Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

Dobrá zpráva ze Španĕlska

Poslední aktualizace před 6 let
S
severaciČlen
Přidáno před 10 let
Můj sen: přiměřeně dlouhá cesta se zastávkama na zajímavých místech,mimo dálnic a bedlivým sledováním zpětného zrcátka šílenců,co chtějí jet dál v mém kufru a potom klidné místo,odkud je kousek pro čerstvé rohlíky k snídani,na pláž,kde potkáš jenom pár lidí,které jsi vlastně chtěl potkat už dávno a večer při zapadajícím slunku poděkovat za další hezký den...
Cool + !u
Vlasta49Vlasta49Člen
Přidáno před 10 let
Gardo, je to velice příznivá zpráva, konečně se Češi semkli i ve Španělsku.
Mohu-li, tak příští zimní sezónu bych požádal o povolení k pobytu ve vesničce.
Píšeš, že na pláži je rozvod vody a kanalizace. Myslíš tím vodu na mytí a k nabírání do nádrží obytky?
A jak to máte s internetem?
Jinak moc Vám závidím, díval jsem se i na odkaz na Googlu.
Přeji příjemný pobyt, dobrou partu a hlavě pěkné počasí.
Vlasta
L
LakyČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

Vajglon Hnuson napsal:

Citovat

Herman napsal:

Chlapi já vám to nevyvracím svým způsobem je to slušné přezimování , jen mi vadí to studené koupání a ta dálka za tu cenu ,pokud tam jsi aspon mněsíc tak ano - rád šnorchluji tak proto . Zima tady byla jeden týden , dnes je jen větrno a +6C , a v termálech je tepleji a je to mnohem blíže a levněji -tak si to užijte .


@ Herman Tak si doma přitop, napusť vanu a vem si šnorchl. A budeš to mít ještě blíž a ještě levnější. Nic jiného se na tvůj příspěvek napsat nedá.

@Garda Užijte si to, musí to být paráda. Už se nám párkrát poštěstilo vyrazit v zimě za teplem a tak víme, že to stojí za to.


Nevím proč to tak prožíváš že mám na to jiný názor - tak nereaguj . Byl jsem tam v teplejším období a voda byla dost studená nedalo se tam dlouho vydržet -ten neopren by se hodil. V noci ty teploty jdou rapidně dolů a natož v lednu !!
Žijeme jen jednou.
RIVARIVAČlen
Přidáno před 10 let
To: GARDA Pozdravuj obyvatele vesničky, podle fotografie jsem poznal některá známá auta v popředí s Oldou Káchou a Jarysem. Taky jsem tam pobýval, ale posledně jsem se pohyboval pouze kolem Tarrangony. Bylo tam v říjnu tepleji než dole. Byl jsem naposled jen šest týdnů.
Přeji vám všem hodně sluníčka a pozitivní energie
Z Nového Jičína zdraví Milan
J
JardaNavrČlen
Přidáno před 10 let
Internet si vozime z Čech, nechci dělat reklamu, ale nejlepší je Vodafone. Hlavně nebrat kysliky , jsou drazí, a když precerpas tak ti bez upozornění účtují sazby za natažení. Mne navíc loni prodali kartu, která nebyla sladění s číslem. Nebýt Gardy, který měsíc řešil, tak jsem byl další 3 měsíce bez internetu. Myslíte si, že se mi aspoň slůvkem omluvili? Ne!! Ještě Vodafone Ti prodá mobilní internet i když máš jiného operátora.
andrejslavkovandrejslavkovČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

Garda napsal:

Tak se konečnĕ podařilo založit na španĕlském pobřeží českou vesničku :-)



Posílám pozdrav do české vesničky. Láká mě takové využití zimy, lepší než se bát nachlazení a když vypnu plyn v domě na tři měsíce, tak mám možná na naftu tam i zpět. A cestou bych si mohl pár dnů zalyžovat v Alpách abych si užil také sněhu. Možná teď budu za naivku , ale zajímalo by mě, jaké jsou možnosti vyžití, co tam ta vlastně děláte, aby jste se nenudili tolik dnů.
Díky za odpověď
Andrej
GardaGardaČlen
Přidáno před 10 let
Internet popsal Jarda, ktery se povaluje nekde severne a moc nespecha :_
Voda je uzitkova. Hodi se na vareni a myti. Na piti se kupuje balena 8L za 0,9E
Jinak pijeme radsi pivo a vino !j oboji je tu levnejsi nez v Cesku.
Miloš
J
JardaNavrČlen
Přidáno před 10 let
K dotazu co se dá dělat ve Španělsku, procházky kolem moře nebo vyjizdky na kole. Jinak je kolem moře hodně starých památek, které se dají navštívit ev prohlédnout města. Ja jedu pomalu a mapuji místa, kde se dá cestou zastavit. Na podzim jsem dostal od holanďanů nějaké tipy, tak se jak napsal Miloš koukáme, když se nám líbi zůstaneme třeba 2 dny, nebo jedeme dál. Večer víno, televize, internet, čtení atd.

