Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

Uklid ....

Poslední aktualizace před 6 let
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 6 let
Mozna je moje myslenka totalni kravina, a pak to prosim nereste.
Casto, kdyz nekam, at je to kdekoliv, prijedu, tak v mem malem okoli posbiram vsechny ty plasty , sklo, papir a podobny odpad do pytle a donesu do sberne nadoby ap. Mam na mysli volne stani, ale ani kempy, kde se plati nejsou vylouceny.
Co je k tomu potreba ? Maximalne pytlik a rukavice a 15 min casu. Pro ty co jezdi s detmi to bude i vhodna forma zabavy a jiste i vychovy . Nejsem zadny grinpiz, jen tak mne napadlo, ze kdyz nas bude vic, bude to mit nejaky alespon malicky efekt.
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
PaMiPaMiČlen
Přidáno před 6 let
Myslím si, že tohle dělá hodně lidí. Já tedy nechodím cíleně vysbírávat nějaký prostor, ale když uvidím někde se povalovat nepořádek, tak to zvednu a hodím do nejbližšího odpaďáku. Protože, přiznejme si to, klidně může vítr sfouknout nějaký nepořádek i z tvého stolu a ani si toho nevšimneš.
KlikosKlikosČlen
Přidáno před 6 let
Bohužel tento přístup se mě jeví v Česku jako dost ojedinělý. Problém lidí je, že se neřídí motem, co si dovezu (donesu), tak si odvezu (odnesu). Kolem parkovišť v přírodě je pohozeno kde co. Hodně jezdíme na divoko po ČR a taktéž, když vidím odpad na parkovišti nebo plácku někde "na konci světa", tak se to v rámci možnosti snažím sezbírat. Hodně jezdíme na kole po turistických trasách a nejvíce mě dokáže "vytočit", když například na nádherné louce nad Prachaticemi u místního menhíru naleznete ohniště a u něho 3 plné igelitové tašky "bordelu" z opékání, poházené plastové flašky, atd... Škoda, že ten les neumí ty lidi nějak ztrestat... Ještě se to místní obyvatelé budou asi dlouho učit = co si přinesu, to si odnesu...
D
DudlajsaciČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj,
pochvala, tak by to mělo vypadat. Pokud nás bude většin, bude všude pěkně budeme se cítit dobře. A pokud si po sobě každý odveze co si přivezl, nebudeme muset nic sbírat.
Je třeba se nad tím zamyslet... A nemusí to být ani odpadky, kde kdo neuklidí výkaly po svých psech... Chování některých lidí je strašné a pokud se lidé nezačnou chovat normálně, můžeme jen čekat přibývající zákazy, tak jak je tomu např. u rybolovu...

Nestyďte se uklidit místo, kde chcete kempovat nebo jste kempovali, je to slušnost.

Když odněkud odjedu, nikdo nepozná, že jsem tam byl. Jsem na to pyšný, buďte taky...
D
DochtorČlen
Přidáno před 6 let
Mě hodně vadí pohozené papírové kapesníčky kolem turistických cest. Dělají to hlavně takové ty slečínky a třeba Krkonoše jsou toho plné. Někdy si připadám jako na procházce toaletou.
zemanekpetrzemanekpetrČlen
Přidáno před 6 let
Úklid nejbližšìho okolí po příjezdu je pro nás už běžné i proto, že nechceme sedět na smetišti a také proto ,až když odjedeme, ať to nevypadá že jsme tam nechali bordel.Teď na Sicílii jsem musel koupit hrábě,rukavice na to nestačili.Ano k umělohmotným obalům nastupuje další humus -kapesníky.Tak tu žijem.
H
hymer662Člen
Přidáno před 6 let
Pro nás také běžné, co si přivezu, to si odvezu a ruka nám neupadne, když něco zvedneme.
JurajSKJurajSKČlen
Přidáno před 6 let
Keď odchádzam, tak miesto po mne musí zostať čistejšie ako keď som tam prišiel. Basta.
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 6 let
Také toto základní pravidlo slušného cestování dodržujeme, včetně šedé vody, kterou si většinou odvezu domů. Se 100 litry vyjedu a se 100l i přijedu.
Fun
Smile
L
LakyČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

fun napsal:

Také toto základní pravidlo slušného cestování dodržujeme, včetně šedé vody, kterou si většinou odvezu domů. Se 100 litry vyjedu a se 100l i přijedu.



