Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

Itálie - Chorvatsko

Poslední aktualizace před 6 let
EmhEmhČlen
Přidáno před 6 let
Zajímavé porovnání
Třeba někoho zaujme před létem
http://magazin.cz...-dovolenou
Míra + Eliška
T
Tomik KraluČlen
Přidáno před 6 let
Článek mě zaujal a proto jedeme do Řecka !!!!!!! :D
M
Miroslav6Člen
Přidáno před 6 let
Článek mě zaujal, proto jedeme do Litvy !!!
Míra a Zuzka
MB W251 Adria Adora 482 LU
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 6 let
Zajímavé porovnání, které potvrzuje naši volbu = Itálie :^
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
T
TandyČlen
Přidáno před 6 let
Článek mne zaujal. Moje volba Slovensko.
Tatifer
zemanekpetrzemanekpetrČlen
Přidáno před 6 let
Z těchto dvou u mě vyhrává Itálie.Nejezdím do kempů takže jasná volba.Míro dík za zajímavý článek.

Automatické sloučení 14.05.2018 19:53:
Z těchto dvou u mě vyhrává Itálie.Nejezdím do kempů takže jasná volba.Míro dík za zajímavý článek.
Upravil zemanekpetr dne 14.05.2018 19:53, před 6 let
mbmbČlen
Přidáno před 6 let
Taky jsem pro Itálii, ale ta pro mnohé, včetně mně začíná pod ŘÍMEM...Je to dál, ale úplně něco jiného! :^
Miloš a Zuzka
hlavně v teple...Autorizovaný servis WEBASTO +EBERSPACHER+ BRANO/ATESO
H
hugo 007Člen
Přidáno před 6 let
Tak každý jede podle svého, rozhodující je počet a stáří dětí, každý si asi vzpomene
na otázku po 30kilometrech (kdy už tam budem?), případně pokašlávání a smrkání-
chřipka nebo jen angína? zprvu jsem jezdil na noc, aby to děti prospali.
Nepopiratelný fakt je, že jadran je nejteplejší, nejčistčí a nejkrásnější moře ale hlavně nejbližší a chorvati toho samozřejmně využívají. O tom je kapitalismus.
Do toho migrační krize a s tím spojené létání, kanáry narvané Egypt Turecko Tunis atd. propad.
Takže spousta evropanů do Hr. A strávit půlku dovolené na cestách s dětmi?
Jo až budu v důchodu a náhodou na to budu mít to bude jiná.
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

mb napsal:

Taky jsem pro Itálii, ale ta pro mnohé, včetně mně začíná pod ŘÍMEM...Je to dál, ale úplně něco jiného! :^


Možná máš částečně i pravdu, ale pěkný kemp, super pláž pěkné moře a nějaký ten noční život najdeš zrovna tak i okolo Carole a nemusíš jezdit žádnou dálku, ale ať si každý vybere podle svého.
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
T
Tomik KraluČlen
Přidáno před 6 let
Určitě máš pravdu. S dětmi bohatě stačí 900 km na Istrii a člověk toho cestování má až nad hlavu. Chorvatsko je relativně blízko a navíc moře je fakt čisté a teplé, ale tím pro nás všechny výhody končí. Neskutečné ceny, kamenité pláže, přecpané kempy a přístup chorvatů k turistům nás prostě od cesty do Chorvatska odradily.
zemanekpetrzemanekpetrČlen
Přidáno před 6 let
Ano,Chorvatsko fajn ale chorvaty nemusím.
pe3ikpe3ikČlen
Přidáno před 6 let
Tak toto je ozaj dilema. Raz som sa na Krku pýtal Talianov z Neapola prečo dovolenkuju v Chorvatsku. Odpovedali že je to niečo lacnejšie ale že hlavne preto aby sa aj z dovolenky mohli tešiť na návrat domov. ;)
Jednoducho Talianska gastronomia je lepšia , pamiatky , príroda , mentalita , atmosfera . Ale more si viac našinec užije na Jadrane, len treba mať nejaké to plavidlo.!i
Karin Já a Rudolf - Mis van Techno 2018
mbmbČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Zdenek a Alena napsal:

Citovat

mb napsal:

Taky jsem pro Itálii, ale ta pro mnohé, včetně mně začíná pod ŘÍMEM...Je to dál, ale úplně něco jiného! :^


Možná máš částečně i pravdu, ale pěkný kemp, super pláž pěkné moře a nějaký ten noční život najdeš zrovna tak i okolo Carole a nemusíš jezdit žádnou dálku, ale ať si každý vybere podle svého.


No právě, na ty přecpaný pláže a silnice nejsem zvědav...,ale jak píšeš, ať si každý vybere. Je pravda, že s malými dětmi bych na jih asi taky nejel...
Miloš a Zuzka
hlavně v teple...Autorizovaný servis WEBASTO +EBERSPACHER+ BRANO/ATESO
CibiCibiČlen
Přidáno před 6 let
Kvůli vzdálenosti to asi bude opět Chorvatsko. Děti zatím moc památky neocení a tak severní Dalmácie je naprosto dostačující destinace.
VW LT 35 maxi
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Emh, Tomik Kralu, Miroslav6, Zdenek a Alena, Tandy, zemanekpetr, mb, hugo 007, pe3ik, Cibi
Mediální partner

odak.cz

hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 20
Členové online 0

Celkem členů: 15,972
Nejnovější člen: Roman1973
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,531,469 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.50832 sekund | Průměrně za: 0.50832 (0) sekund | Dotazy: 102 | Použitá paměť: 2MB/4MB