Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

Převodový olej Ducato 3.0

Poslední aktualizace před 6 let
P
prodej ducatoČlen
Přidáno před 6 let
Nevíte jak je to s převodovým olejem do Dukát: SELENIA 75w-80? Prý už se nevyrábí. Je nástupcem TUTELA CAR ZC 75W SYNTH nebo se pletu? Díky za radu!
L
LakyČlen
Přidáno před 6 let
Oba jsou Italské hlavně musí mít stejné hodnoty + syntetické složení . Po záruce vozu je jedno jaký je výrobce oleje , hlavně u motorového bych to neměnil má tam i jiné eko spaliny do filtru .
Žijeme jen jednou.
P
PeterLČlen
Přidáno před 6 let
dodržať SAE 75W80 a je to...
Peter, Zuzka a deti
J
Jouza 111Nováček
Přidáno před 6 let
Ahoj, mohu mít dotaz po kolika km převodový olej měníte?
Dík R.
Jouza
G
gutČlen
Přidáno před 6 let
To je přátelé téma . Já měnil olej v Oktávce 1 . Prošel jsem troje autodíly Elit, Kelly a APM a všude mi poradili úplně něco jiného. Nakonec jsem šel pokorně do škodovky a tam mi prodali v originál balení olej do převodovky a byl ještě lacinější.
Denke daran: Amateure bauten die Arche, Profis die Titanic!!
L
LakyČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Jouza 111 napsal:

Ahoj, mohu mít dotaz po kolika km převodový olej měníte?
Dík R.



Do 50 000km max jinak je to na tobě jedná se jen o 2litr náplně ,u nové převodovky dříve okolo 10tis jako výplach okují .
Žijeme jen jednou.
P
prodej ducatoČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Herman napsal:

Citovat

Jouza 111 napsal:

Ahoj, mohu mít dotaz po kolika km převodový olej měníte?
Dík R.



Do 50 000km max jinak je to na tobě jedná se jen o 2litr náplně ,u nové převodovky dříve okolo 10tis jako výplach okují .


Já mám pocit, že náplň převodovky jsou 3 litry, respektive 2.9l
L
LadasČlen
Přidáno před 6 let
Pro Multijet 160 je plnící množství 2,9l a specifikace SAE 75w-80 API GL-4 nebo SAE 75w-85 API GL-4 časový interval pro výměnu není uveden jenom kilometrový ten je 60000km. Výměna je jednoduchá a přístupná.Tvrzení že převodový olej je doživotní je hloupost.
J
Jouza 111Nováček
Přidáno před 6 let
Dík za info. R.
Jouza
CibiCibiČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Ladas napsal:

Pro Multijet 160 je plnící množství 2,9l a specifikace SAE 75w-80 API GL-4 nebo SAE 75w-85 API GL-4 časový interval pro výměnu není uveden jenom kilometrový ten je 60000km. Výměna je jednoduchá a přístupná.Tvrzení že převodový olej je doživotní je hloupost.



olej je doživotní...pro převodovku než padne, že to neměníš :-)
VW LT 35 maxi
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Cibi, Jouza 111, Ladas, prodej ducato, Laky, PeterL, gut
Mediální partner


hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 22
Členové online 0

Celkem členů: 15,967
Nejnovější člen: PetrHermi
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,417,008 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.19049 sekund | Průměrně za: 0.19049 (0) sekund | Dotazy: 84 | Použitá paměť: 1.88MB/2MB