Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

Cúvacia kamera - modrá tráva.

Poslední aktualizace před 6 let
LerryLerryČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj - néé, niesom zhulený ;) Zapojil som si pomerne kvalitnú cúvaciu kameru na prdel hore - takú s krytkou a nočným videním. (foto sa ani nepokúšam priložiť - po asi 50 neúspešných pokusoch som to raz a navždy vzdal) Musel som rozrezať a predĺžiť kábel a teraz mi to ukazuje modrú trávu za slnečného dňa. Skúsil som na monitor (7") pripojiť čínsky šunt a ejhle = zelená je tráva. Kde udelali soudruzi z NDR chybu? Ví to někdo? Může mi to někdo říct? (citát - Donutil v Pelíškoch) Dík Lerry.
Willik68Willik68Člen
Přidáno před 6 let
Jak jsi napojoval ten kabel. Zkontroluj vodiče signálu RGB. Jsou to signály jednotlivých barev. Zrejme se ti nepodařilo spojit drátek s příslušnou barvou (R ruda, G zelena, B modra).

Automatické sloučení 16.04.2018 12:39:
Ještě mne napada, nepřekáží jsi nektere vodiče? Dej před kameru nějaký barevný obrázek a uvidíš co to provede. Jestli bude chybět jen zelena barva, asi bych hledal na vodiči G. Jestli budou barvy promichane, hledej prekrizene vodiče.
Upravil Willik68 dne 16.04.2018 12:39, před 6 let
HrenyHrenyČlen
Přidáno před 6 let
souhlas, máš na prdel zapojeny RGB kabel
VasuVasuČlen
Přidáno před 6 let
To mi řekněte, jak mohl porušit RGB signály, které jsou pevně nastavené v kameře. Výstup z kamery je video výstup konektorem cinch drátem, nebo BNC koaxiálem. Spíše bych hledal chybu v napětí, nebo rušením ze souběhu drátů. Cinch dráty to dělají často.
Fiat Knaus 2,8 + dva senioři
TomTPTomTPČlen
Přidáno před 6 let
V kabelu z kamery vede RGB ? To jsou rady.... :o
Tom & Pavla
Škoda Octavia II 1.9 TDI + Elddis Crown Crest
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Lerry, Willik68, Hreny, Vasu, TomTP
Mediální partner


hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 17
Členové online 0

Celkem členů: 15,971
Nejnovější člen: lisky
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,487,523 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.15643 sekund | Průměrně za: 0.15643 (0) sekund | Dotazy: 58 | Použitá paměť: 1.71MB/2MB