Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

Praha 4 - Libus

Poslední aktualizace před 8 let
mtruellemtruelleČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

Majli napsal:

Dva do předního nárazníku a dva do sklopených zrcátek. Napájení přes vypínač. Hlídají boky do cca.2 m. Cena 400 peněz.

http://parkovaci-...-park100/#!o=2


Mam kolem auta osm cidel, zapinam, kdyz spime nadivoko... tam to funguje... Dva okruhy... Jeden predek a zrcatka, druhy zadni naraznik a bok narazniku, funguje to dobre, ale nevim jestli by to fungovalo, kdybych spal nekde za zdi s temi vestavenymi pipaky, spis nejakou sirenku asi....
MajliMajliČlen
Přidáno před 8 let
Dva do předního nárazníku a dva do sklopených zrcátek. Napájení přes vypínač. Hlídají boky do cca.2 m. Cena 400 peněz.

http://parkovaci-...-park100/#!o=2
floridan79floridan79Člen
Přidáno před 8 let
Tak vcera rano se mi okolo auta motal ten samy hajzl, jen uz s sebou nemel tu cubku, asi se ufetovala. Nastesti mam na aute uz visaci zamky zvenci tak si je jen prohledl, pak jeste "zkontroloval" obytnak meho souseda a odesel. Skoda ze nemam alarm s tichym upozornovanim, vcera by se mi hodil. Bydlim 2m od auta jenze v 5 rano tvrde spim kdyz mam volno :-( Asi budu muset utratit penize za nejaky alarm aby hlidal i perimetr kolem vozu treba do pul metru. Nemate nekdo navrh za rozumny peniz? Nejaka cidla smerova do zrcatek ci ze strechy a pod?
Fiat Ducato 280 Weinsberg Cosmos 1989 2.5TDI 4x4 (Kosmik)
A
AmonČlen
Přidáno před 10 let
Ahoj, nápadnĕ mĕ to připomíná nedávné vykradení mojeho auta, ale jsem na opačném konci Prahy. Taky to byl zámek šroubovákem a přes den. Já jsem ale přesvědčen o tom, že v mém případe to udělali ty šmejdi co čistĕj ulice. Ten den tu byli. Tak bacha na nĕ...
floridan79floridan79Člen
Přidáno před 10 let

Citovat

Arci napsal:

Je to dost sila, co zkusit to předat někomu do Tv?


poslano vcera jako odkaz na youtube do TV Prima at si to treba prehraji v krimizpravach... uvidime co s tim udelaji... cekali jsme co s tim udela policie, zatim se nic nedeje tak jsem to zkusil na youtube, na FB a v Prime...
Fiat Ducato 280 Weinsberg Cosmos 1989 2.5TDI 4x4 (Kosmik)
ArciArciČlen
Přidáno před 10 let
Je to dost sila, co zkusit to předat někomu do Tv?
floridan79floridan79Člen
Přidáno před 10 let
https://www.youtu...24vIF1fEM0

tady mate cele video kdo ma chut se zdrave nastvat, trva to 15 minut od prvni chvile kdy se objevili az do te posledni... byli tak "nenapadni" ze se fakt divim ze si jich nikdo nevsiml.... ale je to presne o tom ze ostatni radeji zavrou oci kdyz neco podobneho vidi.... na maps.google.com si staci zadat ulici K Lesu 444/35 Praha abyste videli v jak jinak klidne ulici s vilkama se to stalo....
Fiat Ducato 280 Weinsberg Cosmos 1989 2.5TDI 4x4 (Kosmik)
_P_H__P_H_Člen
Přidáno před 10 let
Vzít spravedlnost do svých rukou?!
www.novinky.cz/krimi/346318-postrasil...ezeni.html

Minulej měsíc nám na zahradě za bílého dne kradli železo čtyři spoluobčané. Syn se ženou tři chytili, čtvrtý utekl. Předali je policii. Dva z nich se přišli před dvěma týdny zaregistrovat na pracovní úřad právě k manželce. Momentálně vyfasovali vestu,rukavice a hrábě a vyklízí město. Nic víc, nic míň.
Jeep Commander, Hobby De Luxe 540,
ScooterMartyScooterMartyČlen
Přidáno před 10 let
Pánové brzděte. Tohle vlákno tady by vám mohlo vynést změnu trestní kvalifikace. Prostě o tom nepište...
Martin (1971) a Lucie (1974) a vždycky nějaký ten pes..., 608 463 502, Abbey GTS 517 a Ford Galaxy II 1.9 TDi 96kw. Dříve Renault Master Pössl.

Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat.
Benjamin Franklin
KatmarKatmarČlen
Přidáno před 10 let
Taky občas v práci na krámě řešim podobné individua, doporučuju vynechat pomocníky a ochránce a sám mu to "vysvětlit", že se tohle nedělá. Věci, o které jste přišli už asi neuvidíte ale pro klid je potřeba toho zk.rv.syna kapku poválet po zemi, kolínko, loket a bude klid. Tu smažku, co s ním byla bych vynechal, je stejně odepsaná, dříve či později někde přestřelená zdechne.
Octavia 2.0tdi - Swift Speedbird 490/4
floridan79floridan79Člen
Přidáno před 10 let

Citovat

pazout1 napsal:

Citovat

floridan79 napsal:

Citovat

pazout1 napsal:

Jardo 77, kvůli takovým přiblblým reakcím vyobcovaných a následně zpátky milostivě včleněných členů fora nemám chuť na toto fórum přispívat.
Svojí zkušenost jsem napsal a jako introvert se již dále víc než rok nevyjadřoval.
Ksicht toho šmejda na fotce kterého jsem držel pod krkem mě však dost připomenul bolestivou zkušenost.
Neboj,dále se již vyjadřovat nebudu, těch několik tisíc za opravu rozmláceného skla a šlohnutého radia jsem si již vydělal, zhrzené ego za potupu policejní zvůle si již s podporou rodiny vyléčil.
Přeji ti upřímně ať nic podobného nezkusíš. Buď zdráv, třeba se zase za pár týdnů datově setkáme u vykradeného vozu dalšího nešťastníka v oblasti Libuš-Lhotka-Kamýk.




kdyz mi napises ze ho meli taky policajti pod krkem nejen ty a ze byl legitimovanej tak by me to moc pomohlo... protoze nam tvrdej ze ho asi nechytnou ze to tak byva... tak bych udelal praci za ne a alespon bych jim mohl pripomenout obdobi kdy ho meli uz... diky.... jo a nehadejte se, je to zbytecny, radeji si uzivejte to jakstaks teplo nez prijdou zas minusovy teploty...


Floridane já ho držel pod krkem dost dlouho a bláhově si myslel, že když zavolám 158, že někdo přijede. Kdybych tý krávě u sluchátka řekl, že někoho vraždí asi by přijeli. Když jsem řekl, že jsem zadržel při činu vykrádače tel. automatu, který pravděpodobně udělal sériovku aut v okolí ozvalo se: "" ..... hmmmm tak mi tam s ním počkejte a nadiktujte mi číslo pouliční lampy". Bohužel do rána se mi tam s ním čekat jaksi nepodařilo ani při mých skoro dvou metrech a 110 kilo:o
Jestli ho chceš strašně moc najít, tak občas kupuje perník v ulici Písnická u školy. A nebo na ulici Zdislavická vzadu za zdravotním střediskem. Tam totiž nezasahujou m욡ˇtácké kamery - ty jsou jenom na výškáči uprostřed Pšenčíkové a u Billy u kamýckého lesa. Najednou se sjedou na parking dvě tři auta rozdělují se dávky. Hlavně ho nepřizab, já jsem skončil na záchytce, ať ty neskončíš v base!!!! Ale věřím, že to by tam ty líné neschopné ku-vy pomáhat a chránit byly za 20 vteřin.
Původně jsem myslel, že to je někdo z grupy fetek u obchodního centra Jasná. Ale tam ho ani nehledej. Ten šmejd je o level výš.


