Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

Chelade

Poslední aktualizace před 6 let
CibiCibiČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

sid napsal:

Našel jsem, koupil, vyzkoušel a posílám i na dobírku výrobek české firmy "Antirez". Pro členy C24 i po 1/2 kg.. Cena 540 Kč/kg. (poloviční proti Chelade). Nevýhoda je cena České pošty. Vozím i na srazy.:)


Platí ještě nabídka? Nebo kontakt na prodejce chelade?

Děkuji za odpověď
VW LT 35 maxi
M
MedaČlen
Přidáno před 8 let
Spotřeba CHELADE bude zřejmě menší než jsem předpokládal. Můžu tedy přenechat ještě dvě original litrová balení po 950 Kč za litr. Případně plus pošta.

Automatické sloučení 10.03.2016 07:05:
Už nemám
Upravil Meda dne 10.03.2016 08:05, před 8 let
S
sidČlen
Přidáno před 8 let
Našel jsem, koupil, vyzkoušel a posílám i na dobírku výrobek české firmy "Antirez". Pro členy C24 i po 1/2 kg.. Cena 540 Kč/kg. (poloviční proti Chelade). Nevýhoda je cena České pošty. Vozím i na srazy.:)
PaRePePaRePeČlen
Přidáno před 8 let
Pali,Renka,Peťo,Challenger Genesis 43
Pavka01Pavka01Člen
Přidáno před 8 let
Poslal jsem SZ
M
MedaČlen
Přidáno před 8 let
Zdravím, mám navíc original litrovku Chelade. Pokud by se někomu hodila, nechám za 950 při vyzvednutí v Havl. Brodě nebo plus poštovné.
Ales a HanaAles a HanaČlen
Přidáno před 9 let
Poslal jsem SZ.
Díky.

Automatické sloučení 19.08.2015 10:59:
Pro HASKY.
Zdravím,prosím o zaslání kontaktu na obchoďačku z Chelade.Díky.
Aleš, Hana, yorkshire Jája,
Peugeot Boxer - vestavba Trentino
Upravil Ales a Hana dne 19.08.2015 10:59, před 9 let
RopuchoviRopuchoviČlen
Přidáno před 9 let
Cibi: odrezovač se musí potom otřít tohle ne

Automatické sloučení 21.07.2015 11:43:

Citovat

Ropuchovi napsal:

Dobrý den, mám na prodej 4 L Chalade. Prodali mi pouze 6 L a mne stačí 2L .cena 1000 Kč/L mohu zaslat na dobírku. Je to v litrových origo lahvích . Přišlo mi to tento pátek takže je to čerstvé.


PRODÁNO :_
Upravil Ropuchovi dne 21.07.2015 11:43, před 9 let
CibiCibiČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

Ropuchovi napsal:

Cibi: paní povídala že se na to může dát jakákoliv barva nebo se nemusí dávat žádná. Natřel jsem dvě vrstvy jednu cca po dvou ho
d druhou . Nátěr zreagoval a zčernal je hladký .


Překvapilo mne, že to je na vodní bázi. Odrezovač se chová stejně, ale je to roztok kyseliny solné?

Vyzkouším to na našem autě, nápravy jsou celkem orezlé, tak to chci teď v létě ošetřit.
VW LT 35 maxi
RopuchoviRopuchoviČlen
Přidáno před 9 let
Cibi: paní povídala že se na to může dát jakákoliv barva nebo se nemusí dávat žádná. Natřel jsem dvě vrstvy jednu cca po dvou ho
d druhou . Nátěr zreagoval a zčernal je hladký .
CibiCibiČlen
Přidáno před 9 let
Poslal jsem SZ.

Pokud by někdo poradil, co na do dát navrch, jedná se o nápravnice na autě, jsou dost orezlé. Zatím s tímto nemám zkušenosti, vždy jsem to obrousil, zkusil odrezovač, pak třeba základovku nebo zinkový sprej a navrch alkyton....

Díky

Automatické sloučení 20.07.2015 08:12:
Poslal jsem SZ.

Pokud by někdo poradil, co na do dát navrch, jedná se o nápravnice na autě, jsou dost orezlé. Zatím s tímto nemám zkušenosti, vždy jsem to obrousil, zkusil odrezovač, pak třeba základovku nebo zinkový sprej a navrch alkyton....