Nevidí žádný problém to vylít do kanálu u cesty ,pokud to nejde v kempu udělat . Je to zbytečná zátěž a doma to dáváte kam ?
Žijeme jen jednou.
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 6 let
Doma s tím zaliju trávník. Zvláště v těchto dnech je mi velice vděčný.
Fun
Smile
V
Vajglon HnusonČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

fun napsal:

Doma s tím zaliju trávník. Zvláště v těchto dnech je mi velice vděčný.


Tak ted uz chapu, proc maji tvoje kedlubny takove jarove aroma :-) :-) :-)
Die Krähen fliegen in Schwärmen, der Adler fliegt allein.
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 6 let

Citovat

Vajglon Hnuson napsal:



Tak ted uz chapu, proc maji tvoje kedlubny takove jarove aroma :-) :-) :-)

To byly ředkvičky.:|
Fun
Smile
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 6 let
Moje myšlenka tady trochu zmutovala, tak jen lehký refresh.
To že si člověk uklidí min. tolik odpadků kolik po něm zbylo je
samozřejmé.
Já mám ale na mysli poklidit v užším okolí i ty po čuňatech .-)
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
V
Vajglon HnusonČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

JiPe Highlanders napsal:

To že si člověk uklidí min. tolik odpadků kolik po něm zbylo je
samozřejmé.
Já mám ale na mysli poklidit v užším okolí i ty po čuňatech .-)


Tak jipe nevim, ale kdyby bylo, jak pises “ samozrejme “ ze si clovek po sobe uklidi, tak by jsme prece nemuseli sami po sobe uklizet a vsude by melo byt uklizeno ?
Die Krähen fliegen in Schwärmen, der Adler fliegt allein.
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Vajglon Hnuson napsal:

Citovat

JiPe Highlanders napsal:

To že si člověk uklidí min. tolik odpadků kolik po něm zbylo je
samozřejmé.
Já mám ale na mysli poklidit v užším okolí i ty po čuňatech .-)


Tak jipe nevim, ale kdyby bylo, jak pises “ samozrejme “ ze si clovek po sobe uklidi, tak by jsme prece nemuseli sami po sobe uklizet a vsude by melo byt uklizeno ?


jojo, vypadlo mi tam "trochu slušný" člověk .-) A označení "čuně" je v tomto případě velmi obecné , pro celé spektrum lidí. Od karavansty, přes motorkáře či cyklistu až
po námořníka co sype odpad přes palubu a ten pak skončí na pobřeží.
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
A
AlumanČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

JiPe Highlanders napsal:

Mozna je moje myslenka totalni kravina, a pak to prosim nereste.
Casto, kdyz nekam, at je to kdekoliv, prijedu, tak v mem malem okoli posbiram vsechny ty plasty , sklo, papir a podobny odpad do pytle a donesu do sberne nadoby ap. Mam na mysli volne stani, ale ani kempy, kde se plati nejsou vylouceny.
Co je k tomu potreba ? Maximalne pytlik a rukavice a 15 min casu. Pro ty co jezdi s detmi to bude i vhodna forma zabavy a jiste i vychovy . Nejsem zadny grinpiz, jen tak mne napadlo, ze kdyz nas bude vic, bude to mit nejaky alespon malicky efekt.


Já to dělám taky a taky nejsem grinpiz, mně prostě jenom ten bordel hrozně s..e. a nechci vegetit v bordelu.
A není to až tak úplně neobvyklé, pár lidí karavanistů jsem už takhle potkal, dokonce aniž bych je přesvědčoval, tak to občas už dělají samy od sebe i moje už téměř dospělé děti.
sipadansipadanČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj,
před měsícem jsem vařil v této scenérii ..... nešlo jinde, resp. se to moc nelišilo .... ani psíka jsem nemohl vypustit, neboť neznalý takového bordelu by mohl sežrat cosi nebezpečného ....
Je to z východu, tudiž díky jiným parametrům na pořádek se to nedá považovat za tragédii, ale byla a dost veliká, dokáže to značně znechutit stání.
Takže iniciativa úklidu se vítá, ale na stranu druhou, máme to v okolí vcelku uklizené.
4.114683,118.628756
sipadan Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: JiPe Highlanders, PaMi, Klikos, Dudlajsaci, Dochtor, zemanekpetr, hymer662, JurajSK, Fun, Laky, Vajglon Hnuson, Aluman, sipadan
Mediální partner

odak.cz

hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 16
Členové online 0

Celkem členů: 15,972
Nejnovější člen: Roman1973
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,526,930 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.20640 sekund | Průměrně za: 0.2064 (0) sekund | Dotazy: 126 | Použitá paměť: 2.19MB/2MB