Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

Podnikání na cestách

Poslední aktualizace před 6 let
R
realistaČlen
Přidáno před 10 let
Žiaľ, aj v tomto prípade sa potvrdzuje, že úspech založený na dobrom vlastnom nápade a poctivej práci, sa v naších končinách (ČR, SR) neodpúšťa.
WaczlavovciWaczlavovciČlen
Přidáno před 10 let
Zle pochopene, mne sa jej podnikanie paci a cestovanie karavanom este viac, nepaci sa mi tato baba. Svoj osobny postoj a nazor som necerpal z diskusie na tomto fore a vytvoril som si ho po precitani nekolko desiatok clankov v inych mediach, skratka mi nesedi jej postoj k okoliu a sou ktoru predvadza - vsade sama, bez foto dcery ci jej manzela, jedine ona. Ktokolvek v buducnosti uvari dzem a da ho do tej istej sklenenej flase, aj ked ju nevyraba ale pouziva produkt svetoveho vyrobcu skla, bude osocovat z plagiatorstva.
Skratka chce byt videna a vidiet ju je, same kecy o pravnikoch, cize ma aj neprajnikov ci uz opodstatnenych alebo zavistlivych.

Kazdy robime veci inac, preto mame rozdielny socialny status. Kazdopadne ja by som privital viac pozitivneho pijar v jej ceste po Europe.
Pozdravujú Waczlavovci
D
DZIZIČlen
Přidáno před 10 let
člověk, kterej se (byť i na čas) vzdá světově rozjetého byznisu a vyjede si s rodinou na takovouto "ulítlotinu" v obytce, má u mě obrovský obdiv a jen málo z nás by to dokázalo.
Nečetl jsem toho o nich moc ,ale jen takovíto lidé (pracovití a nesvázaní )modhou tuto zapšchlou a zkomercizovanou společnost někam posunout
Více takovejch.
kamenakkamenakČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

realista napsal:

Žiaľ, aj v tomto prípade sa potvrdzuje, že úspech založený na dobrom vlastnom nápade a poctivej práci, sa v naších končinách (ČR, SR) neodpúšťa.


Ano je to tak ...mnoho lidí si nedovede ani představit tu dřinu jít za svým cílem a to jen proto že žádný nemají!
Neber život příliš vážně stejně z něho nevyvázneš živý:_
kamenak Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
kamenakkamenakČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

DZIZI napsal:

člověk, kterej se (byť i na čas) vzdá světově rozjetého byznisu a vyjede si s rodinou na takovouto "ulítlotinu" v obytce, má u mě obrovský obdiv a jen málo z nás by to dokázalo.
Nečetl jsem toho o nich moc ,ale jen takovíto lidé (pracovití a nesvázaní )modhou tuto zapšchlou a zkomercizovanou společnost někam posunout
Více takovejch.


:g
Neber život příliš vážně stejně z něho nevyvázneš živý:_
MikeyMikeyČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

bleriot11 napsal:

Článek jistě zajímavý,podnikatelský nápad také dobrý.Paní Blanka je jistě dobrá a odvážná podnikatelka.
Jen si Fune myslím,že odkaz,co jsi zde dal na toto forum,si dotyčná prostě nezaslouží.Když v jejím článku obviňuje servisy v ČR.
Cituji:
Není to náročné?
Ale jo, problémy potkáváme, třeba technické s vozem v poušti, kdy nám kamion na Dakaru poškodil přední okno, nebo s neodbornými a arogantními servisáky v Čechách, nebo když mě při běžeckém tréninku u mauretánské hranice honili domorodí dorostenci a poměrně jasně mi dávali najevo, co se stane, až mě doběhnou.

Kdyby paní Blanka tuto větu vynechala,nenapsal bych mimo téma ani písmenko.Dělat ale reklamu na stránkách,někomu kdo místní lidi napadá mi "košér"nepřijde.


