Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

Jaký skůtr do 125ccm do OA?

Poslední aktualizace před 3 roky
Jirka MJirka MČlen
Přidáno před 3 roky
Dík za názor. A jak to nabíjíš, když nejezdíš do kempu?
O
Ondra240Člen
Přidáno před 3 roky
Honda Vision 110
váha 98kg
ve dvou o váze 160kg bez problémů 90km/h o kopci ani neví samozřejmě nový model s novým motorem (bezúdržbový) dá se pořídit už za 40tis
Ondra240 Připojili následující obrazek:
img_20210226_133125.jpg img_20210226_133130.jpg
B
BiimboČlen
Přidáno před 3 roky
Ahoj, můžete sem prosím uvést i třeba výšku skútru po odmontování řidítek? Většina dveří do garáže má mezi těsnicími gumami 117-118cm a u některých garáží tam třeba světlost zmenšuje zasahující podélná postel nebo trubky od alde a pak je s většinou skútrů problém aniž by se zkurtnovali šavle.
T
ThomanČlen
Přidáno před 3 roky
Myslím si, že u většiny skútru s řídítky moc nehnes.. Resp demontáž plastů a kabelů není úplně ono. Nejmenší moto přibližovadlo pak bude moto typu Honda Monkey a její repliky.
P
paragČlen
Přidáno před 3 roky
Biimbo,Honda Vision je vysoká (bez zrcátek)cca 112cm.Řídítka jsou níže než panel tachometru.Není problém předek snížit,prostě přední vidlici stáhneš popruhem a výška bude cca o 10 cm nižší.
Čágo Jarda
R
ramtlah1Člen
Přidáno před 3 roky
Hned s obytkou jsem kupoval Peugeot Speedfight 125 , po oddelani zrcatek se mne vleze do Carthaga a Carthago jsem kupoval prave s ohledem na velkou garaz.S tim skutrem jezdim i do mesta doma v Brne neb autem se to uz neda Smile puvodne jsem chtel taky tu Hondu, ale zvitezil i design a vykon. S manzekou uplne v pohode.Ale vyber je velikej no vse co by se mne neveslo do garaze auta bych nechtel.
B
BiimboČlen
Přidáno před 3 roky
Pardon, myslel jsem samozřejmě po odmontování zrcátek, ne řidítek Smile
A
atoolsNováček
Přidáno před 3 roky
Taky jsem to řešil, měřil a hledal. Nakonec Suzuki Address 110. Má téměř totožné parametry s Hondou Vision. Ve dvou na cestě ostudu neudělá. Po sundání zrcátek vleze bez problémů.
Benimar Mileo 263
atools Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Mediální partner

odak.cz

hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 10
Členové online 0

Celkem členů: 15,971
Nejnovější člen: lisky
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,470,150 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.12592 sekund | Průměrně za: 0.12592 (0) sekund | Dotazy: 75 | Použitá paměť: 1.82MB/4MB