Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

tahoun 4x4

Poslední aktualizace před 6 let
J
jimikČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj, kolikrát jste při tahání karavu využili, že máte 4x4?
CharlieCharlieČlen
Přidáno před 6 let
Každú zimu, každý prejazd horskými cestami (Makov, Donovaly ...), každý výjazd z mokrej záhrady. Pri veľkom karavane je to super.
bleriot11bleriot11Člen
Přidáno před 6 let
I když karavan táhnu běžně ,zapínám 4x4.Mám z té jízdy prostě lepší pocit.V jednom kempu po dešti mě s předokolkou museli další spolukaravaníci ručně vytlačit,kdybych měl tenkrát čtyřkolu tak by to bylo v poho.Ačkoli ani čtyřkolka není všemocná,málem jsem ji utopil v blátě a to jsem táhnul jen prázdný vozík.
Upravil bleriot11 dne 25.01.2018 18:18, před 6 let
Roman ST1Roman ST1Člen
Přidáno před 6 let
4x4 není nutnost, ale výhoda.
Mám Golf Variant 4x4, např. při loňském výjezdu do kempu v Děčíně jsem vyjížděl po trávě na které už padla večerní rosa,
jel jsem na místo, které bylo v mírném kopečku. Díky 4x4 jsem vyjel bez problémů i na tomto kluzkém povrchu.
Chvíli po mě přijel kolega se Superbem a s předním náhonem, na vybrané místo najížděl asi na 5x, a když pominu rozježděnou trávu, tak zkrátil životnost spojky o min. 10tis.km.

Pokud nemáš 4x4, tak doporučuji mover.

Samozřejmě není problém jezdit s karaven s předokolkou, jezdil jsem taky tak, ale 4x4 je stabilnější při tahání jak na suchu, tak na mokru a za zhoršených podmínek v kempech.
Navíc máš možnost využít i místa, na která by jsi s předokolkou jen těžko vyjel
VW Golf Alltrack + Hobby 460Ufe
Posádka : Roman, Terezka, Nikolka 4 a Dany 1
Z
zlydedecekČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj,

využiješ určitě - třeba i v Chorvatsku - sjezd respektive výjezd z některých zajímavých kempu do kopce je bez čtyřkolky skoro nemožný :)
mich@lmich@lČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj, tak se přidávám a doporučuji 4x4. Stačí kolikrát prašná cesta, špatný výjezd, zatáčka...
Pokud je těžší vlek, tak určitě výhoda.
Michal a Martina + dva kluci 17 a 12
V
VerkoČlen
Přidáno před 6 let
Vyuzivam stale... v zime na lyze a v lete na kazdom mokrom povrchu s karavanom:^
patapataČlen
Přidáno před 6 let
Jizda s 4x4 je urcite stabilnejsi, 2x4 jezdim jedine po dalnici, v kempu je redukce a 4x4 super jelikoz nenicim spojku a travnik. Nemam rad, kdyz nekdo vyora pul kempu jen proto, ze je po desti a ma sjete gumy.
BountyBountyČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

jimik napsal:

Ahoj, kolikrát jste při tahání karavu využili, že máte 4x4?


V Nórsku veľmi často. Šiel som tam s karavanom do takých kopcov a po takých cestách, až mi vlasy dupkom vstávali. Často sa stalo, že som musel zastať na mieste určenom na vyhýbanie a pustiť auto z protismeru. Bez 4x4 by som sa už hore kopcom nepohol (na mokrej ceste za dažďa).

Plus samozrejme v kempe na tráve je 4x4 veľká výhoda. Už som raz vyťahoval karavan kolegu, ktorý mal auto s náhonom vpredu a akurát rozryl trávnik ...
VW Touareg V6 + Weinsberg 480 QDK
---------------------------------------------------
www.collies.sk
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: pata, Bounty, Verko, zlydedecek, mich@l, Roman ST1, bleriot11, jimik, Charlie
Mediální partner


hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 16
Členové online 0

Celkem členů: 15,971
Nejnovější člen: lisky
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,478,990 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.23476 sekund | Průměrně za: 0.23476 (0) sekund | Dotazy: 79 | Použitá paměť: 1.85MB/4MB