Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

koupě karavanu Hobby excellent 540 uff 2015 nebo Swift Challenger 635 2017

Poslední aktualizace před 6 let
Z
zdenecekprahaČlen
Přidáno před 6 let
Jsme tu úplně noví a tak vás chceme všechny pozdravit - AHOJ.A samozřejmě máme,spíše by jsme chtěli radu.V našich letech(56 a 50)jsme se rozhodli ke koupi karavanu.Co chceme,co by měl mít atd,v tom již máme celkem jasno a délka max.8.00 metru.Máme dva adepty.Jeden je Hobby excellent 540 uff 2015 a druhý Swift Challenger 635 2017.Je zde možnost získat názory na tyto dvě značky?Předem vám moc děkujeme za případné názory.Zdenek a Alena
Upravil Fun dne 23.05.2018 12:31, před 6 let
haskyhaskyČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj.Poslal jsem ti SZ
Hasky
A
allroadČlen
Přidáno před 6 let
Podvozkovo su dnes vsetky nove karavany rovnake teda od Alka, cize rozdiel bude len v konstrukcii budy a vybave. Kym Hobby je stara drevena konstrukcia v peknom kabate a Swift je z Pur panelov a poly panelov plus je to anglican a v zaklade bude mat lepsiu vybavu, podla mna nieje co riesit.
copycopyČlen
Přidáno před 6 let
Porovnávaš dva veľmi rozdielne prívesy - rozdiel v dĺžke nástavby je skoro meter, Swift má dve nápravy - to je podstatný rozdiel pri jazde aj manévrovaní. A je medzi nimi 400 kg váhový rozdiel. Cenový rozdiel určite tiež značný. Čím to budeš ťahať?

Automatické sloučení 24.05.2018 00:29:
ten váhový rozdiel je nesprávne, je to okolo 200 kg
Upravil copy dne 24.05.2018 00:29, před 6 let
Z
zdenecekprahaČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj.

1-váha není rozhodující
2-ceny obou jsou pro nás akceptovatelné
3-tahat se bude Transportér nebo Renault Trafic
4-jízdní vlastnosti jedno a dvou náprav - s tím si poradím
5-délku akceptuji do osmi metrů - v tomto vyhovují oba

Jest-li tedy mohu,otázku položím jinak - co je dle zkušených lepší po stránce technické,vybavení atd.Hobby rv.2015 nebo Swift rv.2017.
Upravil zdenecekpraha dne 24.05.2018 06:07, před 6 let
RadoRadoČlen
Přidáno před 6 let
Podľa mňa Swift, len každopádne by som ho doplnil kvalitným moverom a preferoval by som typ určený pre Európu s dverami na strane ku krajnici.;)
K O C Ú R K O V O
Z
zdenecekprahaČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Kocurkovo napsal:

Podľa mňa Swift, len každopádne by som ho doplnil kvalitným moverom a preferoval by som typ určený pre Európu s dverami na strane ku krajnici.;)


Ahoj.Jelikož nemám sebemenší problémy z couváním,přesto Mover budu zvažovat.Dveře - pokud se pro Swifta rozhodneme,řešit je nebudeme.Této věci nepřikládám důležitost - z auta také vystupuji do silnice.Přesto děkuji za názor.
clintkrclintkrČlen
Přidáno před 6 let
ahoj,
Šel bych do Swiftu,kvalita Hobby je hodně mizerná oproti starším karavanům,dveře bych taky neřešil,pojezd určitě-lepší manipulace v kempu nebo doma.
Z
zdenecekprahaČlen
Přidáno před 6 let
Všem děkuji za názory,za rady a za SZ.Máme rozhodnuto a zítra si pro něj odjíždíme.
haskyhaskyČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

zdenecekpraha napsal:

Všem děkuji za názory,za rady a za SZ.Máme rozhodnuto a zítra si pro něj odjíždíme.


Ahojky.A který adept nakonec vyhrál?
Hasky
Z
zdenecekprahaČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

hasky napsal:

Citovat

zdenecekpraha napsal:

Všem děkuji za názory,za rady a za SZ.Máme rozhodnuto a zítra si pro něj odjíždíme.


Ahojky.A který adept nakonec vyhrál?


Vyhrála Anglie.Mám tam kousek rodiny,tak budeme kupovat tam.Už jsme na cestě.

Automatické sloučení 02.06.2018 10:44:
Ahoj.Tak swift challenger 635 2017 je doma.Vše projité,odzkoušené a funkční.Jen mám dotaz na měnič 12-230.Je tam tento měnič - https://www.herma..._inverters
Otázka - je vhodný pro TV,PC atd?Zkoušel jsem malou flexu a žárovku - točila se a svítlila.Ale pro sichr se ptám na jemnou elektroniku.Předem vám děkuji za odpověď.
Upravil zdenecekpraha dne 02.06.2018 10:44, před 6 let
ValteracciValteracciČlen
Přidáno před 6 let
Gratuluji ke Swiftu a vítej v klubu, dobře jste udělali.

Neznám a nepoužívám měnič, zatím nebylo potřeba jej řešit.
Mondeo combi 2,0 154Kw + aktuální Swift Chalenger Sport 586 - předtím Bailey Ranger 550/6 a ještě předtím Bailey Peagant Provence + posádka 2 + 2 + 1
Z
zdenecekprahaČlen
Přidáno před 6 let
Je tam již ve výbavě originál,tak proč ho v nějakém případě nepoužít?Proto se ptám zda je vhodný i pro jemnou elektroniku.
ValteracciValteracciČlen
Přidáno před 6 let
Pokud je ve výbavě, tak určitě používat, spíš jsem ragoval na koupi.
My měnič nemáme :( Třeba tedy poradí někdo jiný.
Mondeo combi 2,0 154Kw + aktuální Swift Chalenger Sport 586 - předtím Bailey Ranger 550/6 a ještě předtím Bailey Peagant Provence + posádka 2 + 2 + 1
Z
zdenecekprahaČlen
Přidáno před 6 let
Měl jsem krapet obavy z přihlášením karavanu,jak jsem již psal,koupeného v Anglii.Ale dopadlo to nad mé očekávání - přišel jsem,raději z ofiko přeloženou kupní smlouvou,a vše totálně bez problémů.TP nahrazovala jedna A4,kterou si okopírovali a vystavili mi náš kalsický velký i malý TP.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: zdenecekpraha, hasky, allroad, copy, Rado, clintkr, Valteracci
Mediální partner

odak.cz

hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 12
Členové online 0

Celkem členů: 15,970
Nejnovější člen: paveljurik
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,438,635 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.17395 sekund | Průměrně za: 0.17395 (0) sekund | Dotazy: 105 | Použitá paměť: 2.03MB/4MB