Proč? Zobecnila to na základě vlastní zkušenosti a subjektivního vnímání. Při studiu si přivydělávám jako finanční konzultant a když někdo prohlásí, že jsou majetkoví poradci zloději, lháři, podvodníci a nerozumějí tomu, o čem mluví, dám jim zapravdu, protože to obecně opravdu platí. To, co vidím kolem sebe je hrůza a vůbec se nedivím, že to nikdo nechce dělat a že se lidi s poradci nechtějí bavit. Ale to ještě neznamená, že si to budu brát osobně... Nevšiml jsem si, že by těmi neodbornými a arogantními servisáky v Čechách jmenovala někoho konkrétního. Nebo je to tak, že se potrefená husa vždycky ozve?
L
ludanekČlen
Přidáno před 10 let
Ne každý je schopen se srovnat s tím, že nějaké děvče z hor, kdesi ze zapadlé vísky v šumavských hvozdech, dokázalo svým jednoduchým, ale geniálním nápadem, nepředstavitelně velkým úsilím a nekonečnou trpělivostí dobýt významné světové metropole nějakou marmeládou, kterou my chlapy zrovna nemusíme. A dobře na tom vydělat. Myslím si, že jediný halíř nedostala zadarmo a veškerou radost a bohatství, které jí tohle podnikání přineslo si zaslouží před bohem jako málokdo jiný. Ta milá, křehká, sympatická, usměvavá mladá paní dokázala využít svých schopností k něčemu, co drtivá většina z nás nikdy nedokáže, a proto si zaslouží náš obdiv, naší úctu. Tu mou má se vším všudy. Protože kluci, ...ta holka má koule.
A jestli jí má někdo za zlý, že potkala neochotnýho arogantního parchanta, tak takový já, bohužel, potkávám denně. A nejen v servisech.
P.S. Marmelády a džemy miluju, jahodový je můj nejmilejší :_
P
poldajČlen
Přidáno před 10 let
A to že neukazuje rodinu na potkání a požádání je vcelku logické.Taky to nedělám....A věru že by bylo co ukazovat....:D
bleriot11bleriot11Člen
Přidáno před 10 let

Citovat

Mikey napsal:

Citovat

bleriot11 napsal:

Článek jistě zajímavý,podnikatelský nápad také dobrý.Paní Blanka je jistě dobrá a odvážná podnikatelka.
Jen si Fune myslím,že odkaz,co jsi zde dal na toto forum,si dotyčná prostě nezaslouží.Když v jejím článku obviňuje servisy v ČR.
Cituji:
Není to náročné?
Ale jo, problémy potkáváme, třeba technické s vozem v poušti, kdy nám kamion na Dakaru poškodil přední okno, nebo s neodbornými a arogantními servisáky v Čechách, nebo když mě při běžeckém tréninku u mauretánské hranice honili domorodí dorostenci a poměrně jasně mi dávali najevo, co se stane, až mě doběhnou.

Kdyby paní Blanka tuto větu vynechala,nenapsal bych mimo téma ani písmenko.Dělat ale reklamu na stránkách,někomu kdo místní lidi napadá mi "košér"nepřijde.


Proč? Zobecnila to na základě vlastní zkušenosti a subjektivního vnímání. Při studiu si přivydělávám jako finanční konzultant a když někdo prohlásí, že jsou majetkoví poradci zloději, lháři, podvodníci a nerozumějí tomu, o čem mluví, dám jim zapravdu, protože to obecně opravdu platí. To, co vidím kolem sebe je hrůza a vůbec se nedivím, že to nikdo nechce dělat a že se lidi s poradci nechtějí bavit. Ale to ještě neznamená, že si to budu brát osobně... Nevšiml jsem si, že by těmi neodbornými a arogantními servisáky v Čechách jmenovala někoho konkrétního. Nebo je to tak, že se potrefená husa vždycky ozve?


Finanční konzultant:Nikdo jí její úspěchy nebere.Ani nezávidí.To jsi asi špatně četl můj příspěvek.
Pepa z PlznePepa z PlzneČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

Waczlavovci napsal:

Zle pochopene, mne sa jej podnikanie paci a cestovanie karavanom este viac, nepaci sa mi tato baba. Svoj osobny postoj a nazor som necerpal z diskusie na tomto fore a vytvoril som si ho po precitani nekolko desiatok clankov v inych mediach, skratka mi nesedi jej postoj k okoliu a sou ktoru predvadza - vsade sama, bez foto dcery ci jej manzela, jedine ona. Ktokolvek v buducnosti uvari dzem a da ho do tej istej sklenenej flase, aj ked ju nevyraba ale pouziva produkt svetoveho vyrobcu skla, bude osocovat z plagiatorstva.
Skratka chce byt videna a vidiet ju je, same kecy o pravnikoch, cize ma aj neprajnikov ci uz opodstatnenych alebo zavistlivych.

Kazdy robime veci inac, preto mame rozdielny socialny status. Kazdopadne ja by som privital viac pozitivneho pijar v jej ceste po Europe.