Automatické sloučení 02.02.2014 13:18:
Ještě doplněk jak říká moje manželka, je to tu lepší než doma, míň práce a méně uklízení.
Upravil JardaNavr dne 02.02.2014 14:18, před 10 let
GardaGardaČlen
Přidáno před 10 let
No jak rekl Vilda, ktery prosel Spanelsko i pesky, jsme tu v jenom kole :D
Miloš
viera a vladoviera a vladoČlen
Přidáno před 10 let
[quote]RIVA napsal:

To: GARDA Pozdravuj obyvatele vesničky, podle fotografie jsem poznal některá známá auta v popředí s Oldou Káchou a Jarysem. Taky jsem tam pobýval, ale posledně jsem se pohyboval pouze kolem Tarrangony. Bylo tam v říjnu tepleji než dole. Byl jsem naposled jen šest týdnů.
Přeji vám všem hodně sluníčka a pozitivní energie[/quot

Ahoj Milan - Olda je prvý,alebo tretí?
viera!l a vlado!y
koľko vzletov toľko pristátí!
RIVARIVAČlen
Přidáno před 10 let
To: Vlado a Viera
Ahoj Vlado, podle mě stojí Olda jako prvý zprava, pokud nevyměnil auto.
Z Nového Jičína zdraví Milan
GardaGardaČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

RIVA napsal:

To: Vlado a Viera
Ahoj Vlado, podle mě stojí Olda jako prvý zprava, pokud nevyměnil auto.



Je to tak :g
Miloš
kamenakkamenakČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

Garda napsal:

No ber to takhle, na 14 dni sem nema cenu jezdit. Dle me je minimum 2 mesice. Vetsina je tu ale 3 a vice. Doma kupuji jidlo stejne jako zde. Kvalita je zde ovsem vyzname vyse. Ceny stejne. Ubytovani zdarma plyn stoji stejne jako u nas. Takze navic platim jen naftu co projedu. Koupat se jezdime pokud chceme do termalu zdarma.
No ze je ted v cesku relativne tepleji ovsem neznamena, ze tam denne sviti slunce a ze se tam chodis koupat na pisak :-)
Navic jsem tu nezaznamenal u ani jedne ceske posadky zadnou anginu nebo chripku. Proste nemoci nejsou a nalada diky slunci a velmi levnemu vinu je vynikajici !^ !e :D


Tato informace mne dostala ,jelikož mám od dětství problémy v přechodném období ,vždy léky a pod peřinou strávené týdny ,než se zase dám dohromady , moje žena je astmatička a mořský vzduch je pro ni balzám a tak teplíčko by bodlo ,ale ještě není důchod ..takže čao a snad nashledanou.
Děkuji za informace ,které není možné jinak získat,než od těch kteří to přímo zažívají …moc děkujeme. Já bych tam zůstal aj důl roku ! Super.
!e:g!y!^
upmanupmanČlen
Přidáno před 10 let
Hezky si to uzivate a delate dobre. Jinak my jezdime do Spana kazdy brezen na 3-4 tydny, ovsem jezdime tam lezt po skalach, kitovat, behat, cestu zvladam zpet za 2 dny, dolu se courame, pac lezeme uz ve Francii a kitujeme na Leucate. Vzdy je to nejlepe straveny cas a nejhezci dovolena; malo lidi, vsude usmev a jak jiz bylo psano, jidlo kvalitnejsi a levnejsi, slunicko hreje, v neoprenu se v mori bezne koupeme a plaveme, takze tezka manana.
Sport freaks family, havlicekpetr.cz, Dethleffs Globebus i 11 2010, ročně +100 dní v průměru na cestách, free camping rulez
GardaGardaČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

upman napsal:

Hezky si to uzivate a delate dobre. Jinak my jezdime do Spana kazdy brezen na 3-4 tydny, ovsem jezdime tam lezt po skalach, kitovat, behat, cestu zvladam zpet za 2 dny, dolu se courame, pac lezeme uz ve Francii a kitujeme na Leucate. Vzdy je to nejlepe straveny cas a nejhezci dovolena; malo lidi, vsude usmev a jak jiz bylo psano, jidlo kvalitnejsi a levnejsi, slunicko hreje, v neoprenu se v mori bezne koupeme a plaveme, takze tezka manana.