Diky za info, uz tam par dni obcas zajedu s tim mym panem domacim a chvili se tam vzdy poflakujem, treba se nam postesti a narazime na nej a tu jeho malou fetku.... procetl jsem si znova cele tve to lonske vlakno a musim rict jedine... fakt skoda ze mas v ruce "malou silu"... kdybys ho pred tim rokem trochu vic priskripl, usetrili bysme si hodne nervu. takovyhle jako on by melo byt mozno beztrestne exekuovat...
Fiat Ducato 280 Weinsberg Cosmos 1989 2.5TDI 4x4 (Kosmik)
P
pazout1Nováček
Přidáno před 10 let

Citovat

floridan79 napsal:

Citovat

pazout1 napsal:

Jardo 77, kvůli takovým přiblblým reakcím vyobcovaných a následně zpátky milostivě včleněných členů fora nemám chuť na toto fórum přispívat.
Svojí zkušenost jsem napsal a jako introvert se již dále víc než rok nevyjadřoval.
Ksicht toho šmejda na fotce kterého jsem držel pod krkem mě však dost připomenul bolestivou zkušenost.
Neboj,dále se již vyjadřovat nebudu, těch několik tisíc za opravu rozmláceného skla a šlohnutého radia jsem si již vydělal, zhrzené ego za potupu policejní zvůle si již s podporou rodiny vyléčil.
Přeji ti upřímně ať nic podobného nezkusíš. Buď zdráv, třeba se zase za pár týdnů datově setkáme u vykradeného vozu dalšího nešťastníka v oblasti Libuš-Lhotka-Kamýk.




kdyz mi napises ze ho meli taky policajti pod krkem nejen ty a ze byl legitimovanej tak by me to moc pomohlo... protoze nam tvrdej ze ho asi nechytnou ze to tak byva... tak bych udelal praci za ne a alespon bych jim mohl pripomenout obdobi kdy ho meli uz... diky.... jo a nehadejte se, je to zbytecny, radeji si uzivejte to jakstaks teplo nez prijdou zas minusovy teploty...


Floridane já ho držel pod krkem dost dlouho a bláhově si myslel, že když zavolám 158, že někdo přijede. Kdybych tý krávě u sluchátka řekl, že někoho vraždí asi by přijeli. Když jsem řekl, že jsem zadržel při činu vykrádače tel. automatu, který pravděpodobně udělal sériovku aut v okolí ozvalo se: "" ..... hmmmm tak mi tam s ním počkejte a nadiktujte mi číslo pouliční lampy". Bohužel do rána se mi tam s ním čekat jaksi nepodařilo ani při mých skoro dvou metrech a 110 kilo:o
Jestli ho chceš strašně moc najít, tak občas kupuje perník v ulici Písnická u školy. A nebo na ulici Zdislavická vzadu za zdravotním střediskem. Tam totiž nezasahujou m욡ˇtácké kamery - ty jsou jenom na výškáči uprostřed Pšenčíkové a u Billy u kamýckého lesa. Najednou se sjedou na parking dvě tři auta rozdělují se dávky. Hlavně ho nepřizab, já jsem skončil na záchytce, ať ty neskončíš v base!!!! Ale věřím, že to by tam ty líné neschopné ku-vy pomáhat a chránit byly za 20 vteřin.
Původně jsem myslel, že to je někdo z grupy fetek u obchodního centra Jasná. Ale tam ho ani nehledej. Ten šmejd je o level výš.
Upravil pazout1 dne 19.08.2014 09:41, před 10 let
floridan79floridan79Člen
Přidáno před 10 let

Citovat

pazout1 napsal:

Jardo 77, kvůli takovým přiblblým reakcím vyobcovaných a následně zpátky milostivě včleněných členů fora nemám chuť na toto fórum přispívat.
Svojí zkušenost jsem napsal a jako introvert se již dále víc než rok nevyjadřoval.
Ksicht toho šmejda na fotce kterého jsem držel pod krkem mě však dost připomenul bolestivou zkušenost.
Neboj,dále se již vyjadřovat nebudu, těch několik tisíc za opravu rozmláceného skla a šlohnutého radia jsem si již vydělal, zhrzené ego za potupu policejní zvůle si již s podporou rodiny vyléčil.
Přeji ti upřímně ať nic podobného nezkusíš. Buď zdráv, třeba se zase za pár týdnů datově setkáme u vykradeného vozu dalšího nešťastníka v oblasti Libuš-Lhotka-Kamýk.