Díky
VW LT 35 maxi
Upravil Cibi dne 20.07.2015 08:12, před 9 let
R
RudyČlen
Přidáno před 9 let
Poslal jsem SZ. :_
RopuchoviRopuchoviČlen
Přidáno před 9 let
Dobrý den, mám na prodej 4 L Chalade. Prodali mi pouze 6 L a mne stačí 2L .cena 1000 Kč/L mohu zaslat na dobírku. Je to v litrových origo lahvích . Přišlo mi to tento pátek takže je to čerstvé.
S
sidČlen
Přidáno před 10 let
Dobrý den, jako bývalý obch.zástupce a technik Chemsearch(12 let) mohu odpovědně říci, že CHELADE je na našem trhu absolutně bezkonkurenční. Dělal jsem nátěry i velkých kovových nádrží a po 5-ti letech beze změny i v agresivních podmínkách. Bohužel v obch.strategii Chemsearch je nabízen pouze přes OZ v balení 5 lt. a to zcela výjimečně. "Normální" balení je 12x0.65 lt. (cca 11.500 Kč bez DPH), nebo 4x5 lt.(cca 18.500 Kč bez DPH).
Pro domácí spotřebitele šílenost. Vzhledem ke kontaktům s bývalými kolegy nabízím pouze členům caravan 24 zprostředkování koupě potřebného množství včetně předání osobních zkušeností.
SID, tel.:734 155 055

Automatické sloučení 02.02.2015 20:25:
Seženu originál Chelade - cena 1.000 č včetně DPH + na dobírku.

SID, 734 15 055
stdr@seznam.cz
Upravil sid dne 02.02.2015 21:25, před 9 let
S
sidČlen
Přidáno před 10 let
Dobrý den, jako bývalý obch.zástupce a technik Chemsearch(12 let) mohu odpovědně říci, že CHELADE je na našem trhu absolutně bezkonkurenční. Dělal jsem nátěry i velkých kovových nádrží a po 5-ti letech beze změny i v agresivních podmínkách. Bohužel v obch.strategii Chemsearch je nabízen pouze přes OZ v balení 5 lt. a to zcela výjimečně. "Normální" balení je 12x0.65 lt. (cca 11.500 Kč bez DPH), nebo 4x5 lt.(cca 18.500 Kč bez DPH).
Pro domácí spotřebitele šílenost. Vzhledem ke kontaktům s bývalými kolegy nabízím pouze členům caravan 24 zprostředkování koupě potřebného množství včetně předání osobních zkušeností.
SID, tel.:734 155 055
J
ju-elČlen
Přidáno před 10 let
Chcem podakovat Hasky za kontakt na pani. Chelade je uz doma :) Kedze mam VW LT už som ho zháňal takmer 2 roky ale zohnať malé balenie bolo nemožne. Predchádzajúci majiteľ ošetril Chelade hrdzavé časti a tam po dvoch rokoch po hrdzi ani stopa.Samozrejme že to hrdzavie všade dookola :o Je fajn že su medzi nami ľudia ktorý myslia aj na druhých.
Hasky Dakujem
haskyhaskyČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

martin a simona napsal:

Pro HASKY.Zdravím,prosím o zaslání kontaktu na obchoďačku z Chelade.Díky.:_


Poslal jsem SZ
Hasky
martin a simonamartin a simonaČlen
Přidáno před 10 let
Pro HASKY.Zdravím,prosím o zaslání kontaktu na obchoďačku z Chelade.Díky.:_
haskyhaskyČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

SignBoss napsal:

Sorry !!!


Níííc se neděje.
Hasky
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 10 let
Sorry !!!
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: hasky, Franta REZAC, edaherman, martin a simona, ju-el, sid, Ropuchovi, Rudy, Cibi, Ales a Hana, Meda, Pavka01, PaRePe
Mediální partner


hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 17
Členové online 0

Celkem členů: 15,967
Nejnovější člen: PetrHermi
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,429,056 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.27480 sekund | Průměrně za: 0.2748 (0) sekund | Dotazy: 131 | Použitá paměť: 2.21MB/2MB