Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

VW T6 elektroverze

Poslední aktualizace před 5 let
H
hymer662Člen
Přidáno před 5 let
Elektromobil pro camping v provedení VW T6

Budoucí realita ?

Předchůdce Volkswagen I.D. Buzz byl již uveden na autosalonu v Detroitu v roce 2017. V srpnu téhož roku společnost oznámila, že I.D. Buzz bude připraveno k masové výrobě do roku 2022, to bylo ohlášeno na klasickém autosalonu Concours d'Elegance v Pebble Beach v Kalifornii.
Všechny prvky osvětlení ve VW I.D. Buzz se spoléhá na technologii LED a komunikuje s prostředím. Díky plnému propojení vozu by měla být dodávka schopna v budoucnu se řídit autonomně. Při stisknutí tlačítka je volant elektricky zapuštěn do palubní desky a osvětlení v kokpitu se změní ze žluté na bílou. Pak se řidič může posadit a odpočívat.
Baterie systému MEB by měla zajistit rozsah až 600 kilometrů. VW plánuje dvě velikosti 83 a 111 kWh. Podle společnosti trvá pouze 30 minut, kdy se pomocí rychlého dobíjení vozu dostane na 80% kapacity. Úložiště energie je ploché a dostane se do podlahy vozidla. To má za následek nízké těžiště vozidla, dobré rozložení hmotnosti a nakonec větší agility na silnici.
VW I.D. Buzz je dobrodruh, to dokazuje jeho pohon všech kol. Na přední nápravě je umístěn druhý elektromotor. Oba elektromotory mají výkon 150 kW a jsou spojeny s kardanovým hřídelem. VW celkově dává výkon I.D. Buzz s hrdým 374 koní. Podle VW zrychlení přichází za pět sekund od nuly do stovky, ale její maximální rychlost se má škrtit na 160 km / h.


https://www.promobil.de/volkswagen-vw...n=manually
M
mariaČlen
Přidáno před 5 let
a aby nedošlo k žádnému znečištění přírody, stlačíme tlačítko, volant se zasune do palubovky a my auto pošleme autonomně na výjezd samotné. Budeme si potřebu vykonávat doma na WC, vodu vypouštět do kanálu a prohlížet krásy světa snímané v reálném čase kamerou z auta na smartphounu v teple obýváku.

Už se netěším
T
Tomik KraluČlen
Přidáno před 5 let
Já se zase těším až budu mít v budoucnosti auto pouze holografické, stejně jako manželku, děti, a přírodu. Vše si holograficky natáhnu do obyváku a až mě omrzí vše vypnu a půjdu hibernovat . To bude život ! Nechápu kde naši myslitelé došli k závěru, že lidé chtějí autonomní vozidla. Já tedy předem děkuji a nechci. Ale to jsem trochu odbočil od tématu.
EmhEmhČlen
Přidáno před 5 let
A zase jedna novinka
http://www.hybrid...ky-karavan
Míra + Eliška
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 5 let

Citovat

Emh napsal:

A zase jedna novinka
http://www.hybrid...ky-karavan


dojezd by se měl pohybovat kolem 200 km. tak cestou do Italie k moři 4-5 x nabíjet
no to je super :D :D :D
Zelení a spol.se už asi úplně zbláznili :o
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
H
hymer662Člen
Přidáno před 5 let

Citovat

Zdenek a Alena napsal:

Citovat

Emh napsal:

A zase jedna novinka
http://www.hybrid...ky-karavan


dojezd by se měl pohybovat kolem 200 km. tak cestou do Italie k moři 4-5 x nabíjet
no to je super :D :D :D
Zelení a spol.se už asi úplně zbláznili :o

A budu hur nebo, ze by lip?
RobertRobertČlen
Přidáno před 5 let

Citovat

Zdenek a Alena napsal:
dojezd by se měl pohybovat kolem 200 km. tak cestou do Italie k moři 4-5 x nabíjet
:o

To by musely být nabíjecí stanice 200km od sebe. Co když ale budou 250km? Už vidím posádku, jak se to snaží dotlačit. :D
Robert a Hanka, Fokus + karavan Home-Car
S
spinoČlen
Přidáno před 5 let
Tak je to nějaký nástřel, jak by to v budoucnu mohlo vypadat. Když vyjely první auta se spalovákem, šinuly si to pár kilometrů za hodinu a třeba v Anglii byl povinnou výbavou před nimi chodící člověk mávající praporky na znamení nebezpečí. Všechno má svůj vývoj. Já tomu fandím, zas tolik času vymyslet, co bude po ropě, není.
L
LakyČlen
Přidáno před 5 let

Citovat

spino napsal:

Tak je to nějaký nástřel, jak by to v budoucnu mohlo vypadat. Když vyjely první auta se spalovákem, šinuly si to pár kilometrů za hodinu a třeba v Anglii byl povinnou výbavou před nimi chodící člověk mávající praporky na znamení nebezpečí. Všechno má svůj vývoj. Já tomu fandím, zas tolik času vymyslet, co bude po ropě, není.


No s tou ekologii bych to viděl trochu jinak ,solární panely co zanechávají jednak při výrobě a likvidaci ? To samé se týká akumulátorů všeho druhu .Vždy je něco za něco je záleží na poměru co převažuje .

Ten dojez bych řešil silnější centrálou :D a solární střechou vozu . Viděl jsem dodávku Citoen elektro . Nedalo mi to a šel jsem se na to podívat a vyzvědět nějaké info od kolegy . Otevřel mi ji za přepážkou bedna 80x80x100 vysoká baterie - dojezd 100km tak jsme se zasmáli a poděkoval jsem . To by kolegům na PPL asi nevyhovovalo .
Žijeme jen jednou.
S
spinoČlen
Přidáno před 5 let
O ekologii jsem taky nemluvil, to asi u pořád v podstatě malovýroby a pokračujícímu vývoji nelze zatím moc čekat. Oni i ty první auta se spalovacím motorem měly spotřebu větší než dnešní obytky a vůbec to stálo hodně zdrojů, než se dotáhly na úroveň, co jsou dneska. To je zkrátka cena za vývoj.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: hymer662, maria, Tomik Kralu, Emh, Zdenek a Alena, Robert, Laky, spino
Mediální partner


hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 16
Členové online 0

Celkem členů: 15,970
Nejnovější člen: paveljurik
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,441,830 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.21188 sekund | Průměrně za: 0.21188 (0) sekund | Dotazy: 87 | Použitá paměť: 1.92MB/4MB