kdyz mi napises ze ho meli taky policajti pod krkem nejen ty a ze byl legitimovanej tak by me to moc pomohlo... protoze nam tvrdej ze ho asi nechytnou ze to tak byva... tak bych udelal praci za ne a alespon bych jim mohl pripomenout obdobi kdy ho meli uz... diky.... jo a nehadejte se, je to zbytecny, radeji si uzivejte to jakstaks teplo nez prijdou zas minusovy teploty...
Fiat Ducato 280 Weinsberg Cosmos 1989 2.5TDI 4x4 (Kosmik)
P
pazout1Nováček
Přidáno před 10 let
Jardo 77, kvůli takovým přiblblým reakcím vyobcovaných a následně zpátky milostivě včleněných členů fora nemám chuť na toto fórum přispívat.
Svojí zkušenost jsem napsal a jako introvert se již dále víc než rok nevyjadřoval.
Ksicht toho šmejda na fotce kterého jsem držel pod krkem mě však dost připomenul bolestivou zkušenost.
Neboj,dále se již vyjadřovat nebudu, těch několik tisíc za opravu rozmláceného skla a šlohnutého radia jsem si již vydělal, zhrzené ego za potupu policejní zvůle si již s podporou rodiny vyléčil.
Přeji ti upřímně ať nic podobného nezkusíš. Buď zdráv, třeba se zase za pár týdnů datově setkáme u vykradeného vozu dalšího nešťastníka v oblasti Libuš-Lhotka-Kamýk.
jarda77jarda77Člen
Přidáno před 10 let
[quote]pazout1 napsal:

Jo chlapci, když jsem před rokem o kilometr dál v ulici Durychova chytl toho samého šmejda co je na fotkách přiímo v akci při vykrádání telefonního automatu (vybral mi pár dní před tím auto), policie nejen že nepřijela, ale navíc když jsem došel na oddělení a trval na tom ať něco podniknou udělali ze mě nevěrohodného občana (byť mám dvě VŠ a pracuji jako úředník ve státní správě) a dokonce jsem skončil na záchytce.
Mnozí z vás na fóru se tehdy vysmívali, že kecám.
Je to špatná doba a špatný stát s policií v rozkladu.
Od té doby se zajímám pouze o sebe. I kdybych byl svědkem vykrádání výše uvedeného auta otočím se a odejdu. Být na noc po blbých třech pivech zavřený mezi bezdomovci na záchytce mi za to nestojí!
P.S. Jinak (pro místní policejní generály z fóra) moje story byla neprodleně nahlášena na OOP Libeň a telefonicky na GIBS. Dodnes se mi nikdo neozval a na radu kamaráda právníka (bývalého vyšetřovatele policie) to nijak neřeším. Místo doprošování se o spravedlnost a několikahodinového výslechu jedu s dětmi na koupačku k rybníku.
Ale mrzí mě to, jinak bych to tu nepsal.[/quot

Tak loni to bylo že zavřeli na záchytku bezdůvodně a střízlivého, letos pod jiným nikem že nakonec byli tři piva,,,,,,,,,,,, nevím nevím, ale aby člověka na záchytce nechali musí bít opilý, po třech pivech to asi nebylo,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, :x
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 10 let
No spíš to vyhledat a nabídnout tomu nějakou super kvalitu. Ono to pak zaleze někam do díry a pojde.
floridan79floridan79Člen
Přidáno před 10 let

Citovat

pazout1 napsal:

