Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

Plachta do kedrlišty na míru

Poslední aktualizace před 6 let
K
KrysatorČlen
Přidáno před 7 let
Přátelé, kolegové,
potřebuji ušít jednoduchou plachtu do kedrlišty o rozměrech 320 x300 cm (320 je délka profilu do kedru). Bez konstrukce, jen s profilem na jedné straně a pěti dírami nebo poutky na druhé. Kdysi jsem nechal dělat něco podobného u Fygra, ale zavítala k nim dost velká inflace...

Díky za tip!
Jirka
Opel Zafira Tourer + Chateau Delta 3900
Ro-MiRo-MiČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj,
mohu ti doporučit firmu Svitap Svitavy. Kontakt p. Lukáš Kudrna

tel.: +420 461 568 196
mob.: +420 605 700 606
e-mail.: prodej3@svitap.cz.
Před lety jsem si nechal dělat foliove krytí pergoly. Cena třetinová oproti ostatním výrobcům. Skvělá komunikace, rychlé dodání, platba na fakturu a vyrobí v podstatě cokoliv.
Romča + Míra + Kubík pes Márty a Raf, Rimor Europeo 98
David StieberDavid StieberČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj,

já to řešil letos také.
Nakonec jsem si koupil lištu a v Obi stínící plachtu.
Do všech oken to vyšlo tuším na cca 300,- kedr + 500,- plachta + lahev švadlenka... Tu jistě někde v okolí najdeš ;-)

David
David+Jarka+Michalka
Dethleffs+Duster
zdenek a Irena Lbczdenek a Irena LbcČlen
Přidáno před 7 let
Nechali jsme si plachtu ušít, následně i opravit zde: http://www.campin.../kontakty/
Všude dobře tak co doma, cestujeme s autobytem RAPIDO...
P
Petr a JanaČlen
Přidáno před 7 let
Nechali jsme si plachtu ušít, následně i opravit zde: http://www.campin...
Všude dobře, tak co doma?!

A kdy to bylo ?Letos jsem u nich před sezonou obj.var.slun.střechu.Objednal jsem ji emailem telefonoval a psal jsem si nima asi 3 měsíce a bylo to samé slibování ,že se stěhujou a šijou pro cestovky a že to určitě stihnou.
Poslední měsíc už se ani nedalo dovolat ani na mobil ani na pevnou linku (na tu jsem se nedovolal ani jednou).Nakonec jsem koukal ,že už jim nefungoval ani e-shop.
Nevím jestli tam nedošlo k nějaké změně ,ale já jsem nakonec rezignoval.
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 6 let
Technolen Lomnice nad Popelkou, změřili a poslali mi to v Liberci v shopu na obytný auta, celý i s tyčema mě to vyšlo na 2000,- ještě na T3 a vozím ji stále s sebou.
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Krysator, Ro-Mi, David Stieber, zdenek a Irena Lbc, Petr a Jana, Me2d
Mediální partner


hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 11
Členové online 0

Celkem členů: 15,971
Nejnovější člen: lisky
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,468,047 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.18933 sekund | Průměrně za: 0.18933 (0) sekund | Dotazy: 64 | Použitá paměť: 1.75MB/2MB