Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

Okuliare, brýle na šoférovanie

Poslední aktualizace před 6 let
tomasvtomasvČlen
Přidáno před 6 let
Používate okuliare na šoférovanie, napr. nejaké s filtrom? Na noc, do hmly a biele svetlo tie žlté? Aké?
ufonCZufonCZČlen
Přidáno před 6 let
Problém obecně u auta je, že normální samostmívací nefungují, (sklo filtruje velkou část UV spektra) takže jsem své polaroid brýle moc použít nemohl. Obyčejné jsem zase měl vždy moc tmavé nebo moc světlé a během jízdy si to všimnul až když mě začali bolet oči Frown Teď asi rok používám DriveWear, jsou samostmívací a fungují i v autě (jinej princip), oči si fakt odechnou protože běžné změna jasu během řízení ve dne se projeví jenom změnou polarizace. Na večer nebo do mlhy to ale fakt není i když trochu zjasňují. Jsou docela drahé takže musím zvážit sám, znám lidi co vozí troje různé obyčejné za stovku dle slůnce, někdo nemá žádné Grin
Já je koupil v akci navíc za firemní benefit-plus, takže jsme cenu až tak neřešili. Manželka má také a když začalo minulé léto v Itálii fakt pražit slunce (u moře), tak si je vzala namísto těch co má k vodě a říkala, že obrovská úleva. Takže jsem je začal nosit i já venku a fakt super, asi o chlup lepší než polaroid. Co mě teda na nich ale sere je rámeček, skla vypadávají docela často, teď jsem tomu pomohl sekunďákem ale za tu cenu rámeček nic moc Angry V Praze je mají v optice skladem tak je možné zkusit a rozhodnout se... Toliko moje zkušenost, co člověk co jiné oči a preference...

http://www.drivew...
Vlado + Ivča s Kubíkem a Martínkem po světě v Hymer BMC 680
kucmaiskucmaisČlen
Přidáno před 6 let
Nosím brýle od šesti let a zkoušel jsem kde co, na řízení se mi ale nejvíc osvědčily žluté rozjasňovací, DriveWear mám také ale není to ono hlavně v noci.
Kucmaisi + Abbey Aventura 315
E
EsperoČlen
Přidáno před 6 let
Já jsem si dal udělat minulý týden do jedněch kvalitních, ale skoro nepoužívaných obrouček samozatmavovací skla Zeiss. Na ulici to fungovalo, ale jak to bude v autě za oknem uvidíme. Jinak se vrátím k těm starým s 50% filtrem, kterým nic není. Myslím tím brýle pro nový obytný Peugeot Boxer, který očekávám už do 2 týdnů. Do Dacie žádné brýle neřeším.
Y
YenkeeČlen
Přidáno před 6 let
Mám velmi dobrou zkušenost s brýlemi resp. jen s klipsem, které se na dioptrické brýle jen nasadí a to z Decathlonu. Mají dvě velikosti a stojí 250,- Kč. Mají velmi příjemný filtr, jakmile se setmí či je tunel, odklápím je nahoru k čelu a frčím dál. Již je mám cca 3 roky a jsem naprosto spokojen. Jen u jednoho vozu mi úplně zmizel displej z palubního počítače, mačkal jsem na ovladač a nic a pak jsem zjistil, že to ty brýle úplně odfiltrovali.
Michal LeviceMichal LeviceČlen
Přidáno před 6 let
Ja používam Serengeti su super a som s nimi velmi spokojný
M a M Mercedes Le Voyageur integrál
upmanupmanČlen
Přidáno před 6 let
No a ja nakonec nasel nejlepsi reseni na unavene oci - zapracoval jsem na sobe, oci procvicil a cca po mesici umyslneho nenoseni bryli jsem uz navzdy bez nich. Slunecni bryle proste nepotrebuji, krome zimy (lyzarske) a zavodu (na swim/bike/run). A to ze sem byl doslova zavislak, oci mi otevrel az Maffetone a nasledne uvedomeni si, ze bryle nosim kvuli stresu, resp. hormonu kortizol, ktery se mimo jine projevuje zvysenou citlivosti na svetlo. Cviceni = ocni joga, asi znate, pokud ne tady je odkaz: https://havlajzni...olave-oci/
Sport freaks family, havlicekpetr.cz, Dethleffs Globebus i 11 2010, ročně +100 dní v průměru na cestách, free camping rulez
Upravil upman dne 17.03.2018 13:22, před 6 let
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: upman, Yenkee, Michal Levice, Espero, kucmais, ufonCZ, tomasv
Mediální partner


hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 31
Členové online 0

Celkem členů: 15,970
Nejnovější člen: paveljurik
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,454,745 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.16655 sekund | Průměrně za: 0.16655 (0) sekund | Dotazy: 68 | Použitá paměť: 1.78MB/2MB