Já jsem stránku po stránce přečetl vše o paní Blance, co se dalo na internetu najít. Nikdy jsem ji osobně neviděl. Několikrát jsem byl v Srní a i trochu konverzoval s vedoucí cukrárny. Nikdo nemá jen kladné vlastnosti a jistě by se i na paní Blance našly negativní věci. Ale proč je budu hledat? To mám vždy, když objevím někoho vyjímečného, začít hledat proč ho vlastně nemám obdivovat?
Při kritice bych měl být hodně opatrný, protože většinou neznám všechny souvislosti a mohl bych potom zbytečně uškodit. Ale ten fakt, že je zase někdo z České republiky světová jednička, mě těší a povznáší.
Každý jsme jiný. Někdo je průměrný, jiný se od průměru více, či méně, odlišuje. A možná, že je nyní potřeba si uvědomit, že paní Blanka se od průměru odlišuje hodně. Vzhledem ke kvalitě marmelád, mohu napsat-zaplaťpánbůh.
HollandHollandČlen
Přidáno před 10 let
Je smutné sledovat závist lidí, kteří nejsou schopni uznat odvahu a doslova buldočí píli. Většina skvělých nápadů se rodí z maličkostí. Fandím paní Blance a přeji jen to nej, protože je schopna se odlišit a jít si svojí cestou. Z národa Švejků se stáváme národem závistivců. Škoda... A kdo chce v Caravanmetropol.cz nakupovat, ať nakupuje. Mě stačila jedna návštěva. Fune dobře jsi udělal, alespoň se to spousta lidí odhalí(včetně mě:))
Regina+Tomáš+kocourek Luky+Knaus Südwind 500TUF+Hyundai Tucson
malinamalinaČlen
Přidáno před 10 let
Já si osobně myslím , že tady všichni hodnotíte dvě rozdílné věci a to využití karavanu a podnikání samotné. Od roku 1994 jsem živnostník ne podnikatel a zažil jsem hóóódněkrát, že soukromník, živnostník, nebo jak to vlastně nazvem = šizuňk,podvodník a nevím co ještě.
Tady to vidím stejně....

Ale k tématu Funa..karavan lze pořídit:
1) Rád cestuji, poslouží karavan jako prostředek...
2) Miluji karavan, tak snim cestuji....
3) Podnikám nejen kolem komína, koupím k tomu karavan..
simchasimchaČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

Waczlavovci napsal:

Zle pochopene, mne sa jej podnikanie paci a cestovanie karavanom este viac, nepaci sa mi tato baba. Svoj osobny postoj a nazor som necerpal z diskusie na tomto fore a vytvoril som si ho po precitani nekolko desiatok clankov v inych mediach, skratka mi nesedi jej postoj k okoliu a sou ktoru predvadza - vsade sama, bez foto dcery ci jej manzela, jedine ona. Ktokolvek v buducnosti uvari dzem a da ho do tej istej sklenenej flase, aj ked ju nevyraba ale pouziva produkt svetoveho vyrobcu skla, bude osocovat z plagiatorstva.
Skratka chce byt videna a vidiet ju je, same kecy o pravnikoch, cize ma aj neprajnikov ci uz opodstatnenych alebo zavistlivych.

Kazdy robime veci inac, preto mame rozdielny socialny status. Kazdopadne ja by som privital viac pozitivneho pijar v jej ceste po Europe.

Naprostý souhlas. Také jsem četl tyto články. Podnikání fajn, asi se daří a přeji to každému, protože vím o co jde.
Ale tento projekt určitě stojí na mnoha dalších lidech a o těch ani slovo, ani špetka uznání. Stále jen já, já, já, jenom já. A to mě taky začalo lézt na nervy. A myslím si, že o tom tu mnozí píší.
Takže to nemusí být ani tak o závisti, jak to mnozí zjednodušují, ale o chování paní podnikatelky.
VasuVasuČlen
Přidáno před 10 let
Pro mně je trochu smutné, že jsem asi před několika dny četl, že paní Blanka výrobu marmelád ukončila. Bylo to na internetu. A když jsme tam byli v zimě na běžky, tak byla v Maroku. Chtěl jsem v létě na kola na Šumavu, tak zase skončíme u piva.
P
poldajČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

simcha napsal:

Citovat

Waczlavovci napsal:

Zle pochopene, mne sa jej podnikanie paci a cestovanie karavanom este viac, nepaci sa mi tato baba. Svoj osobny postoj a nazor som necerpal z diskusie na tomto fore a vytvoril som si ho po precitani nekolko desiatok clankov v inych mediach, skratka mi nesedi jej postoj k okoliu a sou ktoru predvadza - vsade sama, bez foto dcery ci jej manzela, jedine ona. Ktokolvek v buducnosti uvari dzem a da ho do tej istej sklenenej flase, aj ked ju nevyraba ale pouziva produkt svetoveho vyrobcu skla, bude osocovat z plagiatorstva.
Skratka chce byt videna a vidiet ju je, same kecy o pravnikoch, cize ma aj neprajnikov ci uz opodstatnenych alebo zavistlivych.

