Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

Cesta do Řecka přes Makedonii

Poslední aktualizace před 6 let
Jarda BorekJarda BorekČlen
Přidáno před 6 let
Dobrá zpráva otevřen v Fyrom-Makedonii nový úsek dálnice 28km. Odkaz s videem.

https://www.egis-...-macedonia
!z!)Smile
P
PeterSČlen
Přidáno před 6 let
Super Správa! Ďakujeme Jardo! Cez Macedonsko je teda už komplet dialnica - orig text:
Táto diaľničná časť s dĺžkou 28 km bola doteraz chýbajúca spojka na transeurópskom dopravnom koridore X, ktorý prechádzal Macedónsko od severu k juhu. Jeho dokončenie teraz zabezpečuje plynulé diaľničné spojenie medzi strednou Európou a prístavom Solún v Grécku.
Petr ZPetr ZČlen
Přidáno před 6 let
[quote]trend napsal:

Super Správa! Ďakujeme Jardo! Cez Macedonsko je teda už komplet dialnica - orig text:
Táto diaľničná časť s dĺžkou 28 km bola doteraz chýbajúca spojka na transeurópskom dopravnom koridore X, ktorý prechádzal Macedónsko od severu k juhu. Jeho dokončenie teraz zabezpečuje plynulé diaľničné spojenie medzi strednou Európou a prístavom Solún v Grécku.[/quote

Ahoj, ted jsem projel, cesta naprosto super, čekaní Hu-srb 5min na dalnici, Srbsko -Mak 15 min. V Makedonii se jede ješte kousek po starý. Ahoj Petr ]
Petr, Lenka děti 3,7,17 :_
Kofa72Kofa72Nováček
Přidáno před 6 let

Citovat

Petr Z napsal:

[quote]trend napsal:

Super Správa! Ďakujeme Jardo! Cez Macedonsko je teda už komplet dialnica - orig text:
Táto diaľničná časť s dĺžkou 28 km bola doteraz chýbajúca spojka na transeurópskom dopravnom koridore X, ktorý prechádzal Macedónsko od severu k juhu. Jeho dokončenie teraz zabezpečuje plynulé diaľničné spojenie medzi strednou Európou a prístavom Solún v Grécku.[/quote

Ahoj, ted jsem projel, cesta naprosto super, čekaní Hu-srb 5min na dalnici, Srbsko -Mak 15 min. V Makedonii se jede ješte kousek po starý. Ahoj Petr ]



Zdar Petře. Dík za informaci. Můžeš sem napsat zhruba v kolik hodin si ty hraniční přechody projížděl? Já jsem si loni postál od 5 ráno na Hu-Srb přechodu asi 4 hodiny. Takže nic příjemného a rád bych se tomu pokud možno letos vyhnul. Mám nachystáno a zítra se pokusím odlepit z místa.. !y
Knaus 450
TivatTivatČlen
Přidáno před 6 let
Hraniční přechod H-SRB Horgoš není o tom, v kolik hodin, ale v jakém období. Když začnou táhnout Turci ze západní Evropy na prázdniny domů za příbuznými, což je hlavně červen a srpen, je tam fronta téměř nonstop ve dne v noci a čeká se od jedné do osmi hodin. Samozřejmě víkendy jsou nejhorší.
T
TompetrČlen
Přidáno před 6 let

Citovat




Zdar Petře. Dík za informaci. Můžeš sem napsat zhruba v kolik hodin si ty hraniční přechody projížděl? Já jsem si loni postál od 5 ráno na Hu-Srb přechodu asi 4 hodiny. Takže nic příjemného a rád bych se tomu pokud možno letos vyhnul. Mám nachystáno a zítra se pokusím odlepit z místa.. !y


Je potřeba sledovat informační tabule na dálnici. Jakmile je na nich čekací doba nad 60 min, pak se vyplatí jet na přechod Bački Vinogradi https://www.google.cz/maps/place/Gran...19.8446909je to sice malá zajížďka, ale nečeká se tam tak dlouho, protože je to přechod pouze pro auta do 3,5 t.

Loni jsme to projeli a zatímco na Horgoši to bylo na 3 hodiny, tak na Bački pouze 45 minut.

PS: Na Bački se dá odbočit nejpozději z ČS OMV těsně před HU-SRB hranicemi
Všude dobře, tak co doma?

www.mahari.cz - Indické nástěnné dekorace
Petr ZPetr ZČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Kofa72 napsal:

Citovat

Petr Z napsal:

[quote]trend napsal:

Super Správa! Ďakujeme Jardo! Cez Macedonsko je teda už komplet dialnica - orig text:
Táto diaľničná časť s dĺžkou 28 km bola doteraz chýbajúca spojka na transeurópskom dopravnom koridore X, ktorý prechádzal Macedónsko od severu k juhu. Jeho dokončenie teraz zabezpečuje plynulé diaľničné spojenie medzi strednou Európou a prístavom Solún v Grécku.[/quote

Ahoj, ted jsem projel, cesta naprosto super, čekaní Hu-srb 5min na dalnici, Srbsko -Mak 15 min. V Makedonii se jede ješte kousek po starý. Ahoj Petr ]


Ahoj, na Hu-srb jsme byli okolo poledne a srb -Mak okolo 10 hod. Spali jsme ve Enigma Vranje, pohodička klidek, grilovana křidelka za 8 eur, ktere jsme ani vsichni 4 nesnědli Velky talíř i hranolkama. Tak ahoj Petr

Zdar Petře. Dík za informaci. Můžeš sem napsat zhruba v kolik hodin si ty hraniční přechody projížděl? Já jsem si loni postál od 5 ráno na Hu-Srb přechodu asi 4 hodiny. Takže nic příjemného a rád bych se tomu pokud možno letos vyhnul. Mám nachystáno a zítra se pokusím odlepit z místa.. !y
Petr, Lenka děti 3,7,17 :_
Jarda BorekJarda BorekČlen
Přidáno před 6 let
Kamery on line přechod HU je tam Horgoš

https://kamere.am...
!z!)Smile
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Jarda Borek, PeterS, Petr Z, Kofa72, Tivat, Tompetr
Mediální partner

odak.cz

hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 21
Členové online 0

Celkem členů: 15,972
Nejnovější člen: Roman1973
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,524,979 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.21171 sekund | Průměrně za: 0.21171 (0) sekund | Dotazy: 81 | Použitá paměť: 1.88MB/2MB