servis karavanů, obytných aut a vestaveb
https://www.faceb....karavanu/
misusmisusČlen
Přidáno před 9 let
Najeto cca 30 hodin bez chyby

Automatické sloučení 17.02.2015 19:56:
fotky nak nejdou
Upravil misus dne 17.02.2015 20:56, před 9 let
L
lekiČlen
Přidáno před 9 let
Pokud by se objednávalo přímo u výrobce /snad by ho poslali/ tak vyjde na 5600 kolik clo,Dph,nevím ??
coupicicoupiciČlen
Přidáno před 9 let
Nadmořskou výšku vyzkoušenou nemám,ale máme ho v sedmapul metrove alkovně a vytopí to uplně perfektně i když mrzne.Máme teda 4 kw,ale je fakt nezmar.Plynový z rosfukem ani nepoužíváme.Za mě doporučuju :_
obytka s alkovnou, jirka42 gábina37,david8 kuba 5 roků
sipadansipadanČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

Zdenek a Alena napsal:

Citovat

sipadan napsal:

Ma nekdo, nebo lepe receno existuje vubec podrobny instalacni manual k temto topenim pro slozitejsi rozvody pro pripad instalace jako hlavniho topeni ?
Pouziti jako zalozni - doplnkove topeni nemam na mysli, ale jasne uvedene limity kdy se zacne prehrivat, v jake nadmorske vysce klekne (pokud klekne) atd ....

Diky.


Zkus kontaktovat přímo výrobce http://www.autote...als/sh/319


Zapomnel jsem napsat ....

Ptal jsem se na problemy s nadmorskou vyskou a do 2 000 m pry v pohode (to je lepsi nez Eber a Webasto bez opatreni).
Nad 2 km problemy samozrejme jsou, ale az pry po delsi dobe v radu nekolika dni.
Pokud je to pravda, tak smekam.
Nizke odpojovaci napeti.
Zda se to byt nesmrtelny nastroj ruskeho imperia ....

@ Misus: poradne ho vyzkousej !!!! A hlavne pak dej vedet. Diky
4.114683,118.628756
Upravil sipadan dne 05.02.2015 15:19, před 9 let
misusmisusČlen
Přidáno před 9 let
Tak už to topí v autě,pod deklem je to hodně tichý.
Auto je izolovaný (kde to šlo) a při 0st venku na nejnižší výkon (800w) uvnitř 21st.
Montáž je spis pro sikovne kutily,nebo odbornika.
Ještě přidám foto
CibiCibiČlen
Přidáno před 9 let
má tedy svůj ventilátor (předpokládám, že ano) ? Jako doplňkové topení bych to možná využil, než pořád shánět lahve s propanem v zimě.
VW LT 35 maxi
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

sipadan napsal:

Ma nekdo, nebo lepe receno existuje vubec podrobny instalacni manual k temto topenim pro slozitejsi rozvody pro pripad instalace jako hlavniho topeni ?
Pouziti jako zalozni - doplnkove topeni nemam na mysli, ale jasne uvedene limity kdy se zacne prehrivat, v jake nadmorske vysce klekne (pokud klekne) atd ....

Diky.


Zkus kontaktovat přímo výrobce http://www.autote...als/sh/319
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
sipadansipadanČlen
Přidáno před 9 let
Ma nekdo, nebo lepe receno existuje vubec podrobny instalacni manual k temto topenim pro slozitejsi rozvody pro pripad instalace jako hlavniho topeni ?
Pouziti jako zalozni - doplnkove topeni nemam na mysli, ale jasne uvedene limity kdy se zacne prehrivat, v jake nadmorske vysce klekne (pokud klekne) atd ....

Diky.
4.114683,118.628756
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 9 let
to 4kW topení při startu se žhavením bralo jen 8A (v tom není proud do podávacího čerpadla, ale ten ji minimální) a po tom co chytlo tak ventilátor okolo 2A.

Hlučnost při startu je větší - zvuk jak když startuje trysk. letadlo :) ale po chvíli to skoro nebylo slyšet
a to jsem neměl žádný tlumič na sání či výfuku.

:_
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
Pirat z RuzynePirat z RuzyneČlen
Přidáno před 9 let
Zdar, osobní zkušenost s provozem nemám (zatím koupeno, namontováno svépomocí !) ale nevyzkoušeno) z hlediska odběru jsem při získávání informací zaslechl, že to co je udáváno, tedy max 30W není odběr při startu, kdy je napájeno zapalování. Nebo se pletu? Hovořilo se až o odběru 20A a někdo popisoval situaci, že může dojít k poklesu napětí na a hlídač napětí topení odstaví. Má někdo tuto zkušenost? Zdar, Pirát.
sroubeksroubekČlen
Přidáno před 9 let
Ahoj, jak je hlučný?
Dá se to v % porovnat s plynovým topením S2200.
Petr
misusmisusČlen
Přidáno před 9 let
Min 9w
Max 29w

www.autoterm.cz/cs/ pro informaci
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Mediální partner

odak.cz

hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 16
Členové online 0

Celkem členů: 15,971
Nejnovější člen: lisky
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,460,344 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.17592 sekund | Průměrně za: 0.17592 (0) sekund | Dotazy: 132 | Použitá paměť: 2.23MB/4MB