Jo chlapci, když jsem před rokem o kilometr dál v ulici Durychova chytl toho samého šmejda co je na fotkách přiímo v akci při vykrádání telefonního automatu (vybral mi pár dní před tím auto), policie nejen že nepřijela, ale navíc když jsem došel na oddělení a trval na tom ať něco podniknou udělali ze mě nevěrohodného občana (byť mám dvě VŠ a pracuji jako úředník ve státní správě) a dokonce jsem skončil na záchytce.
Mnozí z vás na fóru se tehdy vysmívali, že kecám.
Je to špatná doba a špatný stát s policií v rozkladu.
Od té doby se zajímám pouze o sebe. I kdybych byl svědkem vykrádání výše uvedeného auta otočím se a odejdu. Být na noc po blbých třech pivech zavřený mezi bezdomovci na záchytce mi za to nestojí!
P.S. Jinak (pro místní policejní generály z fóra) moje story byla neprodleně nahlášena na OOP Libeň a telefonicky na GIBS. Dodnes se mi nikdo neozval a na radu kamaráda právníka (bývalého vyšetřovatele policie) to nijak neřeším. Místo doprošování se o spravedlnost a několikahodinového výslechu jedu s dětmi na koupačku k rybníku.
Ale mrzí mě to, jinak bych to tu nepsal.


skoda ze nevis kde bych toho zmr*a nasel jestli jses si jistej ze je to on.... na pristich fotkach uz by mu chybela pazoura..... jako za stredoveku....
Fiat Ducato 280 Weinsberg Cosmos 1989 2.5TDI 4x4 (Kosmik)
P
pazout1Nováček
Přidáno před 10 let
Jo chlapci, když jsem před rokem o kilometr dál v ulici Durychova chytl toho samého šmejda co je na fotkách přiímo v akci při vykrádání telefonního automatu (vybral mi pár dní před tím auto), policie nejen že nepřijela, ale navíc když jsem došel na oddělení a trval na tom ať něco podniknou udělali ze mě nevěrohodného občana (byť mám dvě VŠ a pracuji jako úředník ve státní správě) a dokonce jsem skončil na záchytce.
Mnozí z vás na fóru se tehdy vysmívali, že kecám.
Je to špatná doba a špatný stát s policií v rozkladu.
Od té doby se zajímám pouze o sebe. I kdybych byl svědkem vykrádání výše uvedeného auta otočím se a odejdu. Být na noc po blbých třech pivech zavřený mezi bezdomovci na záchytce mi za to nestojí!
P.S. Jinak (pro místní policejní generály z fóra) moje story byla neprodleně nahlášena na OOP Libeň a telefonicky na GIBS. Dodnes se mi nikdo neozval a na radu kamaráda právníka (bývalého vyšetřovatele policie) to nijak neřeším. Místo doprošování se o spravedlnost a několikahodinového výslechu jedu s dětmi na koupačku k rybníku.
Ale mrzí mě to, jinak bych to tu nepsal.
Upravil pazout1 dne 18.08.2014 15:31, před 10 let
transit-obytkatransit-obytkaČlen
Přidáno před 10 let
Tak to tedy nemá chybu, jsou to asi feťáci, podle záznamu snad nebude dlouho trvat a chytí je. Dostanou však jen podmínku a to ještě když bude škoda větší nežli 5000,-, pokud ne, bude to jen přestupek.Chtělo by je to šmejdy zavírat alespoň na pět let, pak si to rozmyslí ničit a krást cizí majetek.
p)
L
lada721Člen
Přidáno před 10 let
Bylo by dobré už konečně ten Langrovský slogan Pomáhat a chránit na vozidlech policie přesprejovat neboť jen provokuje. A ten nový poťouchlý ministr by také měl také říct jakou přidanou hodnotu přinese za vyškemrané peníze navíc. Zatím tu evidentně neplatí přímá úměra příjmu a výkonu. Nakonec tu neplatí vlastně vůbec nic.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Mediální partner

odak.cz

hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 20
Členové online 0

Celkem členů: 15,967
Nejnovější člen: PetrHermi
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,422,561 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.27568 sekund | Průměrně za: 0.27568 (0) sekund | Dotazy: 137 | Použitá paměť: 2.32MB/2MB