Prosim te, jestli se i letos stavite v Leukante, dej pak info jestli frantici prisli k rozumu a zprovoznili ty tri steelplacy.
Miloš
L
LakyČlen
Přidáno před 10 let
Tak vás musím trochu podpíchnout , dnes je tady + 7C. slunečno modrá obloha jako u vás , jen ty panoramata tady nejsou jak by řekli Homolkovi. I když mám pěkný výhled na Beskydy - Lysou horu, až budu prduch důchodce tak se určitě přidám , pokud to bude ještě fungovat . :D
Napadlo mne co tam koupit nějaký ten pozemek u vody , jako sdružení camperu , vyšlo by to levněji a byla by jistota že to nezastaví nějakou stavbou . Kolega tady sháněl přechodné bydlení - byt - rodinný domek ale nakonec z toho sešlo ,tato varianta by byla lepší .:x
Žijeme jen jednou.
kykynakykynaČlen
Přidáno před 10 let
Dnes máme v Aguilas 20 st. ve stínu pohoda, klídek a tabáček
pro Hermana: užij si 7 stupnu a kup si parcelu papa
!y+:_+:i
L
LakyČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

kykyna napsal:

Dnes máme v Aguilas 20 st. ve stínu pohoda, klídek a tabáček
pro Hermana: užij si 7 stupnu a kup si parcelu papa


Byl to návrh pro ty co tam tráví 3. a více měsíců v roce ,stále to tam takto fungovat nebude viz .-Řecko . Hodně lidí tím více názoru , byla to jen má úvaha pro důchodce , věřím že by to i ostatní využili v jiném termínu . Vdyt jste to už i pojmenovali jako českou vesnici - i když bez patřičných povolení.:D:g
V Chorvatsku si už Němci dělají svoje kempy jen pro sebe .
Žijeme jen jednou.
Upravil Laky dne 04.02.2014 19:04, před 10 let
V
Vajglon HnusonČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

Herman napsal:

Napadlo mne co tam koupit nějaký ten pozemek u vody , jako sdružení camperu , vyšlo by to levněji a byla by jistota že to nezastaví nějakou stavbou ....

...Byl to návrh pro ty co tam tráví 3. a více měsíců v roce ,stále to tam takto fungovat nebude viz .-Řecko . Hodně lidí tím více názoru , byla to jen má úvaha pro důchodce , věřím že by to i ostatní využili v jiném termínu .



Hermane,
naprosto úžasnej nápad. Koupíme si jako sdružení camperů pozemek ve Španělsku a budeme tam jezdit obytkama jako do hotelu. Ta jistota bude spočívat v tom, že tam nikdy nikdo nepostaví třeba market či hotel, bude to jen naše a nikdo tě tam nebude moci pokutovat jako v Řecku.
Pochopil jsem to správně ?? Už dlouho jsem se tak nezasmál :g :g :g :g :g :g :g :g :g :g :g :g
Die Krähen fliegen in Schwärmen, der Adler fliegt allein.
L
LakyČlen
Přidáno před 10 let
Pochopil jsi to špatně je jasné že cizince obec -radní páni rychle zlikvidují když dostanou úplatek od marketu . Tady jde o to zlegalizovat nějaký kus pozemku at tam i v budoucnu můžeš klidně stát a za přijatelný peníz , nejsem znalý v tomto oboru ale určitě by to šlo nějak udělat - pokud by byl zájem a ne se všemu hned smát . Možná je to k smíchu ale jsou tady i ti co rádi stojí na jednom pěkném místě a o ty tady jde , o mne se zatím nejedná já jsem přelétavý pták . Řeší se přece ta budoucí CZ . vesnice -zatím jenom kousek placu u vody, to mne také rozesmálo ČECH si hned něco přivlastní a NĚMEC si to koupi , a je vymalováno. :g:g!c
Žijeme jen jednou.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Mediální partner

odak.cz

hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 17
Členové online 2
karlic, Standa a Jana

Celkem členů: 15,972
Nejnovější člen: Roman1973
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,541,871 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.27899 sekund | Průměrně za: 0.27899 (0) sekund | Dotazy: 135 | Použitá paměť: 2.27MB/4MB