Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

Parkování karavanů v Praze

Poslední aktualizace před 7 let
KatmarKatmarČlen
Přidáno před 11 let
Ahoj, chci se zeptat, jestli by tu někdo měl zájem o parkování karavanu nebo obytného auta v Praze, jedná se o hlídaný areál a parkování je ve vytápěné a deratizované hale, na Praze 5 kousek od Radlické ulice, hala patří kamarádovy a cca od října 2013 se mu uvolní další plocha. Já osobně tam s karavanem parkuji, příjezd i manipulace v místě bez problému. Cenově cca 1.900,- za měsíc.
Octavia 2.0tdi - Swift Speedbird 490/4
O
Olda MatuČlen
Přidáno před 11 let
ty jo, na to snad nemají ani Pražáci :o
Deda LebedaDeda LebedaČlen
Přidáno před 11 let
Zajímavá nabídka za vytápěné stání. Za podobné ceny se stojí v otevřených halách. Budu o tom uvažovat
JarMarJarMarNováček
Přidáno před 11 let
Poslal jsem SZ. Marcel
Marcel 52, Jarka 46, dvojčata Verča & Kačka 21 + jorkšír Žofka
H
HonzaOlinaNováček
Přidáno před 11 let
Zajímavá nabídka, posílám SZ.
KatmarKatmarČlen
Přidáno před 11 let
Připojení na 230V v ceně.
Octavia 2.0tdi - Swift Speedbird 490/4
smartass1smartass1Člen
Přidáno před 11 let

Citovat

Katmar napsal:

Ahoj, chci se zeptat, jestli by tu někdo měl zájem o parkování karavanu nebo obytného auta v Praze, jedná se o hlídaný areál a parkování je ve vytápěné a deratizované hale, na Praze 5 kousek od Radlické ulice, hala patří kamarádovy a cca od října 2013 se mu uvolní další plocha. Já osobně tam s karavanem parkuji, příjezd i manipulace v místě bez problému. Cenově cca 1.900,- za měsíc.


...není lepší si vzít hypotéku na barák s pozemkem a parkovat to tam? :-)
KatmarKatmarČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

smartass1 napsal:

Citovat

Katmar napsal:

Ahoj, chci se zeptat, jestli by tu někdo měl zájem o parkování karavanu nebo obytného auta v Praze, jedná se o hlídaný areál a parkování je ve vytápěné a deratizované hale, na Praze 5 kousek od Radlické ulice, hala patří kamarádovy a cca od října 2013 se mu uvolní další plocha. Já osobně tam s karavanem parkuji, příjezd i manipulace v místě bez problému. Cenově cca 1.900,- za měsíc.


...není lepší si vzít hypotéku na barák s pozemkem a parkovat to tam? :-)


...bydlet mám kde, o hypotéku skutečně nemám zájem, děkuji za nabídku....v Praze není mnoho možností pro parkování karavanu přes zimu pod střechou a bez mrazu, položil jsem zde dotaz, zdalipak by neměl někdo zájem využívat toto stejně, jako já, nic víc. Pěkný den a ahoj.
Octavia 2.0tdi - Swift Speedbird 490/4
S
SharikČlen
Přidáno před 11 let
jinak pro mimopražský 1000-1500kč je cena za parkování na hlídaný ploše .
RobertoRobertoČlen
Přidáno před 11 let
Co člověk ušetří , když má stání na svém .. Nemít ale kde a auto za 2 mega , jdu do toho ...
mbmbČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

Katmar napsal:

Citovat

smartass1 napsal:

Citovat

Katmar napsal:

Ahoj, chci se zeptat, jestli by tu někdo měl zájem o parkování karavanu nebo obytného auta v Praze, jedná se o hlídaný areál a parkování je ve vytápěné a deratizované hale, na Praze 5 kousek od Radlické ulice, hala patří kamarádovy a cca od října 2013 se mu uvolní další plocha. Já osobně tam s karavanem parkuji, příjezd i manipulace v místě bez problému. Cenově cca 1.900,- za měsíc.


...není lepší si vzít hypotéku na barák s pozemkem a parkovat to tam? :-)


...bydlet mám kde, o hypotéku skutečně nemám zájem, děkuji za nabídku....v Praze není mnoho možností pro parkování karavanu přes zimu pod střechou a bez mrazu, položil jsem zde dotaz, zdalipak by neměl někdo zájem využívat toto stejně, jako já, nic víc. Pěkný den a ahoj.


Nic si z toho nedělej ! Poslední dobou je to zde bohužel " pro dobrotu, na žebrotu " ...:^:_:o
A vypadá to, že bude hůř. p)
Miloš a Zuzka
hlavně v teple...Autorizovaný servis WEBASTO +EBERSPACHER+ BRANO/ATESO
V
Vajglon HnusonČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

smartass1 napsal:

Citovat

Katmar napsal:

Ahoj, chci se zeptat, jestli by tu někdo měl zájem o parkování karavanu nebo obytného auta v Praze, jedná se o hlídaný areál a parkování je ve vytápěné a deratizované hale, na Praze 5 kousek od Radlické ulice, hala patří kamarádovy a cca od října 2013 se mu uvolní další plocha. Já osobně tam s karavanem parkuji, příjezd i manipulace v místě bez problému. Cenově cca 1.900,- za měsíc.


...není lepší si vzít hypotéku na barák s pozemkem a parkovat to tam? :-)


@smartass1
Domečky (ruiny) v Praze začínají tak někde kolem 5/7Mega, 1.900,- x 12 = 22.800 ročně, za 300 - 400 let to máte zpátky. Jj. není nad dobrou radu :g

@Katmar Je to super nabídka, nebýt to tak daleko, jdu do toho.
Die Krähen fliegen in Schwärmen, der Adler fliegt allein.
T
tomas3Člen
Přidáno před 7 let
Jeste plati nabidka? Posilam.zpravu
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Katmar, Olda Matu, Deda Lebeda, JarMar, HonzaOlina, smartass1, Sharik, Roberto, mb, Vajglon Hnuson, tomas3
Mediální partner

odak.cz

hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 20
Členové online 0

Celkem členů: 15,971
Nejnovější člen: lisky
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,476,088 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.16596 sekund | Průměrně za: 0.16596 (0) sekund | Dotazy: 106 | Použitá paměť: 2.06MB/4MB