Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

Oravice

Poslední aktualizace před 6 let
PepiPepiČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj,tak jsem se vrátil z ORAVICE,k vůli parkování jsem byl za vedoucím,přeptat se zda lze -nebo nelze.Odpověď ze 3důvodu nelze,1,OA zabere moc místa,2,nepořádek-vypouštění vody,3,malá kapacita parkoviště(je to pořád plné),dá se zadara parkovat 100m před parkovištěm u koliby,stojí tam i autobusy.Byl jsem i v kempu,zbytečná debata(20e za parkování nedám)kdo psal,že je to super-tak za mě né..Jinak další možnost je za 2 E na parkovišti u starých termálu(to je v pohodě).Jinak někteří najeli i přes zákaz na parkoviště a v 22hod museli opustit..konec krátkého hlášení-jinak lyžovačka super.starý termál za 5 E taky...čau pepa
Michal LeviceMichal LeviceČlen
Přidáno před 6 let
My v piatok 16.2 ideme na Oravice do kempu pridá sa niekto ?
M a M Mercedes Le Voyageur integrál
R
Roman MarsalaČlen
Přidáno před 6 let
My, ak zdravie dovolí, skúsime Ski Makov. Nevypada to tam zle, aj sneh by mal byt. Je to nas prvý lyžiarsky výjazd.:z
zemanekpetrzemanekpetrČlen
Přidáno před 6 let
Ano Pepo.Mě na skoroprázdné P nepustili v loni na podzim z důvodu že dlažba je vyhřívaná a že bych ji mohl poškodit svou váhou.Obytek přibývá a bude přibývat a zákazy pro ně mě odrazujì tam jezdit.Nesnáším komerci a na Oravici už dorazila.Nejsem stanař aby mě hnali do kempu.Vrátil jsem se z 10seti deního putování po Oravě a příjemný objev pro mě -Oravská Lesná ,mám rád "zapadákovy",kopce dobré a trochu té předražené teplé vody nahradilo červené.Další nový zákaz pro nás skialpinysty na Spálené.Nesmì se šlapat nahoru v době provozu lanovky.Ráno to tolerují.
Michal LeviceMichal LeviceČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Roman Alasram napsal:

My, ak zdravie dovolí, skúsime Ski Makov. Nevypada to tam zle, aj sneh by mal byt. Je to nas prvý lyžiarsky výjazd.:z

V Oraviciach máš výhodu aj kúpania nie len lyžovania a kemp je fakt super

Automatické sloučení 14.02.2018 21:20:
Od piatka 16.2 do 18 .2 vyrážame na Oravice do kempu pridá sa niekto ?
M a M Mercedes Le Voyageur integrál
Upravil Michal Levice dne 14.02.2018 22:20, před 6 let
R
Roman MarsalaČlen
Přidáno před 6 let
Asi sa tam stretneme. Tiez plánujeme v piatok výjazd do Oravíc. Príjazd vidím okolo 19:00. Len nejdeme do kempu ale budeme niekde pod zjazdovkou. Tak dufam ze nas nevyhodia. Mam ale mailom potvrdené; ze p. prevádzkar v nasom pripade spravil výnimku. Takze za to palec hore. :z:g
Michal LeviceMichal LeviceČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Roman Alasram napsal:

Asi sa tam stretneme. Tiez plánujeme v piatok výjazd do Oravíc. Príjazd vidím okolo 19:00. Len nejdeme do kempu ale budeme niekde pod zjazdovkou. Tak dufam ze nas nevyhodia. Mam ale mailom potvrdené; ze p. prevádzkar v nasom pripade spravil výnimku. Takze za to palec hore. :z:g

No super ! Tak dobehnite na dobre víno alebo domácu my klasika kemp príjazd cca 16 tej
M a M Mercedes Le Voyageur integrál
PepiPepiČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Michal Levice napsal:

Citovat

Roman Alasram napsal:

Asi sa tam stretneme. Tiez plánujeme v piatok výjazd do Oravíc. Príjazd vidím okolo 19:00. Len nejdeme do kempu ale budeme niekde pod zjazdovkou. Tak dufam ze nas nevyhodia. Mam ale mailom potvrdené; ze p. prevádzkar v nasom pripade spravil výnimku. Takze za to palec hore. :z:g

No super ! Tak dobehnite na dobre víno alebo domácu my klasika kemp príjazd cca 16 tej
Ahoj i v mém případě p. prevádzkar v nasom pripade spravil výnimku. Takze za to palec hore,ale....ještě ,že jsem tak líny a nechtělo se mi přejíždět,ve 22hod dojel majitel a všichni ven-jinak policie-nepomohlo kamarádům ani povolení ..Tož tak:_
A
alfredNováček
Přidáno před 6 let

Citovat

Michal Levice napsal:

My v piatok 16.2 ideme na Oravice do kempu pridá sa niekto ?



My dorazíme v sobotu 16.2. s kemperom ale skúsime najprv stáť na parkovisku , pokiaľ sa nevybije batéria.
Možno dáme pivo u bazénov :)
Michal LeviceMichal LeviceČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj všetkým ! My sme sa dnes vrátili z Oravíc bolo super ! V sobotu slniečko svah upravený vo wellness voda tepla jedlo bombové v kempe socialky čisté akurát nás bolo v kempe ful to som tam este nezažil ! Keď este bude sneh tak 2.3 sme tam zase
M a M Mercedes Le Voyageur integrál
R
Roman MarsalaČlen
Přidáno před 6 let
Tak aj my sme sa včera vrátili z Oravíc. Bolo super. No aj napriek potvrdeniu, ze mozeme parkovať pri termáloch, to tak nakoniec nebolo. Druhý prevadzkar, iné pravidla. Parkovali sme pri penzióne Hubertka, bolo tam asi 5 karavanov. Rano sme sa presunuli pod svah ku termalom.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Roman Marsala, Michal Levice, Pepi, alfred, zemanekpetr
Mediální partner

odak.cz

hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 21
Členové online 0

Celkem členů: 15,972
Nejnovější člen: Roman1973
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,498,123 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.20214 sekund | Průměrně za: 0.20214 (0) sekund | Dotazy: 89 | Použitá paměť: 1.91MB/4MB