Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

Parkovací kamera a senzory

Poslední aktualizace před 6 let
GardaGardaČlen
Přidáno před 6 let
Měl jsem též wifi kamery na autě. Vždy, když jsem to potřeboval nejvíc, tak to vypadávalo. Bylo to tam kde byl větší provoz blízkých wifi vysílačů. Venku a na silnici to docela makalo. Takže pozor pro ty kdo se pohybujete v našich zarušených wifi končinách :o
Miloš
lubodanolubodanoČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj.Teraz mám namontovanú takúto kameru napájanú od zadných svetiel prívesu ale ten signál vypadáva ale čo je horšie za jazdy mám auta tesne za sebou a popri tom kamera ukazuje že sú vzdialené kilometer.Tak je pravda je určená na cúvanie ale aj pri cúvaní skresluje.Tak preto tezaz pozerám po nejakej schopnej.Kúpil som ju s ebay ale aj Aliexpres je dobrý len vrátiť ten výrobok späť tak to je už vetší problém.Preto by som sa poobzeral po nejakej v našich krajinách https://picclick.co.uk/Car-Park-Rearv...47413.html
S pozdravom Lubo
Upravil lubodano dne 03.11.2017 12:29, před 6 let
BeranBeranČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj.Doporučuji podívat se na Aliexpres,těchto zařízení je tam přehršel,některá jsou určena výslovně pro náklaďáky a karavany s dosahem vysílače více než 30 metrů.Sám mám na bydlíku 7 m dlouhém něco podobného ale koupeného před asi třemi roky tadyTo jsem ještě o Aliexpresu nevěděl..Taky je to made in PRC,jenom cena byla téměř dvojnásobná proti Aliexpresu.Tam se v současnosti dá souprava se dvěma kamerami pořídit za cca 130 USD s dopravou zdarma.Neberte to jako doporučení,jenom dávám k úvaze další možnost.A pokud se týká kvality-čína už není ten šunt co před deseti patnácti lety.:_
Samotář
lubodanolubodanoČlen
Přidáno před 6 let
Ďakujem za imfošku zrejme si ju objednám vyzerá že ma parametre aké potrebujem.
S pozdravom Lubo
RomanPatrolRomanPatrolČlen
Přidáno před 6 let
No,já to mám vzdušnou čarou zhruba 6,5 m. Zkoušel jsem to mít puštěné i za jízdy a funguje to bezvadně. V návodu píšou dosah 50 - 100 m, takže tvých 9m by to mělo zvládnout.
Optimismus je způsoben nedostatkem informací...
Fiat Ducato 2019 ETRUSCO I7400SB Capron
lubodanolubodanoČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj.Chcem sa ťa opýtať Roman či používaš kameru počas jazdy a koľko metrov máš od kamery k monitoru.Pýtam sa preto lebo ja mám príves a od kamery po monitor by som to mal tak 9 metrov a obávam sa rušenie signálu.
S pozdravom Lubo
RomanPatrolRomanPatrolČlen
Přidáno před 6 let
Já jsem si namontoval tuto sadu a naprostá spokojenost. Nechtělo se mi tahat po autě dráty a proto takové rozhodnutí. Spojení je bez problému, nic mi to neruší. systém funguje až se čtyřmi kamerami.

https://www.stual...cw3-dset70
Optimismus je způsoben nedostatkem informací...
Fiat Ducato 2019 ETRUSCO I7400SB Capron
pilinispilinisČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

pnoe napsal:

Potřeboval bych parkovací kameru na obytné auto, bezdrátovou, ale s možností připojení k mobilnímu telefonu, který bych chtěl současně využít jako navigaci. (méně techniky na pal.desce).
Dali by se k tomu dopasovat i parkovací senzory?A jaké?
Je něco takového možné a k dispozici na trhu? Jaký tel. by byl vhodný? Prosím o tipy co by bylo potřebné.

Díky


Ahoj já měl na fordu tohle kupoval jsem to na ebay je to tak 5 let zpět
a naprostá spokojenost bylo to komplet co je na obrázku a je to bezdrátové a stálo to
asi 50 eček
Já Honza a Gábina a obytné auto Fiat Dukáto 2,3 96Kw
pilinis Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
Jirka VospalekJirka VospalekČlen
Přidáno před 6 let
Zdravím Vás, na autě mám kameru Zenec - spokojenost. Ale rád bych koupil jako dárek WiFi kameru na soupravu OA kombi + karavan (angličák 6m). Jakou máte zkušenost s bezdrátovou kamerou třeba od Conrada https://www.conra...fi.k398469 ? Nebo doporučíte jinou? Jelikož dotyčný střídá dva tahouny tak bezdrát vychází ideálně a ještě lépe bez monitoru, WIFI na telefon.

Díky za Vaše postřehy a tipy
Ixeo 710 i, Fiat
K
KoralovciČlen
Přidáno před 7 let
Může někdo doporučit parkovací senzory, ideálně bezdrátové? Děkuji
K
kutil1Člen
Přidáno před 10 let
V tomto vláknu:

http://www.carava...ost_144356

je popsána zkušenost s touto Wifi couvací kamerou:

http://www.conrad...lastviewed

Třeba bude mít někdo i jinou zkušenost, jsem také zvědav na tipy kamer. Jinak jsi se ptal na mobil a mně docela vyhovuje (5 1/4)´´, 1 GB RAM, 4 jádro, s navigací, GPS, dual. Dnes se dá sehnat už 5 000 - 6 000,-
Upravil kutil1 dne 13.12.2013 11:52, před 10 let
pnoepnoeČlen
Přidáno před 10 let
Potřeboval bych parkovací kameru na obytné auto, bezdrátovou, ale s možností připojení k mobilnímu telefonu, který bych chtěl současně využít jako navigaci. (méně techniky na pal.desce).
Dali by se k tomu dopasovat i parkovací senzory?A jaké?
Je něco takového možné a k dispozici na trhu? Jaký tel. by byl vhodný? Prosím o tipy co by bylo potřebné.

Díky
LMC Breezer 714G Black Edition
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: pnoe, kutil1, Koralovci, Jirka Vospalek, pilinis, RomanPatrol, lubodano, Beran, Garda
Mediální partner


hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 24
Členové online 0

Celkem členů: 15,972
Nejnovější člen: Roman1973
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,502,707 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.15353 sekund | Průměrně za: 0.15353 (0) sekund | Dotazy: 92 | Použitá paměť: 1.93MB/4MB