Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

Pneu Pirelli

Poslední aktualizace před 6 let
sedmasedmaNováček
Přidáno před 6 let
Ahoj kamarádi. Uvažuji o koupi letních pneu Pirelli Carrier Camper 215/70r15. Už mi jednou bouchla guma a bylo to možná proto, že jsem foukal na 5,5 atm. a max. tlak vyznačeny na pneu byl nižší. Proto bych rád věděl jaká je max. hodnota huštění těchto gum. Internetoví obchodníci nemají prý přístup do skladů a nejsou schopni mi poradit. Nepoužívá někdo tyto pneumatiky a byl by ochotný přečíst hodnotu max. huštění z boku gumy? Popř získat tu informaci jinak? Určitě nejsem sám koho to zajímá. Předem děkuji.
jirka
SapukiSapukiČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj, vloni jsem je koupil a jsou super. Jedna za cca 2800,-. Jeden den jsem koupil, druhý den jsem je měl doma. Hustím je na 4,6 atm. Je na nich vyznačeno 4,8..
Upravil Sapuki dne 12.10.2018 23:40, před 6 let
dukeczdukeczČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj, já kupoval pneu na motorku a chtěl jsem dopředu vědět DOT přímo těch kusů, které mi pošlou.
Kupoval jsem tady, https://www.pneuo...d-2502800/
přivezli je na prodejnu, zavolali mi, řekli DOT obou kusů a když jsem řekl dobrý, beru, tak mi je teprve poslali...
BartBartČlen
Přidáno před 6 let
Jen pro doplnění, jedním z faktorů ovlivňující maximální možný tlak vyznačený na pneumatice je index zatížení pneumatiky a také rychlostní index.... Podle toho je pak vyznačen max. tlak.
HHHHČlen
Přidáno před 6 let
Na pneu je údajů více

Napsat jen Pirelli Carrier Camper 215/70r15 je trochu málo

důležité jsou i další čísla mez zatížení , max rychlost a pro obytné auto ještě maximální tlak !!!!

když kouknu na internet tak tyto pneu jsem našel s indexem nosnosti 109 to znamená 1030kg to do 3500kg stačí ale tento index nosnosti má většinou max huštění 65 PSI to je 4,48 BAR a huštění na obytných autech je běžně 5-5,5 Bar za tepla i 6 BAR to je
cca 87 PSI a na to skoro nikdo nekouká proto bouchla.

Pěkný den Honza
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: sedma, Sapuki, dukecz, Bart, HH
Mediální partner

odak.cz

hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 19
Členové online 2
Crazy team, OndraS1

Celkem členů: 15,972
Nejnovější člen: Roman1973
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,539,794 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.11203 sekund | Průměrně za: 0.11203 (0) sekund | Dotazy: 59 | Použitá paměť: 1.71MB/2MB