Kazdy robime veci inac, preto mame rozdielny socialny status. Kazdopadne ja by som privital viac pozitivneho pijar v jej ceste po Europe.

Naprostý souhlas. Také jsem četl tyto články. Podnikání fajn, asi se daří a přeji to každému, protože vím o co jde.
Ale tento projekt určitě stojí na mnoha dalších lidech a o těch ani slovo, ani špetka uznání. Stále jen já, já, já, jenom já. A to mě taky začalo lézt na nervy. A myslím si, že o tom tu mnozí píší.
Takže to nemusí být ani tak o závisti, jak to mnozí zjednodušují, ale o chování paní podnikatelky.


Pokud umím číst a myslím si že ano,tak v tom článku děkovala mnoha lidem jmenovitě,bez kterých by to nešlo.Tak nevím,trochu mi to připomíná jednu nekonečnou vlastnost.:P
Pepa z PlznePepa z PlzneČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

poldaj napsal:

Citovat

simcha napsal:

Citovat

Waczlavovci napsal:

Zle pochopene, mne sa jej podnikanie paci a cestovanie karavanom este viac, nepaci sa mi tato baba. Svoj osobny postoj a nazor som necerpal z diskusie na tomto fore a vytvoril som si ho po precitani nekolko desiatok clankov v inych mediach, skratka mi nesedi jej postoj k okoliu a sou ktoru predvadza - vsade sama, bez foto dcery ci jej manzela, jedine ona. Ktokolvek v buducnosti uvari dzem a da ho do tej istej sklenenej flase, aj ked ju nevyraba ale pouziva produkt svetoveho vyrobcu skla, bude osocovat z plagiatorstva.
Skratka chce byt videna a vidiet ju je, same kecy o pravnikoch, cize ma aj neprajnikov ci uz opodstatnenych alebo zavistlivych.

Kazdy robime veci inac, preto mame rozdielny socialny status. Kazdopadne ja by som privital viac pozitivneho pijar v jej ceste po Europe.

Naprostý souhlas. Také jsem četl tyto články. Podnikání fajn, asi se daří a přeji to každému, protože vím o co jde.
Ale tento projekt určitě stojí na mnoha dalších lidech a o těch ani slovo, ani špetka uznání. Stále jen já, já, já, jenom já. A to mě taky začalo lézt na nervy. A myslím si, že o tom tu mnozí píší.
Takže to nemusí být ani tak o závisti, jak to mnozí zjednodušují, ale o chování paní podnikatelky.


Pokud umím číst a myslím si že ano,tak v tom článku děkovala mnoha lidem jmenovitě,bez kterých by to nešlo.Tak nevím,trochu mi to připomíná jednu nekonečnou vlastnost.:P


A stále jsme u jednoho a totéž. Proč být hnidopich a hledat nějaká negativa? A navíc upřímně, kolik toho víme o týmu lidí, kteří pomáhají k úspěchům třeba Lucie Bílé, svého času třeba Karla Lopraise, a spoustě jiných, vyjímečných lidí, kteří ke svému úspěchu potřebovali svoji rodinu, přátele nebo kolektiv nadšenců.
E
Elis33Nováček
Přidáno před 6 let
Paní měla marmeládovnu, ale chodili ji tam lidi :D
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 6 let
A chodí dál Elis33. V září jsem u ní byl na kávě a zákusku. A měla je výborné. Toto vlákno je trochu starší......
Ještě dodám stránky Blanky: http://www.blanka-milfait.com a děkuje. I při odchodu z cukrárny poděkuji za návštěvu, když se zrovna pohybuje na place.
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
Upravil Franta REZAC dne 27.11.2017 01:07, před 6 let
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 6 let
No a jak pani ? Jeste vari na dovoleny povidla nebo uz s karavaningem sekla? :x
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 6 let
Při poslední návštěvě vařila na zahradě v altánu. :-)
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Mediální partner

odak.cz

hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 20
Členové online 0

Celkem členů: 15,971
Nejnovější člen: lisky
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,486,501 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.20406 sekund | Průměrně za: 0.20406 (0) sekund | Dotazy: 143 | Použitá paměť: 2.37MB/4MB