Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

Koupím karavan, případně jen vnitřní vybavení

Poslední aktualizace před 6 let
R
rkarcNováček
Přidáno před 6 let
do karavanu může zatýkat, být nabouraný atd. jde mě pouze a o jen vnitřní vybavení a to dřez, lednici, topení, ideálně záchod a sprchu. Stavím obytný auto apoužil bych to do něj, děkuji. Případně nabídky a foto na mail rkarc@seznam.cz či sem.
C
caravanmanČlen
Přidáno před 6 let
napadlo mě, že tu mám jeden karavan a mohl bych ti ho nechat. Je tam vše - plynové topení 2kw, bojler Carver 9l ma plyn a elektriku, čtyřplotýnkový vařič s grilem, lednička, integrovaná koupelna. Nábytek, matrace. Měnič 220V na 12V, osvětlení12V, atd. atd

jedná se o karavan Compass merit reflection

https://plus.goog...ark2Y6XsgE
F
f900Nováček
Přidáno před 6 let

Citovat

caravanman napsal:

napadlo mě, že tu mám jeden karavan a mohl bych ti ho nechat. Je tam vše - plynové topení 2kw, bojler Carver 9l ma plyn a elektriku, čtyřplotýnkový vařič s grilem, lednička, integrovaná koupelna. Nábytek, matrace. Měnič 220V na 12V, osvětlení12V, atd. atd

jedná se o karavan Compass merit reflection

https://plus.goog...ark2Y6XsgE
ahoj co za to chces ?
C
caravanmanČlen
Přidáno před 6 let
nabídni, pro orientaci jsem ti do SZ vypsal cenu second hand dílů
jirkajjirkajČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

caravanman napsal:

nabídni, pro orientaci jsem ti do SZ vypsal cenu second hand dílů


Je problém to napsat veřejně? Také sháním něco do vestavby.

Jirka
C
caravanmanČlen
Přidáno před 6 let
o karavan má zájem více lidí, takže kdo dříve přijde s penězi, pak je jeho. Na ceně se dohodneme, dám přednost tomu, kdo si to vezme jak stojí jak leží.

Každopádně všechny spotřebiče budou v době prodeje funkční tj. lednice trojkombinace, sporák plyn, gril plyn, bojler Carver na plyn a elektriku, topení 2 kW plyn. Záchod Theford C2, tři vodovodní baterie ( jedna se sprchou) smaltovaný dřez, měnič 220/12V, nábytek, matrace, okna, bržděná náprava, elektroinstalace. Dva stolky.

více po tel. 608 933 495, díky za pochopení
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: rkarc, caravanman, f900, jirkaj
Mediální partner

odak.cz

hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 19
Členové online 1
Tomik Kralu

Celkem členů: 15,970
Nejnovější člen: paveljurik
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,438,842 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.12954 sekund | Průměrně za: 0.12954 (0) sekund | Dotazy: 64 | Použitá paměť: 1.73MB/2MB