Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

Pečenka

Poslední aktualizace před 6 let
M
Miroslav6Člen
Přidáno před 6 let
Ahoj,
podařilo se mě sehnat původní pečenku. Jsem však zcela bez zkušeností s tímto opěvovaným zařízením. Máte prosím nějaké dobré rady jak na to ? Popřípadě zaručené recepty. Původní Remosku jsem už vychytal tak, že se doma těšíme, až si v ní něco v karavanu upečeme. Pečenku musím zvládnout také. Děkuji předem, zvláště karavanistkám.
Míra a Zuzka
MB W251 Adria Adora 482 LU
YettiYettiČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj, vítej mezi vyznavači čerstvé bábovky. Sice nejsem karavanistka, ale něco ti poradím.

Postupuje se stejně jako v normální formě v troubě. Jen se to peče na plynu, musíš tam mít to kovové kolečko pod aby se rozložil plamen a musíš na malý plamen. Má první zkušenost byla briketová, páč sem nevěřil malému plamenu a trošku to osolil. ...... po první bábovce už budeš vědět :) .... jinak mám někde originál návod s recepty, ale nepoužívám ho a pokud bys chtěl, naskenuju a pošlu .... jen mi písni email do SZ.

:)
Yetti
M
Miroslav6Člen
Přidáno před 6 let

Citovat

Yetti napsal:

Ahoj, vítej mezi vyznavači čerstvé bábovky. Sice nejsem karavanistka, ale něco ti poradím.

Postupuje se stejně jako v normální formě v troubě. Jen se to peče na plynu, musíš tam mít to kovové kolečko pod aby se rozložil plamen a musíš na malý plamen. Má první zkušenost byla briketová, páč sem nevěřil malému plamenu a trošku to osolil. ...... po první bábovce už budeš vědět :) .... jinak mám někde originál návod s recepty, ale nepoužívám ho a pokud bys chtěl, naskenuju a pošlu .... jen mi písni email do SZ.

:)

Ahoj,
díky. Zaslána SZ
Míra a Zuzka
MB W251 Adria Adora 482 LU
YettiYettiČlen
Přidáno před 6 let
všem co si poslali email naskenovaný návod a recepty na pečenku poslány .... ať slouží :)
Yetti
M
Miroslav6Člen
Přidáno před 6 let
Děkujeme statečný zachránče.
Míra a Zuzka
MB W251 Adria Adora 482 LU
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 6 let
Ahoj,
návod a recepty jsou ke stažení. Zde je odkaz.
https://www.carav...p?cat_id=5
Fun
Smile
ChoseChoseNováček
Přidáno před 6 let
Zdravím.
Jestě k pečence. Scháněl jsem také nějakou starší,ale zkuste tuhle novou. Máme také pečenku omnia, ale přijde nám malá. http://www.eurono...p;pr=28124
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Chose, Fun, Miroslav6, Yetti
Mediální partner


hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 17
Členové online 0

Celkem členů: 15,967
Nejnovější člen: PetrHermi
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,412,797 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.16475 sekund | Průměrně za: 0.16475 (0) sekund | Dotazy: 67 | Použitá paměť: 1.77MB/2MB